بازدید دکتر انصاری مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

بازدید دکتر انصاری مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان روز سه شنبه 14 آذر ماه انجام شد.حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این بازدید با مدیران گروه رشته های مختلف دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان گفت: اینجا یک مرکز علمی است و لازم است بایدها و نبایدهای آن در برنامه ریزی و اجرا لحاظ شود. رسالت این دانشگاه کاربردی بودن آن است که باید به منصه ظهور برسد.

وی گفت هنر ریشه فطری در زندگی بشر دارد اما این هنر متعالی است که می تواند هادی انسان در نیل به اهداف الهی بوده و او را به سرمنزل مقصود رهنمون سازد، هنر مقوله تاثیرگذار، موج ساز و تحول آفرین است و اصفهان در زمینه فرهنگ و هنر در کشور سرآمد است بنابراین کار در این حوزه حساسیت های خاص خود را دارد و این ویژگی ها در کنار سایر توجهات و ملزومات مراکز علمی لازم است در دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به ظرفیت های کار در دانشگاه اظهار کرد: اساتید و پرسنل این دانشگاه به نوعی مسئولیت راهبری و هدایت فرهنگ و هنر استان را دارند و هدایت و تربیت دانشجو در مسیر صحیح کار افرادی است که در این جلسه حضور دارند که این مسئله نیازمند دلسوزی، توجه و حمایت است.

در حاشیه این دیدار به مناسبت روز دانشجو از تعدادی از دانشجویان موفق رشته های مختلف دانشگاه تجلیل به عمل آمد.

محل قرارگیری: صفحه ی اصلی روابط عمومی و مرکز خلاقیت اخبار و اطلاعیه ها بازدید دکتر انصاری مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان