×

هشدار

JFolder: :files: مسیر دارای پوشه نمیباشد : مسیر: /home/uastcaes/domains/uastca-esf1.ac.ir/public_html/images/jashnvareh7
×

یادداشت

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/jashnvareh7

روز هفتم آئين اختتاميه جشنواره چشم انداز

برگزيدگان بخش مسابقه اولين جشنواره چشم انداز

برگزيدگان بخش سینما-مستند:
                            رتبه اول : روح اله شاه سنایی گنیرانی
                            رتبه دوم : زهره شیرخانی و جواد امین الرعایای یمینی
                            رتبه سوم : پگاه فراهانی
                            شایسته تقدیر  : سیداکبر جعفریان


سينما-فیلم کوتاه داستانی:
                            رتبه اول : مائده موسوی قهفرخی
                            رتبه دوم : عارف محمودی
                            رتبه سوم : میلاد داوری دولت آبادی
                            شایسته تقدیر : محسن سیاهریزی– آزیتا شیروانی دستگردی – محسن مینائیان فر

سينما-انیمیشن:
                 رتبه اول : شکراله شفیعی
                 رتبه دوم : مجتبی بروجی
                 رتبه سوم : احمد اله دادیان
                شایسته تقدیر : محمد خیاطی اسکویی- مینو شرکت) - الهه خواجه آزاد- سرور کعبی نژادیان

سينما-فیلمنامه:
شایسته تقدیر : نگار لرستانی بدبیه – راضیه مکاری – مهرناز احمدپور

•  بخش روابط عمومی و امور فرهنگی

شعر:
                              رتبه اول : اکرم لطفی
                              رتبه دوم : حجت اله مهرانی خوزانی
                              رتبه سوم : سهراب پرواز


مقاله:
                           رتبه اول : کیان تفنگ سازی
                              رتبه دوم:  شیدا حمزهء چم گاوی
                              رتبه سوم : مهسا پری


اینفوگراف:
                              رتبه اول : عرفان ستاری
                              رتبه دوم : سیدرضا
عطائی کچوئی

 

•  بخش گرافیک


پوستر:
                          رتبه اول : مبین ترابی اصفهانی
                          رتبه دوم : محمدعلی  فروهرزاد
                          رتبه سوم : راحله قدیری حاجی آبادی


                          شايسته تقدير : فریناز نوراللهی رومنی-  مولود سلیمی زاده -  عرفان غلامی – عاطفه سلیمانی

فضاسازی محیطی:

                          رتبه اول : الناز شیخی - عاطفه رجبیان دستجردی- فاطمه بشریان


آثار حجمی:

                          رتبه اول : زهرا مجردشفیعی
                          رتبه دوم : محمدعلی  فروهرزاد

•  بخش مجری گری و اجرا

تولید رادیویی:
                        رتبه دوم : محمد رادمهر
                        شایسته تقدیر : محبوبه آقاجانی


قصه گویی:
                        شایسته تقدیر : شیما شایسته دوست

•  بخش نمایش :


کارگردانی:
                              رتبه اول:پریسا کهکش پور
                              رتبه دوم:مهدی خلیلیان
                              رتبه سوم:یاسین بهرامی


بازیگری:
                              رتبه اول: نازنین مجدی
                              رتبه دوم : محمد پورهاشمی
                              رتبه سوم : بهناز باباجانی


       شایسته تقدیر: مهناز تقی پور – محسن پرورش – رضامرادی زاده

 

•  بخش نمایش :


کارگردانی:
                              رتبه اول:پریسا کهکش پور
                              رتبه دوم:مهدی خلیلیان
                              رتبه سوم:یاسین بهرامی


بازیگری:
                              رتبه اول: نازنین مجدی
                              رتبه دوم : محمد پورهاشمی
                              رتبه سوم : بهناز باباجانی


       شایسته تقدیر: مهناز تقی پور – محسن پرورش – رضامرادی زاده

 

•  بخش موسیقی :
                  


رتبه اول: گروه ارکستر فرهنگ و هنر به سرپرستي خانم فریدی زاده


                  رتبه دوم: گروه كر به سرپرستي آقای عیان بد

•  بخش عکس


                     رتبه اول : زهره زرگری خوزانی
                     رتبه دوم : فرشته زبردست تکلیمی
                     رتبه سوم : پریسا ناظمی سجزی

{gallery}jashnvareh7{/gallery}

محل قرارگیری: صفحه ی اصلی روابط عمومی و مرکز خلاقیت اخبار و اطلاعیه ها روز هفتم آئين اختتاميه جشنواره چشم انداز