از: 1388-01-01 00:00:00
تا: 1398-07-22 02:25:29

با توجه به اعلام روابط عمومی مرکز فراخوان طراحی لوگو با موضوع مرکز رشد فرهنگ و هنر برگزار می شود . دانشجویان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند به دفتر  مرکز رشد فرهنگ و هنر یا دفتر انجمن فرهنگ و هنر مراجعه نمایند.لازم به ذکر است جایزه 50 درصد تخفیف برای منتخب اول در نظر گرفته شده است.مهلت ارسال آثار تا 7 بهمن ماه می باشد.

با توجه به اعلام روابط عمومی مرکز فراخوان شعر با موضوع معرفی مرکز برگزار می شود . دانشجویان برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند به دفتر  مرکز رشد فرهنگ و هنر و یا دفتر انجمن فرهنگ و هنر مراجعه نمایند.لازم به ذکر است جایزه 50 درصد تخفیف برای منتخب اول در نظر گرفته شده است.مهلت ارسال آثار تا 5 بهمن ماه می باشد.

با توجه به اعلام روابط عمومی مرکز ، کانال اطلاع رسانی در نرم افزار تلگرام راه اندازی شد. دانشجویان مرکز می توانند از طریق لینک زیر اقدام به عضو شدن در این کانال نمایند.

https://telegram.me/farhangvahonar1

روابط عمومی و مرکز رشد دانشگاه جهت گذراندن دوره کارورزی دانشجویان ،از افراد علاقه مند دعوت به عمل می آورد. جهت اطلاعات بیشتر به دفتر روابط عمومی و مرکز رشد مراجعه فرمائید.

با توجه به اعلام واحد آموزش مرکز تقویم آموزشی نیم سال دوم سال تحصیلی 95-94 اعلام شد. برای دریافت فایل تقویم اینجا کلیک کنید.

با توجه به اعلام واحد روابط عمومی مرکز ، دکترعباس علایی نوین معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر اعلام کرد: زمان ارایه درخواست و ثبت وام شهریه تحصیلی دانشجویان از تاریخ 17 بهمن ماه لغایت 19 اسفند ماه سال جاری می باشد. لذا دانشجویان عزیز می توانند با مراجعه به مراکز آموزشی محل تحصیل خود نسبت به ارایه درخواست وام شهریه اقدام نمایند.

 بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام و شركت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1394 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در پذيرش مذكور از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش : به نشاني: www.sanjesh.org از روز چهارشنبه 94/11/14 آغاز و در روز سه‌شنبه 94/11/20 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل مي باشند، مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند.

در راستای بزرگداشت ایام الله دهه فجر و یوم الله 22 بهمن بدین وسیله از دانشجویان علاقمند دعوت بعمل می آید تا در مسابقه عکس با موضوع " حضور پر شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه " شرکت نمایند.

بدیهی است به تصاویر برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد . متقاضیان شرکت می توانند عکس های خود را از تاریخ 1394/11/24 به مدت ده روز به امور فرهنگی دانشجویی مرکز تحویل نمایند.

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت‌نام و شركت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپيوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1394 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي شركت در پذيرش مذكور از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به آدرس www.sanjesh.org از روز يكشنبه مورخ 94/11/18 آغاز و در روز شنبه مورخ 94/11/24 پايان مي‌پذيرد. لذا كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام كه داراي شرايط عمومي و اختصاصي مي‌باشند، مي‌توانند در پذيرش مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند.

طبق دستور ریاست محترم مرکز جناب آقای دکتر مشگلانی بر ارائه خدمات بهتر و ارتباط موثرتر مرکز با دانشجویان و به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی قالب جدید وب سایت مرکز آماده خدمت رسانی گردید . از دانشجویان و اساتید محترم دعوت به عمل می آید ضمن بازدید از امکانات جدید وب سایت پیشنهادات و انتقادات خود را با روابط عمومی مرکز در میان گذاشته و در جهت هر چه پویا تر شدن خدمات آموزشی و فرهنگی ، مرکز را یاری نمایند.
.{jcomments on}

به گزارش روابط عمومی مرکز اختتامیه دومین جشنواره فیلم بهشت در قاب تصویر روز جمعه 9 بهمن ماه سال جاری در سالن کتابخانه مرکزی اصفهان در حالی برگزار شد که جناب آقای میلاد داوری دانشجوی رشته کارگردانی برای خلق اثر بدون اشک شایسته دریافت جایزه نخست بخش هیات های مذهبی گردید.

به نام خدا

ایران عزیزمان در طول تاریخ سرفراز خود شاهد از خود گذشتـــگی مردمان زیادی بوده است .کوروش ها، آرش ها،اندرزگوها،خــرازی ها،باکری ها که با هدف استقلال و عزت این خاک پر گوهر چه رنج ها که نبرده و چه تلاش هایی که انجام نداده اند. خواندن و شنــیدن از خودگذشتگی ها و فداکاریهای رزمندگان اسلام و ایران سربلندمان در طول دوران انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی قامت هر انــــــــسان  منصف و میهن پرستی را  صاف کرده و با افتخار به آن مردانگـــی ها می بالد. ولی از خودگذشتگی ها محدود به دوران انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی نشد و پس از آن نیز در زمینه های مختف انســان های فداکاری بودند که با هدفی والا و با تقدیم جـــان خود از شرف و کیان این مرز و بوم حتی دور از مرز ها دفاع کردند همـین قدرت ایمان و اخلاص بود که قدرت ایران را به جایی رساند کــــــه تصور دست درازی به وجبی از خاک ایران در ذهن دســـیسه جوی کسی  حتــــــی خطور نکند.اما استکبار جهانی پس از نا امید شدن از راههای نظامی برای مقابله و خنثی کردن قدرت و تفکر انقلابــــــــی صادر شده از ایران چاره ای جز برنامه ریزی برای تغییر الگوهای فکری و تغییر ارزش های مردم عزیز ایران نیافت و با هزیــنه های سرسام آور در حوزه فرهنگ و رسانه  بنیان خانواده و ارزش هــای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را هدف گرفت. در ایـــــن برهه حساس چشمها به اهالی فرهنگ دوخته شده و انتظار میرود با قدرتی افزون تر با  تولید آثاری هدفمــــــند و باز تعریف ارزش های والای ایران اسلامیمان به شیوه ای نوین ادامه دهنده راه فداکارانه شهـــدا و رزمندگان تاریخ ایران زمین باشند. مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان به عنوان بزرگ ترین مرکز علمی کاربــردی استان اصفهان و همچنین دارنده بیشترین تعداد دانشجو در بین مراکز علمی کاربردی اصفهان و فعال در زمینه فرهنگ وهنر این مـــرز و بوم نیز هم قدم با دیگر آحاد ملت شریف ایران و دیگر اهالی محترم فرهنگ و هنر در  راهپیمایی روز 22 بهمن ماه با قدرت و پرشکوه شرکت خواهد کرد تا به صورت نمادین آمادگی خود را در جـــــهت ادامه راه شهدا این بار در زمینه فرهنگ اعلام دارد.

 فراخوان
 مسابقه زیباترین سفره هفت سین سال نو:
روابط عمومی مرکز با همکاری امور دانشجوئی در نظر دارد به منظور ایجاد حس فرح بخش ورود به فصل بهار و سال نوی پارسی و همچنین شناسائی نفرات خوش ذوق و فعال مسابقه ای تحت عنوان مسابقه زیباترین سفره هفت سین سال نو برگزار نماید.لذا از دانشجویان علاقه مند دعوت میشود که تا  پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخه پنج اسفند ماه سال جاری جهت ثبت نام به روابط عمومی مرکز مراجعه نمایند.
مواردی که در سفره های هفت سین بایستی رعایت گردد:
1-در ابعاد سفره ها محدودیتی در نظر گرفته نمی شود.
2- سفره ها حتما باید دارای سین های رایج در سفره های ایرانی باشند.
3-حداقل یکی از المان های اصلی به کار رفته دارای ارتباط ظاهری با رشته ها،لوگو و ... مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر  اصفهان باشند.
زمان برپایی سفره ها:
از شنبه مورخه 15 اسفند ماه تا پایان روز پنج شنبه 20 اسفند ماه سال جاری
نحوه انتخاب نفر برتر :
تصاویر تهیه شده از سفره ها در وب سایت مرکز بارگذاری شده و قسمت نظر سنجی وب سایت نیز تا پایان تعطیلات عید نوروز جهت انتخاب نفر برتر توسط  کاربران  فعال می گردد.
 جوایز:
- سفره اول کارت هدیه 5،000،000ریالی
 -سفره دوم کارت هدیه 3،000،000ريالی
-به همه نفرات شرکت کننده نماد یاد بود مرکز اهدا خواهد شد.

{plusone lang=fa}

پيرو اطلاعيه مورخ 94/11/17 بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت ‌نام در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ‌ای (ناپيوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی بهمن ماه سال 1394 مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (94/11/24) براي ثبت نام اقدام ننموده ‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده كه متقاضيان ثبت‌نام بتوانند تا روز چهارشنبه مورخ 94/11/28 نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند؛ لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت نام (دفترچه راهنما از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام در پذيرش مذكور اقدام نمايند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌ اند، مي ‌توانند درصورت تمايل تا تاريخ فوق، نسبت به مشاهده و ويرايش اطلاعات ثبت نامي خود اقدام نمايند.

به اطلاع دانشجویان محترم میرساند جدول کامل پخش زیر نویس تلویزیونی ثبت نام دوره کاردانی و کارشناسی بهمن ماه 1394 دانشگاه جامع علمی –کاربردی مطابق جدول پیوست می باشد.

 

با عرض سلام خدمت دانشجویان عزیز و اساتید محترم فردا دوشنبه مورخه 26 بهمن ماه از ساعت 15 الی 17 نشستی با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین حسین مداح تحت عنوان فضای مجازی و انتخابات پیش رو در محل سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار خواهد شد از عزیزان علاقه مند دعوت می شود در این جلسه شرکت نمایند.با تشکر روابط عمومی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

رديف

روز

تاريخ

نوع غذا

1

چهارشنبه

18/1/95

عدس پلو

2

پنجشنبه

19/1/95

ماکارانی

3

شنبه

21/1/95

پلو ماش

4

يكشنبه

22/1/95

چلو خورشت قیمه بادمجان

5

دوشنبه

23/1/95

جوجه کباب

6

سه شنبه

24/1/95

چلو خورشت قورمه سبزی

7

چهارشنبه

25/1/95

زرشک پلو با مرغ

8

پنجشنبه

26/1/95

استامبولی

9

شنبه

28/1/95

چلو خورشت قیمه

10

يكشنبه

29/1/95

شوید پلو کوکو

11

دوشنبه

30/1/95

زرشک پلو با مرغ

12

سه شنبه

31/1/95

عدس پلو

13

چهارشنبه

1/2/95

چلو ماهی

14

شنبه

4/2/95

چلو کباب

15

يكشنبه

5/2/95

چلو خورشت قورمه سبزی

16

دوشنبه

6/2/95

پلو ماش

17

سه شنبه

7/2/95

چلو خورشت قیمه

18

چهارشنبه

8/2/95

شوید پلو با گوشت چرخ شده

19

پنجشنبه

9/2/95

جوجه کباب

20

شنبه

11/2/95

لوبیا پلو

21

يكشنبه

12/2/95

زرشک پلو با مرغ

22

دوشنبه

13/2/95

چلو خورشت قیمه

23

سه شنبه

14/2/95

ماکارانی

24

چهارشنبه

15/2/95

چلو خورشت قورمه سبزی

25

شنبه

18/2/95

جوجه کباب

26

يكشنبه

19/2/95

پلو ماش

27

دوشنبه

20/2/95

چلو ماهی

28

سه شنبه

21/2/95

چلو خورشت قورمه سبزی

29

چهارشنبه

22/2/95

شوید پلو با گوشت چرخ شده

30

پنجشنبه

23/2/95

چلو خورشت قیمه

31

شنبه

25/2/95

استامبولی

32

يكشنبه

26/2/95

چلو خورشت قیمه بادمجان

33

دوشنبه

27/2/95

عدس پلو

34

سه شنبه

28/2/95

جوجه کباب

35

چهارشنبه

29/2/95

ماکارانی

36

پنجشنبه

30/2/95

زرشک پلو با مرغ

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان نشست فضای مجازی و انتخابات پیش رو روز دوشنبه 26 بهمن ماه در سالن آمفی تئاتر مرکز با سخنرانی حجه الاسلام و المسلمین حسین مداحی برگزار شد.حجه الاسلام مداحی که تحصیلات آکادمیک خود را در زمینه های علوم حوزوی ،حقوق و کارگردانی گذرانده است درابتدا صحبت های خود را  با موضوع فضای مجازی در زندگی امروز و اهمیت انتخابات پیش روآغاز کرد و در ادامه به تبیین نقش ،جایگاه ، اهمیت و تاریخچه مجلس خبرگان پرداخت .

 

اکران فیلم های کوتاه خانه روی آب با کارگردانی حسن زراعتی و گذشت با کارگردانی علی رحمانی روز جمعه مورخ 30 بهمن ماه از ساعت 16 الی 18 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار خواهد شد.لازم به ذکر است ورود برای عموم آزاد است.

از دانشجویانی که عضو خانواده شاهد و ایثارگر هستند دعوت میگردد در اسرع وقت به امور دانشجویی فرهنگی مراجعه نمایند.

به اطلاع اساتید محترم و دانشجویان عزیز می رساند پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری در نظر دارد در سال آینده از پایان نامه های دانشجوئی در زمینه میراث فرهنگی،انسان شناسی،باستان شناسی ،معماری،حفاظت و مرمت،منابع طبیعی و محیط زیست،زمین شناسی،کشاورزی و دامداری حمایت کند.

به اطلاع کليه دانشجويان و اساتيد محترم مي رساند فردا سه شنبه 4 اسفند ماه 1394 نشستي پيرامون موضوع ((روش هاي بازيابي اطلاعات در پايگاه ها و منابع اطلاعاتي)) با سخنراني خانم دکتر فرهودي استاد مدعو از تهران از ساعت 13 الي 15  در سالن آمفي تئاتر مرکز برگزار مي گردد. محورهاي سخنراني به شرح زير مي باشد:
-جست و جوي حرفه اي و صحيح مطالب و مقالات علمي جهت پژوهش هاي دانشجوئي و تخصصي
-معرفي وب سايت هاي مورد نياز دانشجويان
-و به طور کلي مطالبي که در زمينه بازيابي اطلاعات در پايگاه ها و منابع اطلاعاتي مورد نياز دانشجويان مي باشد.

با سلام خدمت دانشجويان و اساتيد عزيز از بين آثار ارسال شده به روابط عمومي مرکز ،عکس هاي آقايان و خانم ها داوود قدسي،سعيد قلي پور ،هاجر شفيعي و عطيه کاملي پس از ارزيابي و گزينش اساتيد عکاسي مرکز در سايت دانشگاه جهت راي گيري بار گذاري مي گردد از کاربران عزيز تقاضا مي گردد شماره عکس مورد نظر خود را در سامانه نظر سنجي وب سايت مرکز انتخاب نمايند.

 

عکس شماره یک

عکس شماره یک

عکس شماره 2عکس شماره 2
عکس شماره 3عکس شماره 3  

عکس شماره 4

عکس شماره 4

عکس شماره 5عکس شماره 5  

خبرهای خوب در راه است ......

{gallery}jashnvareh{/gallery}

به گزارش روابط عمومي مرکز نشست روشهاي بازيابي اطلاعات در پايگاه ها و منابع اطلاعاتي ديروز سه شنبه  مورخ چهارم اسفند ماه 1394 با سخنراني خانم دکتر فرهودي در سالن آمفي تئاتر مرکز برگزار شد.دکتر فرهودي سخنراني خود را با بررسي دو اصطلاح کسب اطلاعات و بازيابي اطلاعات شروع کرد و به بيان تمايزات ميان اين دو اصطلاح پرداخت وي در ادامه ضمن بيان روش هاي کسب اطلاعات در محيط وب ،سايت هاي مهم و مورد نياز دانشجويان و طرز استفاده از مطالب آن ها را تشريح کرد.
فايل بخشي ازمطالبي که در اين سخنراني گفته شد با کسب اجازه از سرکار خانم دکتر فرهودي  جهت دانلود در ادامه در دسترس دانشجويان عزيز قرار مي گيرد.{gallery}database{/gallery}

 

برای دریافت فایل ها اینجا کلیک کنید.

به اطلاع دانشجویان رشته های مرتبط با سینما و انیمیشن می رساند از روز سه شنبه مورخه 11 اسفندماه به مدت چهار روز در سالن آمفی تئاتر مرکز در دو سانس صبح و عصر فیلم های جشنواره حسنات اکران خواهد شد ضمنا توسط کادر اجرائی مستقر در جلوی درب ورودی سالن ساعت ورود و خروج دانشجویان ثبت شده و برای درس کارورزی محسوب خواهد گردید.
{gallery}hasanat{/gallery}

دیروز یکشنبه مورخ 9 اسفندماه سال جاری تفاهم نامه همکاری فی مابین مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان و سازمان نوسازی بهسازی شهرداری اصفهان بسته شد.به گزارش روابط عمومی مرکز این تفاهم نامه که پس از هفته ها برنامه ریزی به مراحل نهائی رسیده بود دیشب با حضور ریاست مرکز و ریاست سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری اصفهان در محل دفتر ریاست مرکز به امضای دو طرف رسید گفتنی است این تفاهم نامه در همه زمینه های علمی ، پژوهشی، برگزاری دوره ها،معرفی کارورز و ... می باشد.

{gallery}tafahoom{/gallery}

به گزارش روابط عمومی مرکز نقد و بررسی فیلم مادر کشی با موضوع بحران آب در ایران با حضور استاد ارد عطار پور روز چهارشنبه مورخ 12 اسفند ماه از ساعت 15 الی 17 در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار میگردد .

با توجه به اطلاع رسانی انجام شده تیم های اجرایی از طرف مرکز علمی کاربردی در سالن های جشنواره مستقر شدند و صدور گواهی حضور برای تمام شرکت کنندگان و حضور و غیاب جهت دانشجویان مرکز در همه سالن های پیش بینی شده انجام خواهد شد. از دانشجویان مرکز درخواست می شود جهت درج اسم خود در لیست دانشگاه به میز دانشگاه واقع در سالن های جشنواره مراجعه نمایند . بدیهی است عدم حضور دانشجویان رشته های مرتبط با سینما در جشنواره به منزله عدم حضور در کلاس درسی دانشگاه خواهد بود.{gallery}filmhasanat{/gallery}

اکیپ مستقر  در مرکز مانند بقیه سالن ها در حال ثبت اسم دانشجویان حاضر در اکران هستند .{gallery}hasant4{/gallery}

کارگاه آموزشی با موضوع فیلمنامه و کارگردانی در انیمیشن با حضور دکتر محمد علی صفورا هم اکنون در سالن حوزه هنری سوره در حال برگزار شدن است و اکیپ مستقر مرکز در حال صدور گواهی برای همه شرکت کنندگان می باشند .{gallery}dr safora{/gallery}

کارگاه نقد و بررسی فیلم مستند مادر کشی با حضور استاد ارد عطارپور و ریاست محترم مرکز در سالن آمفی تئاتر

{gallery}orod atar poor{/gallery}

کارگاه فیلمنامه نویسی با حضور استاد داوود میرباقری

{gallery}mirbagheri{/gallery}

با توجه به اعلام اسامی نهایی پذیرفته شدگان دوره های کاردانی و کارشناسی توسط سازمان سنجش ، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان می رساند تاریخ ثبت نام از روز شنبه مورخ 1395/01/14 لغایت روز دوشنبه مورخ 1395/01/16 از ساعت 14 الی 19 می باشد.

مدارک لازم برای ثبت نام:

1- شش قطعه عكس همانند پرسنلی پشت سفید تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

2- یک برگ تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

3- یک برگ تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.

4- اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی و یا وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش به انضمام يك برگ تصوير آن.

5- اصل فرم تاييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

6- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسئول، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار

(براي پذيرفته‌شدگان شاغل)

7- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه‌های 4 و 5 دفترچه راهنماي پذيرش مذكور مشخص نمايد (براي برادران).

آدرس مرکز:اصفهان سه راه ملک شهر انتهای خیابان نگارستان

لینک کانال تلگرام مرکز:https://telegram.me/farhangvahonar1

به اطلاع دانشجویان علاقه مند به مراسم معنوی اعتکاف می رساند یازدهمین دوره مراسم معنوی اعتکاف همزمان با ایام البیض 2 اردیبهشت ماه سال1395 به صورت سراسری برگزار می گردد لذا دانشجویان عزیز می توانند جهت ثبت نام از طریق مراجعه و کلیک بر روی لوگوی یازدهمین مراسم معنوی اعتکاف در وب سایت اصلی مرکز به نشانی www.uast.ac.ir و یا مراجعه به سامانه  , www://info.uast.ac.ir/etekaf و یا در صورت عدم دسترسی به اینترنت با مراجعه حضوری به امور فرهنگی دانشجوئی دانشگاه اقدام نمایند.

با سلام خدمت دانشجویان عزیز طبق اطلاع رسانی که انجام گرفت انتخاب سفره هفت سین برتر امسال از طریق سامانه نظر سنجی وب سایت مرکز انجام خواهد شد. بدین منظور عکس های تهیه شده از سفره ها جهت نظر سنجی بار گذاری گردید لذا کاربران عزیز می توانند به سامانه نظر سنجی مراجعه و شماره عکس مورد نظر خود را جهت اهداء جایزه نفر اول و دوم انتخاب نمایند.

شماره یک
 
شماره دو
 

با سلام خدمت دانشجويان عزيز مهلت راي گيري مسابقه 22 بهمن ماه به پايان رسيد نتيجه راي گيري بدين شرح است :
نفر اول:دانشجوي عزيز جناب آقاي داوود قدسي برای عکس شماره 5
نفر دوم:دانشجوي عزيز سرکار خانم هاجر شفيعي برای عکس شماره 1
نفر سوم:دانشجوي عزيز سرکار خانم عطيه کاملي برای عکس شماره 3
نفر چهارم:دانشجوي عزيز جناب آقاي  سعيد قلي پور برای عکس شماره 2
لازم به ذکر مي باشد از منظر فرهنگي  مرکز علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان همه دوستاني که در مسابقه شرکت کردند برنده هستند و شايسته تقدير.

به گزارش روابط عمومي مرکز گالري عکسي با موضوع آزاد از شنبه 15 اسفند ماه لغايت  پنج شنبه 20 اسفندماه در راهروي اصلي مرکز برگزار گرديد .

عکس ها : علی عابدی

{gallery}ax azad{/gallery}

به گزارش روابط عمومی مرکز روز سه شنبه 18 اسفندماه کارگاه موسیقی با حضور استاد گرامی و مطرح موسیقی استاد ماریو تقدسی به کوشش کانون موسیقی مرکز و با حمایت و مساعدت ریاست محترم مرکز برگزار شد .

عکس ها از دانشجو علی عابدی

{gallery}tagdosi{/gallery}

به اطلاع دانشجویان،کارمندان و مدرسان علاقه مند به فعالیت های قرآنی می رساند
آغاز ثبت نام دوازدهمن جشنواره قرآن و عترت ویژه دانشجویان ، کارکنان ، اساتید
بخش دانشجویی شامل 6 بخش ( شفاهی - کتبی- ادبی - فناوری - هنری - پژوهشی) مجموعا 36 رشته
بخش کارکنان و اساتید ( کتبی - پژوهشی)مجموعا 7 رشته
مهلت ثبت نام 10 اردیبهشت 95
مهلت ارسال آثار 30 اردیبهشت
لینک ثبت نام: http://info.uast.ac.ir/ghoran
آئین نامه های برگزاری دوازدهمین جشنواره قرآنی در ادامه بارگذاری می شوند.

با گزارش روابط عمومی مرکز دفتر مشاوره مرکز راه اندازی شد . جهت ثبت نام به مسئول کتابخانه مرکز مراجعه نمایید .ساعت حضور مشاور روز های شنبه و دوشنبه از ساعت 16 الی 20

 

به گزارش خبرگزاری ایمنا، شاید زمانی که اساسنامه این دانشگاه نگارش می شد، کمتر کسی تصور می کرد مراکز علمی و کاربردی بتوانند چنین تاثیری در روند دانش افزایی در سطح کشور داشته باشند، اما حالا نه تنها ورودی رشته های مختلف دانشگاهی در عرصه های مختلف به فارغ التحصیلان این مراکز اختصاص یافته است، بلکه برخی از دانشگاه های معتبر کشور نیز رشته های خود در مقاطع تحصیلات تکمیلی را بر اساس رشته های این مراکز طراحی و تعریف می کنند که می توان در این زمینه به رشته مدیریت فرهنگی در مقطع ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان اشاره کرد.همچنین قرار است این دانشگاه در اروپا نیز شعبه تاسیس نماید که این موضوع ناشی از ارتقای رتبه علمی آن در بین دانشگاه های منطقه است.
در همین راستا گفت و گویی انجام دادیم با دکتر احسان مشکلانی، رئیس بزرگترین مرکز آموزش عالی جامع علمی و کاربردی فرهنگ و هنر کشور که در زیر آن را از نظر می گذرانیم.

آقای دکتر مشکلانی با بیان رزومه تحصیلیتون مصاحبه را شروع می کنیم.
بنده چند ترمی کارگردانی سینما خواندم ، لیسانس مدیریت دولتی دارم ، فوق لیسانس منابع انسانی و دکترای علوم رفتاری و در شرف دفاع هستم.

رزومه کاریتون را هم بفرمایید؟
رییس اداره امور سینمایی و سمعی بصری، رییس دفتر طرح و برنامه ارشاد، مدیر عامل یکی از شرکت های ذوب آهن، معاون برنامه ریزی و توسعه ارشاد ، مدیر کل دفتر منابع انسانی ، پشتیبانی و مالی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم (دفتر اصفهان) و اکنون نیز از طرف ارشاد به دانشگاه فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان مامور شده ام.

نظر شما در مورد وضعیت فرهنگی اصفهان به عنوان مدیری که از سطوح پایین، کار فرهنگی انجام داده اید چیست؟
این سوال از نظرعلمی خیلی کلی است . درعلوم رفتاری ، فرهنگ یکی از مسایل معطوف به ذهن مردم است و به ناخودآگاه
من به شدت معتقدم از وقتی که فرش از زیر پای مردم ایران به روی دیوارها رفت و تبدیل به قالیچه های تزئینی شد ، هنر در ایران رنگ باخت. هنر زمانی ماندگار می شود که زینت بودن صرف را تبدیل به کاربردی بودن بکنیم.
گروهی برمی گردد. به نظر من باید فرهنگ را شاخص بندی کرد و آن را طبق آن شاخص ها تعریف کنیم.
کتاب  "چشم انداز فرهنگ و هنر اصفهان تا سال 1404" که به تازگی منتشر شده ، فرهنگ را از دید ارشاد به 10 شاخه از جمله هنرهای تجسمی، موسیقی، سینما، کتاب و ادبیات و... تقسیم کرده و برای هرکدام چشم اندازی تعریف کرده است . نقاط قوت و ضعف ، فرصت ها و تهدیدها ، استراتژی ها و اهداف و چشم اندازهای هر بخش حتی تا اقدامات اجرایی مشخص شده و دارای ممیزی داخلی برای بررسی رشد آن نیز می باشد.  

دانشگاه فرهنگ و هنر بزرگترین دانشگاه جامع علمی و کاربردی فرهنگ و هنر کشور است. شما خروجی این دانشگاه را تا چه حد برای بازارکار و فعالیت حرفه ای مفید می دانید؟
اگر بخواهیم نسبت به بقیه دانشگاه ها بسنجیم خوب است و خروجی های منجر به اشتغال ما خیلی بیشتر است. ما در این سالها هیچ رغیبی نداشته ایم.به خصوص در رشته های روابط عمومی و انیمیشن ، سینما و... .

از لحاظ کیفی چطور؟
نه راضی نیستم. اوایل سعی شد ورودی ها کنترل شده باشد و افرادی که می دانیم قابلیت سرمایه گذاری دارند وارد سیستم شوند ، که متاسفانه این سیاست ها به دلیل مسایل اقتصادی بخصوص در اجرا عملی نشد.

وقتی برای ورود شاغلین سهمیه در نظر گرفته می شود، فرد در حالی که شاغل است وارد شده و شاغل خارج می شود و این امر با هدف اصلی دانشگاه که ورود به یک حرفه است فاصله دارد!
حرف شما درست است ، اما بحث پایداری اشتغال هم مهم است.بسیاری از افراد شاغل در سیستم به دلیل تناقض بین شغل و رشته تحصیلیشان به مرور زمان تغییر شغل می دهند. این دانشگاه باعث شده افراد علاقه مند به اشتغال پایدار برسند.  البته باید فعالیت هایی هم برای افراد فاقد شغل در نظر گرفته شود.  به تازگی نیز طی تفاهم نامه ی میان ارشاد و شهرک علمی تحقیقاتی و وزارت علوم ، قرار است مرکز رشد فرهنگ و هنر رسانه در این مرکز راه اندازی شود.

  مرکز رشد را بیشتر معرفی کنید؟       

مشکل ما در حوزه فرهنگ و هنر ، عدم رشد اقتصادی افراد حاضر در این رشته به دلیل تیپ شخصیتی آنهاست. یکی از راه حل ها ایجاد مراکز رشد فرهنگ و هنر و رسانه بومی شده حوزه فرهنگ و هنر است. ما سعی کردیم این مراکز رشد را در این حوزه بومی کنیم تا اهالی هنر بتوانند محصولی را تولید کنند که جامعه خواهان آن و حاضر به پرداخت پول برای آن هنر باشد. منظور این است که هنرمند در تولید کار هنری خود مخاطب را هم در نظر داشته باشد و به کار خود جنبه کاربردی نیز بدهد.
من به شدت معتقدم از وقتی که فرش از زیر پای مردم ایران به روی دیوارها رفت و تبدیل به قالیچه های تزئینی شد ، هنر در ایران رنگ باخت. هنر زمانی ماندگار می شود که زینت بودن صرف را تبدیل به کاربردی بودن بکنیم.
 
یکی از مشکلات ما در حوزه فرهنگ،
باید یک همسویی استراتژیک بین حاکمیت و تصدی گری صورت گیرد. من مهمترین ضعف را در سیستم حاکمیتی فرهنگ می دانم.
موازی کاری است. نظرتان در مورد این چیست؟

موضوع نهاد های موازی 7-8 سال پیش از دغدغه های مهم بنده بود و مخالف این امر بودم ، ولی در حال حاضر معتقدم ما دو حوزه کاری در فرهنگ داریم . یکی حاکمیتی و دیگری تصدی گری. وقتی کار درست انجام می شود که همه در بحث حاکمیتی متحد و واحد باشنددر این حوزه موازی کاری درست نیست بلکه باید جنبه هدایتی ، نظارتی و حمایتی داشته باشد.
 
در حوزه تصدی گری چطور؟  

در این حوزه تکثر نه تنها خوب است، بلکه چه خوب است که افکار مختلف بیایند ، کار کنند، اجرا کنند .چون جنس فرهنگ سیال است. ما باید بتوانیم در حوزه فرهنگ هویت ایرانی – اسلامی را در بین مردم به صورت علمی و روانشناسانه ونه به صورت دستوری و اطلاعیه ای توسعه دهیم.
 
هویت ایرانی – اسلامی را چطور می توان توسعه داد؟

باید از سنین مهد کودک تا 25 سال متمرکز شویم. اگر در این سن هویت ایرانی اسلامی را عمیقا متوجه شوند و وارد ریشه هایشان گردد، بزرگترین کار فرهنگی اتفاق افتاده است.
 
 نقش محیط را چقدر موثر می دانید؟

خیلی زیاد ، اما بیش از همه هویت شکل گرفته شده در انسان را مهم می دانم.
 
برای تقویت این هویت چه کاری می توان انجام داد؟

باید یک همسویی استراتژیک بین حاکمیت و تصدی گری صورت گیرد. من مهمترین ضعف را در سیستم حاکمیتی فرهنگ می دانم.
 
یعنی فرایندی تعریف نشده؟

تصدی ها در واقع گناهی ندارند. هر کدام طبق سلایق خود عمل می کنند. اما این حوزه واحد حاکمیتی در فرهنگ است که کار خود را درست انجام نمی دهد و فرایند سازی نمی کند.
 
لطفا یک مثال عینی بزنید.

مثلا در حوزه کتاب، در سال بالای 1500 عنوان کتاب با سلایق مختلف به چاپ می رسد، ولی متاسفانه سیستم حاکمیتی نتوانسته یک هم سویی استراتژیک در راستای حمایت و هدایت از تالیفات هویت ساز ایجاد کند.
 
برویم سراغ دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ وهنر. در حال حاضر چند رشته و دانشجو در حال تدریس هستند؟

با توجه به این که این ترم 500 نفر فارغ التحصیل داریم، با ورودی های بهمن ماه به 2500 نفر می رسند. نزدیک به 11 رشته داریم که برخی منحصر به این دانشگاه است. مثل رشته های موسیقی ساز ایرانی و جهانی، کارگردانی ، گرافیک، انیمیشن و تدوین فیلم و... .

 
رشته خبرنگاری چه شد؟

یکی از تاسف های بنده منحل شدن
در حال حاضر به دنبال خلق رشته ای به نام مدیریت هنری هستیم، زیرا به نظر می رسد می تواند خلا بین بازار و هنرمند را برطرف کند. کار این رشته مشاوره هنری به هنرمند است.
این رشته است. ولی در عین حال در صدد ایجاد رشته های موردنیاز در عرصه فرهنگ و هنر هستیم. در حال حاضر به دنبال خلق رشته ای به نام مدیریت هنری هستیم، زیرا به نظر می رسد می تواند خلا بین بازار و هنرمند را برطرف کند. کار این رشته مشاوره هنری به هنرمند است.  چه خوب است اگر پیش از خلق یک اثر هنری، یک مشاور در کنار هنرمند قرار گرفته و او را از هرجهت همچون بازارکار، ترکیب رنگ، سلایق مخاطب و... راهنمایی کند.
 
شما تا چه حد توانستید خلاء های قبلی در رشته های مدیریت فرهنگی و خبرنگاری را پر کنید؟ آیا نگاهی بازاری به این رشته ها نشد؟

بنده معتقدم که پایه های اصلی و علمی در مقاطع کاردانی و کارشناسی گذاشته می شود، و در کشور بیشتر به تکنسین و کاردان نیاز داریم. در بین کسانی که کارشناسی ارشد و دکتری می خوانند افراد معدودی هستند که می توانند اثرگذاری های جدی ایجاد کنند.
 
 این افراد تا چه حد با دانشگاه ارتباط دارند؟

آنچه فکر ما را مشغول کرده ایجاد سیستمی برای شناسایی و جذب این افراد معدود و نخبه و ارتباط آن ها با دانشگاه است.
 
با توجه به این که اصفهان تبدیل به جهان شهر شده، آیا برنامه ای برای ایجاد رشته اصفهان شناسی ندارید؟
پیشنهاد خوب و قابل فکری است و می تواند در شکل گیری هویت موثر باشد. روی این موضوع به طور جدی فکر می کنم.

طی دوسه سال اخیر توسعه فیزیکی مجموعه فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان خیلی خوب شکل گرفته ، ولی از نظر محتوایی این طور نیست. برای بالابردن سطح علمی دانشگاه چه برنامه ای دارید؟

ما به طور کلی سه اولویت در نظر گرفته ایم که به همه مدیرگروهان و کارشناسان نیز اعلام کرده ام. 1- افزایش کیفیت آموزشی
2- هدایت درست کارورزی ها  3- بحث کارآفرینی و مرکز رشد. بحث عمرانی و توسعه ای هم جزو آیتم ها و اولویت های ما نیست.
در اجرای هر کدام از این موارد به ملزوماتی از جمله دعوت از اساتید و نخبگان حوزه فرهنگ تا تامین تجهیزات و وسایل کمک آموزشی نیاز است.
 
در حوزه کارورزی چه برنامه ای دارید؟

در این زمینه بسیاری از خلاء ها را می توان رفع کرد. متاسفانه این بحث تاکنون مظلوم بوده. یکی از امید ها و استراتژی های ما رفع مظلومیت این موضوع و دگرگونی در اجرای آن است. به نظر می رسد یکی ازدلایل وجود ضعف های مهارتی دانشجویان، ضعف در اجرای درست کاروزی هاست.
 
و سخن آخر؟

امیدوارم روزی فرا برسد که خروجی های دانشگاه فرهنگ و هنر ، به فارغ التحصیلی در این دانشگاه افتخار کنند و بتوانند در این حوزه مهم و استراتژیک، اثرگذار، نو آور و کارآفرین باشند.

لینک خبر
مصاحبه دکتر مشگلانی با ایمنا
گفت و گو از سمیرا یاوری/رضا صالحی پژوه

به اطلاع دانشجویان عزیزی که قصد بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که نیمه دوم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد را دارند می رساند در صورت تمایل می توانند از طریق  سامانه نمایشگاه کتاب   جهت ثبت نام  بن کارت های یارانه ای  که به منظور ترویج کتاب خوانی همه ساله توسط وزارت ارشاد در نظر گرفته می شود  اقدام نمایند.

 سمینار علمی، نجومی انسان و آسمان
سمینار علمی، نجومی انسان و آسمان

به گزارش روابط عمومی مرکز سمینار علمی، نجومی انسان و آسمان روز یکشنیه 26 اردیبهشت ماه در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار می شود از دانشجویان علاقمند دعوت می شود در این سمینار حضور بهم رسانند.

به گزارش روابط عمومی مرکز مراسم جشن ولادت حضرت ابوالفضل و روز جانباز با حضور رییس ،کارکنان و دانشجویان مرکز روز چهارشنبه مورخ 1395/02/22 در سالن آمفی تئاتر مرکز گزار شد.

 

{gallery}ganbaz{/gallery}

به گزارش روابط عمومی مرکز کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکره روز دوشنبه مورخ 95/2/27 از ساعت 17 الی 19 در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار می گردد .دانشجویان علاقمند می توانند برای ثبت نام در این کارگاه به روابط عمومی ،امور فرهنگی و یا کمیته فرهنگی دانشجویی مرکز مراجعه کنند.

کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکره
کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکره

حضور سفیر محترم سنگال جناب آقای باباکاربا در مرکز

{gallery}babakar{/gallery}

 

به نام خدا
بنی آدم اعضای یک‌پیکرند           که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد آورد روزگار      دگر عضوها را نماند قرار                                                                 (سعدی)
گسترش شبکه‌های ارتباطی پاسخی است به نیازهای آدمیان، به با هم بودن، با هم زیستن، با هم جهان خویش را آباد کردن و با هم به مساعدتِ نیازمندان شتافتن. نیازی که هرلحظه امکان دارد به هیبت حادثه‌ای بر سر دیاری فرود آید و میزان یاری مردمان دیاری دیگر را بیازماید. روزها به تکرار می‌آیند و می‌روند. گاه به سان هم و گاه متفاوت از هم. نام‌گذاری آنها تنها تذکاری است برای بیدارساختن احساس‌های فراموش‌شده‌ی ما؛ همچنان که روز ارتباطات و روابط عمومی بهانه‌ای است تا احوال نزدیکان خویش را جویا شویم تا چنان که از پیامبر اسلام (ص) در خبر است: «خداوند به پاداش و نواختِ آن بر طول عمرمان بیفزاید».
دکتر احسان مشکلانی
سرپرست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

به نام خدا

 
حکيم ابوالفتح عمر بن ابراهيم الخيامي نيشابوري مشهور به خيام را بيشتر به خاطر رباعياتش مي‌شناسند. با وجود اين، وي پيش از آنکه شاعر باشد، حکيم، فيلسوف، رياضيدان و منجمي تواناست که خدمات او در افزودن به سرمايه‌هاي علمي موجود در جهان بر کسي پوشيده نيست. از جمله کارهاي خيام، سرپرستي رصدخانه اصفهان را مي‎‌توان نام برد که سبب شد وي مدت هجده سال در اين شهر اقامت کند و در طي آن به تدوين گاه‌شمار جلالي بپردازد. پايبندي خيام نسبت به دين چنان است که نظامي عروضي سمرقندي وي را حجت‌الحق، و ابوالفضل بيهقي او را امام عصر خويش مي‌نامد. تحقيقات علمي خيام در حل معادلات رياضي و مسائل هندسي نيز وي را هم‌رديف رياضي‌دانان مشهور جهان قرار مي‌دهد. مرکز آموزش عالي علمي کاربردي فرهنگ وهنر شماره يک اصفهان روز بزرگداشت خيام نيشابوري را به تمامي استادان، دانشجويان و هنرجويان تبريک مي‌گويد.

دکتر احسان مشکلاني
سرپرست مرکز آموزش عالي علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

به گزارش روابط عمومی مرکز کارگاه اصول و فنون مذاکره روز دوشنبه 1395/2/27 در سالن آمفی تئاتر مرکز با حضور دانشجویان علاقمند برگزار شد.

{gallery}mozakereh{/gallery}

 {mp4}1.avi{/mp4}

به گزارش روابط عمومی مرکز کارگاه آموزشي ويرايش و اديت عکس camera raw مدرس جناب آقاي استاد محسن خير خواه دیروز سه شنبه مورخ 1395/2/28 برگزار شد.

{gallery}camera raw{/gallery}

بازديد دانشجويان محترم رشته روابط عمومي دانشگاه شهرداري از مرکز و اقدامات صورت گرفته در روابط عمومي و مرکز خلاقيت و نوآوري  فرهنگ و هنر و رسانه

{gallery}shahrdari{/gallery}

به نام خدا
روزگار جوانی، روزگار تحقق رویاهاست. رویاهایی که اگر بذر آنها در کودکی کاشته شود، نهال سرسبز و باطراوت آنها در ایام شباب به بار می‌نشیند و جهانی را از برگ و بارِ خویش بهره‌مند می‌سازد. جوانان، عظیم‌ترین سرمایه‌های هرکشوری محسوب می‌شوند و به همین خاطر، همواره نشانه‌ی خدنگ کسانی هستند که بخواهند پایه‌های فرهنگی سرزمینی را سست سازند تا بدان طریق به سهولت توانند بر سرمایه‌های عظیم آن سرزمین دست یازند. هیچ زمانی را نمی‌توان با روزگار جوانی برابر دانست. خطرپذیری، امیدواری، رویاپردازی، جد و جهد و طراوت و شادابی از جمله موهبت‌هایی است که اگر درست به کار گرفته شود، می‌تواند جهانی سرشار از شادی بیافریند و این صفات جز به هنگام جوانی در اوج شکوفایی خویش پدیدار نمی‌شود. مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان ضمن تبریک به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع)، روز جوان را به تمامی جوانان مرز و بومِ ایرانِ اسلامی تبریک می‌گوید.

دکتر احسان مشکلانی
 سرپرست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

به گزارش روابط عمومی مرکز مراسم جشن ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان روز چهارشنبه در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار شد.

{gallery}roze javan{/gallery}

به نام خدا
اي پادشه خوبان داد از غم تنهايي                                 دل بي تو به جان آمد،وقت است که باز آيي....
مشتاقي و مهجوري دور از تو چنانم کرد                         کز دست بخواهد شد پايان شکيبايي
                                             (حافظ)                                                                                                         
تنها نه خلق چشم به راهِ آمدنت هستند که خورشيد نيز هر سپيده‌دمان دلشاد و پراميد برمي‌آيد تا آمدنت را به نظاره بنشيند؛ ليکن غروب، مأيوس از نيامدنت چشمانِ به خون نشسته‌ي خود را در پشت کوه پنهان مي‌سازد.

در هر گوشه‌اي که دست تمنايي به سوي آسمان خدا بلند مي‌شود، در هر گوشه‌اي که چشمانِ يتيمي بغضِ فرونخورده‌ي خود را به اشک مي‌نشيند، در هر گوشه‌اي که دودِ آهي از روزنِ دلي شکسته برمي‌خيزد، در هر گوشه‌اي که دستِ ستمکاره‌اي خانه‌ي مظلومي را ويران مي‌سازد، در هر گوشه‌اي که نان‌پاره‌ي خشکيده‌ي بي‌قاتقي پدري را شرمگينِ فرزندانِ خود مي‌سازد که در جاي جاي اين زمينِ زخم‌خورده هرلحظه کسي هست که آمدنت را دستِ تمنا به سوي آسمان خدا بگشايد يا سر نياز بر سجاده‌ي عبادت خويش سايد.

بازآ اي خورشيد پنهان شده که مشتاقانت را طاقت شکيبايي از کف شد. بازآ و مردمان جهان را طلسمِ تفرقه باطل کن. بازآ اي شهسوارِ عشق که آمدنت را ديري است ديدگان به خانه‌ي کعبه دوخته‌ايم.

ميلاد منجي عالمِ بشريت بر همه‌ي منتظران ظهورش مبارک باد!
دکتر احسان مشکلاني
 سرپرست مرکز علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

به نام خدا
صدرالدين محمد بن ابراهيم قوام شيرازي، معروف به ملاصدرا با اينکه در شيراز زاده شد و دوران کودکي خويش را در آنجا گذراند، دوران تحصيل و باروري علمي خود را در اصفهان طي کرد و از محضر استاداني همچون شيخ بهايي، ميرداماد و ميرفندرسکي بهره برد. وي در نزد شيخ بهايي فقه و حديث و تفسير آموخت و در نزد ميرداماد حکمت الهي و حکمت شرق و غرب را فراگرفت و در محضر ميرفندرسکي به آموختن علم ملل و نحل پرداخت. جدِ جهدِ وي در آموختن اين علوم سبب شد تا «حکمت متعاليه» را بنياد نهد و «صدرالمتألهين» لقب گيرد. تحقيق در آثار اين دانشمند و فيلسوف برجسته‌ي ايراني تأثيرپذيري وي را از نهج‌البلاغه علي بن ابي‌طالب (ع) و افکار و انديشه‌هاي افلاطون، ارسطو، ابن‌سينا و سهروردي به خوبي نشان مي‌دهد. چنان که در شرق فيلسوفاني چون محمدحسين طباطبايي و علامه مرتضي مطهري و در غرب متفکراني چون هانري کربن و ماکس هورتن از انديشه‌هاي وي تأثير مي‌گيرند.

آثار اين فيلسوف، مفسر و محدث شهير ايران چندان است که معرفي تمامي آنها در حوصله‌ي اين مقال نمي‌گنجد. با وجود اين، کتاب «الحکمه المتعاليه في الاسفار الاربعه العقليه»، که به اختصار «اسفار»ش مي‌خوانند، دايره‌المعارفي است که مباحث آن از وجود و ماهيت آغاز مي‌شود و با حرکت و زمان و ادراک و جوهر و عرض ادامه مي‌يابد.

مرکز علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره يک اصفهان افتخار دارد روز بزرگداشت اين در حقيقت بسط‌دهنده‌ي هزارسال تفکر اسلامي را به تمامي حق‌پويان تبريک بگويد.

دکتر احسان مشکلاني
سرپرست مرکز علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

جشن فارغ التحصيلي دانشجويان روابط عمومي و تجليل از پروفسور اعتباريان با حضور مقامات شهري و استاني در مراسم روز ارتباطات و روابط عمومي


 {gallery}feraghat{/gallery}

به نام خدا

رئيس محترم مؤسسه آموزش عالي علمي کاربردي فرهنگ و هنر، جناب آقاي دکتر سلطاني‌فر

اطلاع يافتم که از دست دادن والده‌ي ارجمندتان را به سوگ نشسته‌ايد. تجربتي تلخ و ناگزير که تنها اعتقاد به جاودانگي در جهان واپسينش مي‌تواند آب التيامي بر آن افشاند و بازماندگانش را به شکيبايي فراخواند. از جانب خويش و تمام کارکنان و دانشجويان دانشگاه علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره يک اصفهان براي حضرت‌عالي صبري جميل در دنيا و براي والده‌ي ارجمندتان جايگاهي جليل در عقبي آرزومندم.

 
با احترام

دکتر احسان مشکلاني

سرپرست مرکز علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

برگزاري مسابقات فوتبال دانشجوئي در مرکز(رده بندي و فينال)

{gallery}football{/gallery}

برگزاری دوازدهمین جشنواره قرآن و عترت در سالن آمفی تئاتر مرکز

{gallery}etrat{/gallery}

✅ به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، رییس مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل با بیان این مطلب گفت: دکتر "محمدعلی چلونگر" عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با حضور در این همایش به بررسی طبقات اجتماعی عصر قاجار و رابطه میان آنها می پردازد.
از سوی مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل/
نقش طبقات اجتماعی اصفهان در عصر قاجار بررسی می شود
همایشی با موضوع "نقش طبقات اجتماعی اصفهان در عصر قاجار" از سوی مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، رییس مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل با بیان این مطلب گفت: دکتر "محمدعلی چلونگر" عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با حضور در این همایش به بررسی طبقات اجتماعی عصر قاجار و رابطه میان آنها می پردازد.
حمید فرهمند اظهار داشت: همایش "نقش طبقات اجتماعی اصفهان در عصر قاجار" از سوی مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل وابسته به سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان روز پنجشنبه ششم خردادماه ساعت 16:30 بعدازظهر ویژه فرهیختگان، دانشجویان و عموم شهروندان برگزار می شود.
وی تصریح کرد: علاقه مندان برای شرکت در این نشست می توانند به سالن همایش های کتابخانه مرکزی واقع در خیابان باغ گلدسته مراجعه کنند.
گفتنی است؛ شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با برنامه های مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل می توانند به خیابان استانداری، جنب دانشگاه هنر، روبروی موزه هنر های معاصر مراجعه کرده و یا با شماره ٣٢٢٤٥١٨٤ تماس حاصل کنند.

به گزارش روابط عمومی مرکز کارگاه آموزشی صدا گذاری در سینمای داستانی و غیر داستانی روز دوشنبه از ساعت 10 الی 12 و 14 الی 16 عصر در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار می شود .لازم به ذکر است حضور در این کارگاه برای دانشجویان تدوین الزامی است.

به گزارش روابط عمومی مرکز اکران انیمیشن و فیلم به همراه نقد و بررسی روز سه شنبه مرخه 1395/03/11 در سالن آمفی تئاتر مرکز از ساعت 11 الی 15 برگزار می شود.

اولین رویداد ایده تاب فرهنگ و هنر و رسانه همراه با اهدا جوایز به ایده های برتر

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان  اولین مرکز خلاقیت و نوآوری فرهنگ،هنر و رسانه در کشور راه اندازی شد.
مرکز رشد تخصصي فرهنگ و  هنر و رسانه با هدف حمايت از ايجاد و گسترش کسب و کارهاي دانش¬بنيان و هنر بنیان توسط دانش‌آموختگان، کارآفرينان، هنرمندان و صاحبان ايده در زمينه‌های فرهنگی و هنری و رسانه از قبیل، عکاسی، بازیگری، انیمیشن، چاپ و رشته¬هاي وابسته اقدام به پذيرش گروه¬هاي کاري، دارای ایده و فعال مي¬نمايد.
شرايط پذيرش در مرکز خلاقیت و نوآوری فرهنگ،هنر و رسانه
    داشتن تيم کاري مناسب (متخصص، خلاق و کارآفرين)
    داشتن ايده محوري و زمينه کاري مبتني بر ويژگي‌هاي هنري با قابلیت‌های تجاری
    دارا بودن برنامه کاري متناسب با زمينه کاري و مبتنی برشناخت بازار (Business Plan)
    آمادگي براي ثبت شرکت يا موسسه
حمايت¬ها و خدمات در مرکز رشد
    خدمات پشتیبانی عمومي( اسكان و فضاي کاري، تلفن و دورنگار، اتاق‌هاي كنفرانس، تجهیزات دیداری و شنیداری و ....)
    خدمات اطلاع‌رساني (دسترسي به شبکه و اينترنت، دسترسي به كتابخانه و مراكز اطلاع رساني و ....)
    خدمات مشاوره‌اي و آموزشي (مشاوره‌هاي علمي، مديريتي، مالي، حقوقي، بازاريابي، دوره¬ها و كارگاههاي آموزشي مورد نياز)
    حمايت‌هاي مالي و اعتباري (بهره¬مندي از اعتبارات خدماتي و تحقيقاتي جهت کاهش هزينه¬هاي تبديل ايده به محصول
    تسهیل دسترسي به منابع مالي و جذب  سرمايه‌گذاران
    خدمات پشتيباني فني( امکان استفاده از امكانات و تجهیزات فنی موجود در مرکز)
لازم به ذکر است مرکز خلاقیت و نو آوری فرهنگ ،هنر و رسانه واقع در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان تا پایان خردادماه سال جاری آماده دریافت فرم های پذیرش صاحبان ایده در زمینه فرهنگ و هنر خواهد بود.
راه های ارتباط با ما:             
https://telegram.me/farhangvahonar1
http://www.uastca-esf1.ac.ir/
خط تماس مستقیم با مرکز خلاقیت و نو آوری فرهنگ،هنر و رسانه: 34425924-031
تلفن تماس با مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان :7-34354400 -031
دور نگار:344259922-031
داخلی مرکز خلاقیت و نوآوری فرهنگ،هنر و رسانه: 202-203-205

تئاتر مکبثبازی از تارخ 18 لغایت 20 خرداد ماه در پلاتو مرکز برگزار می شود

{gallery}makbesbazi{/gallery}

به نام خدا

ماهِ صیام طالع شد تا اندرون‌های تهی‌مانده از طعام را از انوارِ معرفتِ الهی پر سازد.

ماهِ صیام طالع شد تا خاصه در شب‌های قَدرَش مومنان را به برآورده‌شدن حاجاتشان بنوازد.

