حضور دانشگاهیان فرهنگ و هنر اصفهان در راهپیمایی 22 بهمن ماه

ایران عزیزمان در طول تاریخ سرفرازخود شاهد از خود گذشتـــگی مردمان زیادی بوده است .کوروش ها، آرش ها،اندرزگوها،خــرازی ها،باکری ها که با هدف استقلال و عزت این خاک پر گوهر چه رنج ها که نبرده و چه تلاش هایی که انجام نداده اند. خواندن و شنــیدن از خودگذشتگی ها و فداکاریهای رزمندگان اسلام و ایران سربلندمان در طول دوران انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی قامت هر انــــــــسان  منصف و میهن پرستی را  صاف کرده و با افتخار به آن مردانگـــی ها می بالد. ولی از خودگذشتگی ها محدود به دوران انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی نشد و پس از آن نیز در زمینه های مختف انســان های فداکاری بودند که با هدفی والا و با تقدیم جـــان خود از شرف و کیان این مرز و بوم حتی دور از مرز ها دفاع کردند همـین قدرت ایمان و اخلاص بود که قدرت ایران را به جایی رساند کــــــه تصور دست درازی به وجبی از خاک ایران در ذهن دســـیسه جوی کسی  حتــــــی خطور نکند.اما استکبار جهانی پس از نا امید شدن از راههای نظامی برای مقابله و خنثی کردن قدرت و تفکر انقلابــــــــی صادر شده از ایران چاره ای جز برنامه ریزی برای تغییر الگوهای فکری و تغییر ارزش های مردم عزیز ایران نیافت و با هزیــنه های سرسام آور در حوزه فرهنگ و هنر و  رسانه  بنیان خانواده و ارزش هــای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را هدف گرفت. در ایـــــن برهه حساس چشمها به اهالی فرهنگ دوخته شده و انتظار میرود با قدرتی افزون تر با  تولید آثاری هدفمــــــند و باز تعریف ارزش های والای ایران اسلامیمان به شیوه ای نوین ادامه دهنده راه فداکارانه شهـــدا و رزمندگان تاریخ ایران زمین باشند.
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان به عنوان بزرگ ترين دانشگاه فرهنگ و هنر كشور و همچنین دارنده بیشترین تعداد دانشجو در بین دانشگاه هاي علمي كاربردي استان و فعال در زمینه فرهنگ وهنر این مـــرز و بوم نیز هم قدم با دیگر آحاد ملت شریف ایران و دیگر اهالی محترم فرهنگ و هنر در  راهپیمایی روز 22 بهمن ماه با قدرت و پرشکوه شرکت خواهد کرد تا به صورت نمادین آمادگی خود را در جـــــهت ادامه راه شهدا این بار در زمینه فرهنگ اعلام دارد.

محل قرارگیری: صفحه ی اصلی روابط عمومی و مرکز خلاقیت اخبار و اطلاعیه ها حضور دانشگاهیان فرهنگ و هنر اصفهان در راهپیمایی 22 بهمن ماه