ماهِ صیام طالع شد. اندک‌فرصتی برای به خود آمدن، اندک‌فرصتی برای زدودن غبارِ گناهان در چشمه‌سارِ بخشایشِ خداوندی.

فرصتش را موهبتی بدانیم و به نجوای شبانه با آن معشوق یگانه کامِ عیش از روزگار بستانیم.

حلولِ ماهِ صیام بر همه‌ی رهروانِ طریقِ معرفت مبارک باد!

دکتر احسان مشگلانی

رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

ثبت‌نام پانزدهمین مرحله اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات ازدوشنبه ۱۰ خرداد ماه در سایت لبیک آغاز شد. متقاضیان تشرف به عتبات عالیات جهت ثبت نام از ۱۰ لغایت ۲۵ خرداد ماه می توانند به سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir مراجعه کنند.قرعه کشی روز۲۹ خرداد ماه انجام می شود و برگزیدگان از سایت لبیک اعلام می شوند. اعزام به عتبات عالیات از اول مرداد ماه آغاز و تا ۸ آبان ماه ادامه خواهد یافت . اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر،پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه ها می توانند جهت ثبت نام و اعزام به عتبات عالیات اقدام نمایند. لازم به ذکر است کلیه دانشگاهیان می توانند به صورت فردی ویا در صورت تمایل تا سه نفر همراه : شامل همسر و دو فرزند را نیز به همراه خود ثبت نام نمایند. دراین دوره نیز، دختران دانشجو می توانند به صورت فردی و مجردی ثبت نام نمایند و همچنین اعزام دانشگاهیان به همراه پدر و مادر به هیچ عنوان مقدور نمی باشد .

بدينوسيله به اطلاع مي رساند:
مرکز آموزش علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان براي رشته هاي کارگرداني،تدوين فيلم،انيميشن،عکاسي خبري جهت تدريس دعوت به همکاري مي نمايد.
لازم به ذکر است داشتن کد مدرس از طرف دانشگاه جامع ضروري مي باشد،جهت اطلاعات بيشتر با سرکار خانم فولادفر تماس حاصل نمائيد.
تلفن تماس: 7-34354400   داخلي:212

به نام خدا

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان، وفات بانوی بزرگ پیامبر عظیم‌الشأن اسلام، حضرت خدیجه کبری (س) را به تمام مسلمانان جهان، به ویژه مردم مسلمان ایران، تسلیت می‌گوید.

                                                                     دکتر احسان مشگلانی
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان

به نام خدا
میلاد امام دوم شیعیان، حضرت امام حسن مجتبی (ع) را به پیروان آن حضرت تبریک می‌گویم. بدون شک تأسی جستن از آن امامِ همام در گشاده‌دستی و اِطعامِ نیازمندان، خاصّه در ماه صیام، سنت پسندیده‌ای است که درهای رحمت و برکات خداوند را می‌گشاید. پس خداوندا، ما را از پیروان آن حضرت قرار بده و دستگیری از نیازمندان را وسیله‌ی سعادت در دنیا و آخرت تمان ساز.

 

دکتر احسان مشگلانی

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1اصفهان

به نام خدا
«دي‌ مصاحب‌تان‌ بودم‌ و امروز اسباب‌ عبرت‌ شمايانم‌ و چون‌ آفتاب‌ فردا بردمد، دامن‌ از مصاحبت‌تان‌ برچينم‌ و طريق‌ مفارقت‌ بگزينم‌. خداي‌، من‌ و شمايان‌ را بيامرزاد.

[باري‌] اگر گامم‌ در لغزشگاه‌ جهان‌ استوار بماند [و پيك‌ اجلم‌ جان‌ نستاند]، شادي‌ شما از آن‌ خيزد و اگرم‌ گام‌ بلغزد [و مرگم‌ به‌ خاك‌ كشاند]، آن‌ بُوَد كه‌ روزگاري‌ زيسته‌ام‌ در ظل‌ شاخه‌هاي‌ [درختان‌]، در معبر هواي‌ دمنده‌، در سايه‌ي‌ ابرهاي‌ [رونده‌]، ابرهايي‌ به‌هم‌ آمده‌ كه‌ در پهنه‌ي‌ آسمان‌ [برآمدند] و ايّام‌ عمرشان‌ به‌ سر آمد و آثارشان‌ در بساط‌ زمين‌ گم‌ شد.

همسايه‌ي‌ شما بودم‌ كه‌ زماني‌ چند كالبدم‌ در جوار شمايان‌ بود و دير نپايد كه‌ از من‌ تني‌ ماند بي‌جان‌، بي‌گفتار در پس‌ گويايي‌، به‌ سكون‌ اندر در پس‌ جنبش‌ [درمانده‌ در پس‌ روزگار توانايي‌]. بايد كه‌ پند بياموزيد. [آري‌] شمايان‌ را آن‌دم‌ كه‌ آرامش‌ من‌ فرارسد و زبانم‌ از گردش‌ بازماند و اطراف‌ كالبدم‌ جنبش‌ نتواند كه‌ آموزنده‌ را ديداري‌ اين‌ چنين‌ از هر سخني‌ رساتر بُوَد.

وداع‌ من،‌ وداع‌ كسي‌ بُوَد كه‌ پاي‌ در ركاب‌ ديدار حق‌ دارد. فردا كه‌ در ميان‌ شمايان‌ ني‌ام‌، بهاي‌ روزهاي‌ بودنم‌ را مي‌دانيد و لوح‌ اسرار پنهانم‌ را مي‌خوانيد. فردا مرا مي‌شناسيد؛ آن‌سان‌ كه‌ بايدم‌. آن‌دم‌ كه‌ جايگاه‌ من‌ تهي‌ ماند و روزگارم‌ غيري‌ به‌ جاي‌ من‌ بنشاند» (نهج‌البلاغه: خطبه 149).

شهادت مولای پارسایان، علی، علیه‌السلام، را به تمام شیعیان جهان تسلیت می‌گویم و شایستگی پیروی از راهِ آن معیار عدالت را از خداوند منّان آرزومندم.
 

دکتر احسان مشکلانی

سرپرست مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1اصفهان

دانشجوی گرامی: با سلام
ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام شهادت امام المتقين حضرت علی ( ع) ؛ خواهشمنداست جهت دسترسی به روئت نمرات ترم،اعتراض به نمره و انتخاب واحد ترم تابستان 95_94 نسبت به تسویه حساب نهائی شهریه خود با مراجعه حضوری به امور مالی مرکز اقدام نمائید.         
 امور مالی مرکز

 ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به استحضار می رساند؛ از امروز کلیه دانشجویان متقاضی دریافت وام شهریه در نیمسال اول سال تحصیلی 96-95 (مهرماه)، می توانند تا تاریخ 30/5/95 با مراجعه به پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان به آدرس: صندوق رفاه جهت ثبت درخواست وام شهریه خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است کلیه دانشجویان متقاضی دریافت وام شهریه پس از ثبت درخواست در پورتال مذکور و تایید نهایی توسط مرکز آموزش علمی- کاربردی محل تحصیل، می بایست مدارک لازم جهت اخذ وام شهریه را به آن مرکز ارائه نمایند. بدیهی است عدم ثبت تقاضای وام شهریه در پورتال مذکور و در تاریخ مقرر به منزله عدم نیاز به وام شهریه می باشد

شب قدر،

شب نزول قرآن،

شب فرود آمدن فرشتگان براي برآوردن حاجت آرزومندان،

شب سلام و رحمت تا برآمدن سپيده‌دمان.

شبي چندان خجسته، که تو هيچ نمي‌داني از آن.

بر تو و بر تمام مومنان جهان مبارک باد!

 

دکتر احسان مشکلاني

سرپرست مرکز علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

به اطلاع دانشجویان رشته موسیقی می رساند تاریخ و ساعت برگزاری امتحانات عملی ایشان به شرح جدول فایل پی دی اف پیوست می باشد...

دریافت فایل

به اطلاع دانشجويان عزيزي که علاقه مند به انجام فعاليت هاي  دانشجوئي مرتبط با رشته تخصصي خود مي باشند مي رساند :
روابط عمومي و مرکز خلاقيت فرهنگ ، هنر و رسانه جهت پيشبرد اهداف پيش بيني شده  خود در همه رشته ها  با انجام مصاحبه کارورز مي پذيرد لذا از افراد متقاضي(فقط دانشجويان مرکز) دعوت مي شود جهت تکميل فرم مربوطه به قسمت روابط عمومي و مرکز خلاقيت دانشگاه مراجعه نمايند.

ميرزا محمدعلي صائب تبريزي، متخلص به صائب را مي‌توان از سرمايه‌هاي نمادين شهر اصفهان به حساب آورد. خاصه آنکه وي در شعر پايه‌گذار سبکي است که سبک اصفهاني‌اش مي‌نامند. تأثيرگذاري وي در شعر فارسي چنان است که هنوز نيز در انجمن‌هاي شعري، که در گوشه و کنار اين شهر تاريخي تشکيل مي‌شود، سبک وي همچنان صدرنشينِ محفل بسياري از شاعران است که به شيوه‌ي وي مضمون‌هاي نو مي‌آفرينند و آرايه‌هايي همچون اسلوب معادله را زيورِ عروسِ شعر خويش مي‌سازند.

دهم تيرماه، روز بزرگداشت صائب را به تمامي هنرمندان، به ويژه شاعران، تبريک مي‌گويم.

 

دکتر احسان مشگلاني

سرپرست دانشگاه علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

دانشجويان و کارکنان دانشگاه علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره يک اصفهان، ضمن شرکت در راهپيمايي روز قدس، حمايت خويش را از آرمان‌هاي رهبر کبير انقلاب اسلامي، حضرت امام خميني (ره) و تلاش‌هاي مردم مظلوم فلسطين براي تحقق آرمان‌هاي خويش اعلام مي‌دارند. بي‌ترديد، مجاهدتِ مظلومان و ستمديدگانِ جهان براي احقاقِ حقوقِ غصب‌شده‌ي خويش به بار خواهد نشست و تداوم آن به ظهور منجي عدالت، حضرت ولي عصر (عج) منتهي خواهد شد. ان‌شاءالله!

 

دکتر احسان مشکلاني
سرپرست دانشگاه علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

خوشا زماني که آدمي به شکرانه‌ي ايامي بنشيند که در آن ايام، نه تنها اندرون از طعام تهي داشته که ديدگان خويش نيز جز به رويت تجلي انوار الهي نگشوده است. چنان که گوش‌هاي خود را نيز جز به شنيدن سخناني که بوي بهشت مي‌دهد؛ که کلام اهل بهشت جز سلام و تحيت نيست. پس سلام و تحيت بر روزه‌داراني که اينک پيروزي يک ماه مجاهدت خويش را به شادي نشسته‌اند.

دانشگاه علمي کاربردي فرهنگ وهنر شماره يک اصفهان، عيد سعيد فطر را به پيشگاه مقام معظم رهبري، علماي عظام، استادان و دانشجويان عزيز و تمامي مسلمانان جهان تبريک مي‌گويد.

 

دکتر احسان مشگلاني

سرپرست دانشگاه علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

شهادت بنیان‌گذار فقه جعفری، حضرت امام جعفر صادق، علیه‌السلام، را به پیشگاه مقام معظم رهبری، که خود از پرچمداران به حقِّ آن حضرت در عصر حاضر هستند و همچنین به تمام پیروان آن امامِ همام تسلیت می‌گویم و توفیق پیروی از راه آن حضرت را برای تمام شیعیان از خداوند منّان آرزومندم.

 

دکتر احسان مشگلانی

سرپرست مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند ساعات کار قسمت اداری مرکز از امروز مورخ 95/05/04 تا مورخ 95/06/15 از ساعت 8:30الی 17 بعد از ظهر تغییر می یابد.

سلسله جلسات در خصوص جشنواره امید و بنیاد تعالی
{gallery}taali{/gallery}

راهپیمائی عفاف و حجاب به روایت تصویر

{gallery}resized/images/hejab{/gallery}

عکاس :مولود عبدالهی

برگزاری دوره مهارت های تدریس ویژه مدرسین مراکز علمی کاربردی استان اصفهان
برای دریافت فایل های تدریس شده در دوره اینجا کلیک کنید.

{gallery}tadris{/gallery}

دانشجویانی که در کارورزی را در ترم تابستان اخذ نموده اند برای گذراندن 60 ساعت آموزش کارورزی می بایددر کارگاه های جدول زیر شرکت نمایند.

برای دریافت جدول اینجا کلیک کنید

قابل توجه دانشجویانی که واحد کارورزی خود را در تابستان 95 گرفته اند

اولین کلیپ پیرامون بنیاد تعالی و جشنواره امید
{swf}omid{/swf}

به نام خدا
دختران امروز، مادران فردايند. فرشتگاني که امروز با محبتِ پراحساس خويش، ديدگانِ پدران و مادران را روشني مي‌بخشند و فردا در دامانِ گرم و پرمحبت خويش، فرزنداني تربيت مي‌کنند که خداوند با آفرينش آنها، خويش را نيکوترين آفرينندگان مي‌نامد که «فَتَبارَكَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخالِقِينَ».

توجه اسلام به اين فرشتگان الهي چنان است که پيامبر اسلام (ص)، دختر خويش، حضرت فاطمه (س) را «اُمِّ اَبيها» مي‌نامد تا شدت وابستگي احساسي خويش را با او بيان دارد و امام علي (ع) نيز دختر خويش را زينب نام مي‌نهد تا در جامعه‌اي که پيش از آن پدراني از روي جهالت، دختران خويش را زنده در گور مي‌کردند، درخشش و زيور و زينت خود را از وي به وام گيرد.

دانشگاه علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره يک اصفهان، ضمن گرامي‌داشت ميلاد حضرت معصومه، سلام‌الله‌عليها، روز دختر را به تمامي دختران، به ويژه دختران دانشجو، تبريک مي‌گويد و از آنکه در فراهم آوردن جايگاهي مناسب براي بروز استعدادهاي آنان سهمي دارد، پيوسته به خويش مي‌بالد. ميلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر بر تمامي خانواده‌ها مبارک باد!

 

دکتر احسان مشگلاني

سرپرست مرکز علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1اصفهان

برنامه کارگاه های آموزشی

 

در ستایش فعالیت خبرنگاران همین بس که در این جهان گسترده، که ساکنان آن همه اعضای یک پیکر به حساب می‌آیند، وقتی روزگار عضوی را به درد می‌آورد، به کوشش خبرنگاران آزاده، پیغامِ به درد آمدنِ آن عضو به اعضای دیگر می‌رسد تا به همدردی با آن، قرار از کف بدهند و به استعانت از وی برخیزند.
دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران تبریک می‌گوید.
دکتر احسان مشکلانی
رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان

معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: این دانشگاه در یک نوبت و برای نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 96-95  در دوره‌های کاردانی و کارشناسی نظام آموزش مهارتی پذیرش دانشجو دارد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر عباس علایی نوین گفت: پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی در یک نوبت و برای نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 96-95 (مهرماه و بهمن ماه) صرفاً براساس مندرجات دفترچه راهنمای مربوطه صورت می‌ گیرد.
وی افزود: زمان ثبت نام در این دوره‌ ها به زودی اعلام خواهد شد و متقاضیان برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org  مراجعه کرده و پس از مطالعه دقیق دفترچه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
معاون سنجش، خدمات آموزشی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی تأکید کرد: با توجه به اینکه پذیرش دانشجو در یک نوبت و برای نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 96-95،  براساس کدرشته محل‌های مشخص شده در دفترچه راهنما صورت می‌پذیرد، به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از درج کدرشته محل مورد علاقه در داخل تقاضانامه به نیمسال تحصیلی درج شده در مقابل کد رشته محل (شروع دوره تحصیلی از مهرماه یا بهمن‌ماه) و شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه مربوط به مرکز آموزش آن کد رشته محل، توجه کنند.
مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان
https://telegram.me/farhangvahonar1

دانشجوی گرامی:
با سلام از تاریخ 95/05/15باتوجه به دسترسی پرداخت اینترنتی و ایجاد درگاه الکترونیکی و تسهیل جهت پرداخت بدهی شهریه خود سریعآ به آدرس farhang91.org مراجعه و نسبت به ایجاد حساب کاربری خود(باوارد کردن فقط کدملی در قسمت شماره دانشجوئی - و رمز عبور) اقدام نمائید.ضمنآ جهت یادگیری و آموزش نحوه ایجاد حساب کاربری و پرداخت به سایت مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر یک اصفهان به آدرسhttp://uastca-esf1.ac.ir و یا کانال تلگرام مرکز به آدرسhttps://telegram.me/farhangvahonar1   مراجعه نمائید.
تذکر:جهت پرداخت شهریه  مراجعه به سامانه درگاه پرداخت الکترونیکی farhang91.org الزامی است از مراجعه حضوری به امور مالی و پرداخت بافیش بانکی و pos خودداری نمائید.عواقب بعهده خود دانشجو می باشد.

دریافت فایل راهنمای پرداخت شهریه از اینجا                                                                                                                                       امورمالی مرکز

قابل توجه دانشجویان عزیزی که درس کارورزی را در تابستان 95 اخذ کرده اند:
1-عدم شرکت در کارگاه های پیش بینی شده به منزله عدم کسب 60 ساعت کارورزی می باشد.
2-دانشجویان می بایست هنگام ورود و هنگام خروج به اکیپ اجرائی جنب درب ورودی سالن مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل نمایند.
اطلاع رسانی کنید

کارگاه های آموزشی جشنواره امید به روایت تصویر

به نام خدا
امام هشتم شیعیان، حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع)، در سال یازدهم ذی‌القعده قمری در مدینه‌ی منوره دیده به جهان گشودند و در مدت بیست سال به عنوان هشتمین ستاره‌ی تابناک آسمان امامت، پیروان خویش را از پرتو دانش خویش بهره‌مند ساختند.

با سلام ، پس از تسويه حساب نهائي شهريه ترم و اخذ كارت ورود به جلسه امتحانات از سامانه سجاد، قبل از امتحان با مراجعه به امور مالي مركز نسبت به مهر كردن كارت خود اقدام نمائيد.
تسويه حساب شهريه الزامي است و عواقب عدم پرداخت شهريه بعهده خود دانشجو مي باشد.

کارگاه های جشنواره امید به روایت تصویر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بهزاد بهرامی نسب در نشست خبری با بیان اینکه دفترچه پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی اوایل هفته آینده از سوی سازمان سنجش منتشر می شود، افزود: در مقطع کاردانی این دانشگاه در 361 رشته و 6 هزار و 303 رشته محل پذیرش دانشجو خواهد داشت

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: همچنین دفترچه های پذیرش دانشجو در مقاطع کارشناسی این دانشگاه نیز دو هفته آینده از سوی سازمان سنجش منتشر می شود.
بهرامی نسب خاطرنشان کرد: پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی این دانشگاه از طریق معدل دیپلم، نوع دیپلم، وضعیت اشتغال، وضعیت بومی افراد و سهیمه ایثارگری صورت می گیرد.
وی عنوان کرد: پذیرش دانشجو در دوره های کارشناسی این دانشگاه نیز براساس نوع مدرک کاردانی، معدل دوره کاردانی، وضعیت اشتغال و سهمیه ایثارگری انجام می شود.

به اطلاع کلیه علاقمندان به ثبت نام در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر یک می رساند با مراجعه به سایت سنجش www.sanjesh.org قسمت علمی- کاربردی و دانلود دفترچه ثبت نام علمی - کاربردی رشته مورد علاقه خود را انتخاب و با مطالعه دفترچه که به صورت کامل مطالب در ان ذکر شده است نسبت به ثبت نام در سایت سنجش اقدام فرماییدو به هنگام اعلام نتایج در سایت سنجش نسبت به ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده خود اقدام فرمایید لازم به ذکر است فقط دانشجویان موسیقی به صورت استثناء میبایست پس از قبولی در ازمون عملی شرکت نمایند و در صورت قبولی نسبت به ثبت نام آن ها اقدام خواهد شد معیار قبولی افراد در سایت سنجش شرط معدل می باشد که سازمان سنجش بر اساس معیارهای سازمانی خود نسبت به انتخاب افراد و قبولی آن ها در مراکز مختلف اقدام می نماید.

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام متقاضيان پذیرش دردوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی براي سال تحصيلي 96 - 1395
                      ??⚪️⚫️

بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان براي ثبت‌نام و شركت در پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی براي سال تحصيلي 96 -1395 مي‌رساند كه ثبت‌نام براي اين دوره منحصراً بصورت اينترنتي از روز يكشنبه مورخ 95/6/7 آغاز و در روز شنبه مورخ 95/6/13 پايان مي‌پذيرد؛ لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.
با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني مذكور و پرداخت مبلغ 180/000 (صد و هشتاد هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نمايند.
ضمناً اطلاعيه تكميلي و دفترچه راهنماي ثبت‌نام، همزمان با شروع ثبت‌نام بر روي پايگاه اطلاع‌رساني فوق قرار خواهد گرفت.

کارگاه آموزشی مهارت های یادگیری زبان دوم  (مدرس جناب آقای دکتر سقائی از مجموعه کارگاه های آموزشی جشنواره امید)

 {gallery}omid1{/gallery}

کارگاه آموزشی آینده پژوهی و چشم انداز سازی( مدرس استاد عقیل ملکی فر از مجموعه کارگاه های آموزشی جشنواره امید)

 {gallery}omid2{/gallery}

فراخوان فعالیت های فرهنگی وهنری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر

زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی _کاربردی مقطع کاردانی تا ٩۵/۶/١٧ تمدید شد...

جلسه توجیهی و معرفی دوره تربیت نخبگان فرهنگ و هنر و تشکیل کانونهای فرهنگی،هنری،اجتماعی و ارتباطی دانشگاه

زمان:چهارشنبه 10 شهریور ساعت:17:30
مکان:سالن آمفی تئاتر مرکز
از دانشجویان علاقه مند دعوت می گردد در جلسه مذکور حضور به هم رسانند.ضمنا مصاحبه پنج شنبه 11 شهریور صرفا برای اعضایی که در جلسه حعرفی دوره حضور دارند برگزار می گردد.
دانشگاه فرهنگ و هنر

چارت کانون های معاونت فرهنگی به شرح زیر می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر به سرکار خانم بسیم مراجعه نمایید.

به نام خدا

شهادت نهمین ستاره‌ی درخشان آسمان امامت، حضرت امام محمدتقی، جوادالائمه، را به پیروان آن حضرت تسلیت می‌گویم و از خداوند می‌خواهم که ما را در کسب دانش و انجام دادن عملِ صالح، پیوسته از تأسی‌جویان آن حضرت قرار دهد.
 
دکتر احسان مشگلانی
سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان

دانشگاه فرهنگ و هنر
https://telegram.me/farhangvahonar1

زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی _کاربردی مقطع کاردانی تا ٩۵/۶/١٧ تمدید شد...

با سلام
قبل از شروع انتخاب واحد نيمسال اول 96-95 و ترم جديد نسبت به تسويه حساب نهائي و پرداخت بدهي خود اقدام نمائيد در غير اينصورت امكان انتخاب واحد ترم جديد بعلت بسته شدن سامانه سجاد وجود ندارد لذا كليه عواقب عدم تسويه حساب و عدم امكان انتخاب واحد بعهده دانشجو مي باشد.
 امور مالي مركز

دوشنبه 15 شهریور سمینار زبان ساعت 14
و معرفی دوره تربیت نخبگان فرهنگ و هنر ساعت 15:30
سالن آمفی تئاتر مرکز
دانشگاه فرهنگ و هنر

به درخواست شما مشتاقان هنر صداپیشه گی برای نخستین بار در کشور، کارگاه های عملی فن بیان، مجری گری، گوینده گی و دوبلاژ در اصفهان، تحت نظارت مستقیم استادان این هنر از صداوسیمای ج.ا.ا (تهران) برگزار میشود.
# جهت ثبت نام و کسب آگاهی بیشتر شماره ۰۹۱۲۴۹۷۰۸۳۵ در اختیار شماست.

مقررات عمومی جشنواره:
ارایه اثر در تمامی بخشهای مسابقه آزاد و بدون محدودیت است.
هر دانشجو میتواند همزمان در بخشهای مختلف جشنواره شرکت نموده و در هر بخش حداکثر 5 اثر به دبیرخانه ارسال نماید.
-حداکثر مدت زمان آثار تولیدی شامل فیلم ونمایش30دقیقه میباشد.ضمن آنکه درخصوص آثارمکتوب ارایه اثردرقالب فایل word با رعایت اصول حروف‌نگاری با فونت 14و حـداکثر در 20 صفحه A4الزامیست . نوشتـن خلاصه در صفحـه ی اول فیلمنامه ،نمایشنامه وتحقیق وپژوهش ضـروری است.

دوره رایگان آموزش فشرده روزنامه نگاری
مدرس:عادل دهدشتی
پژوهشگر و مدرس حوزه ارتباطات و رسانه
*** افراد مستعد پس از ثبت نام و طی دوره جهت همکاری در خبرگزاری برنا(زیر نظر وزارت ورزش و جوانان) انتخاب خواهند شد.
زمان:پنج شنبه 18 و 25 شهریور ماه ساعت15:30الی 19:30
مکان:سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان
نحوه ثبت نام:
دانشجویان و افراد علاقه مند جهت ثبت نام می توانند ساعت 15:15 روز پنج شنبه 18 شهریور ماه به دفتر فرهنگی دانشجوئی دانشگاه مراجعه نموده و در دوره شرکت نمایند.
پیش نیاز دوره:
****عزیزان شرکت کننده فایل آموزشی پیش نیاز دوره را از اینجا دانلود نموده و پس از مطالعه  در دوره حضور به هم  رسانند.

سازمان بسيج هنرمندان استان اصفهان با همکاری دانشگاه فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان در راستاي پرورش نخبگان هنرمند بسيجي،در نظر دارد از بين هنرمندان متعهد با انجام مصاحبه  يك دوره آموزشي 160 ساعته زير نظر اساتيد مجرب در رشته هاي تئاتر و عكس برگزار نمايد .
نحوه ثبت نام:
علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به دفتر امور فرهنگی دانشجوئی دانشگاه مراجعه نمایند.
زمان:
دوره ازنیمه دوم  شهريور ماه روزهاي پنجشنبه و جمعه هر هفته مي باشد .
مکان:
سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگ و هنر
لازم به ذکر است جهت دوره مذكور مدرك معتبر صادر خواهد شد (از شركت كنند گان مبلغ 3ميليون ريال به عنوان وديعه دريافت و در پايان دوره در صورت حضور به موقع دردوره عودت خواهد شد.)
افراد علاقه مند می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.
36289353-36246003
09103563347
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

کارگاه تخصصی کارگردانی با حضور همایون اسعدیان
۱۹ و ۲۰ شهریور ساعت ۹ الی۱۳
نگارستان امام خمینی
ورود برای علاقمندان به سینما آزاد است
دانشگاه فرهنگ و هنر

ثبت نام جهت شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی سال تحصیلی 96-1395 از روز چهارشنبه مورخ 17/6/95 آغاز و تا پایان روز پنج شنبه مورخ 25/6/95ادامه خواهد داشت.

به نام خدا

خداوند بزرگ‌مرتبه هریک از اخترانِ تابناکِ آسمان امامت شیعه را به خُلق‌وخویی عظیم فضیلت داد تا جمع آنان، اسباب هدایت پیروان خویش را کامل سازند و رایت سربلندی آنان را در میان جهانیان برافرازند. از میان این جمع، امام محمدباقر (ع) در اشاعه‌ی دانش چنان بود که ایشان را باقرالعلوم لقب دادند. چنان که فعالیت‌های علمی آن امام بزرگوار منجر به تأسیس دانشگاهی شد که بعداً امام جعفر صادق (ع) چونان خورشیدی تابناک در آسمان آن درخشید.

سالروز شهادت پنجمین ستاره‌ی فروزانِ آسمان دانش و تقوا، امام محمدباقر (ع) را به پیروان آن حضرت تسلیت می‌گویم و از خداوند منان آرزومندم ما را در پیروی از آن حضرت، که همانا گام نهادن بر مسیر دانش و تقواست، موفق بدارد.

 

دکتر احسان مشکلانی

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان


دانشگاه فرهنگ و هنر

ثبت نام در رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان بزرگترین دانشگاه علمی کاربردی کشور با 5 سایت مجهز ، کتابخانه ، سالن چند منظوره ورزشی،زمین چمن مصنوعی و... شروع شد:
?امکان شرکت برای افراد دارای مدرک کاردانی غیر مرتبط
?امکان شرکت برای افراد دارای مدرک کارشناسی و بالاتر همراه با معادل سازی دروس
✅کارشناسی حرفه ای روابط عمومی-امور رسانه(کد رشته: 23036)
✅کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک (کد رشته:23097)
✅کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی- برنامه ریزی هفتگی(کد رشته:23256)
✅کارشناسی حرفه ای انیمیشن – کارگردانی(کد رشته :23935)
✅کارشناسی حرفه ای عکاسی خبری (کد رشته:23975)
✅کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی(کد رشته:24011)
✅کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز کلاسیک( کد رشته:24020)
???ثبت نام از طریق وب سایت sanjesh.org
???شماره های تماس  : 7-03134354400    
مهلت ثبت نام: تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه 25 شهریورماه

آدرس:اصفهان،خیابان رباط سوم،خیابان دانش،دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان  
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

به نام خدا

تأثیر هنر در القای مفاهیمی همچون مفاهیم دینی، علمی، و فرهنگی بر کسی پوشیده نیست و در این میان، هنر سینما، جایگاه ویژه‌ای دارد؛ چنان که شاید بتوان گفت، قسمت اعظم بار این رسالت بزرگ را هنر هفتم یا سینما بر دوش می‌کشد.
دانشگاه علمی کاربردی هنر شماره یک اصفهان، از آنکه در جایگاه تربیت هنرمندان این رشته‌ی نوین و تأثیرگذار قرار دارد، به خود می‌بالد و وظیفه‌ی خویش می‌داند روز سینما را به تمامی هنرمندان و دانشجویان این رشته تبریک بگوید.

دکتر احسان مشکلانی
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان


دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان


(یک‌شنبه بیست‌ویکم شهریور 1395)

به نام خدا
خداوندا، تو منزهی؛ [و تنها] تو شایسته‌ی ستایشی!
خداوندا، جز تو خدایی نیست؛ و من [آدمی] از سرِ ستمکاری برخاستم و بر خویش ستم کردم
و اینک به درگاهِ تو استغفار می‌جویم که تو بخشنده‌ی مهربانی!
روز عرفه، روزی است که جبرئیل در آن روز، مناسک حج را به ابراهیم (ع) آموخت. و محمّد، که درود خدا بر وی و خاندانش باد، مسلمانان را به دو چراغ بشارت داد که چون در پسِ وی فرا راهِ خویش دارند، از ظلمتِ ضلالت به در آیند و در انوار هدایت رهسپار شوند.
دانشگاه علمی کاربردی هنر شماره یک اصفهان، ضمن گرامیداشت روز عرفه، خیر و برکت این روز را برای تمامی مردم ایران و خاصه استادان، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه آرزو می‌کند.

دکتر احسان مشکلانی
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

?توجه?
***مهم***
به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند:
طبق بخشنامه ارسالی از واحد استان ثبت نام مقطع کارسناسی یک بار در سال جهت هر دو ترم انجام خواهد شد لذا عزیزانی که جهت ترم بهمن ماه تمایل به ثبت نام در مقطع کارشناسی دارند نیز همزمان با ثبت نام داوطلبان ترم مهر ماه یعنی فقط تا پنج شنبه 25 شهریورماه فرصت دارند که اطلاعات خود را سامانه سازمان سنجش وارد نمایند.

کارگاه خلاقیت در عکاسی خبری
شنبه 27 شهریور ساعت 5 و نیم عصر
دانشگاه فرهنگ و هنر

 

(شنبه بیست‌وهفتم شهریور 1395)

به نام خدا

«دانشمند و دانشجو، شریکان یکدیگر در رشد و هدایت‌اند» (امام علی‌النقی)

 

سالروز ولادت دهمین ستاره‌ی درخشان آسمان امامت، حضرت امام علی‌النقی الهادی (ع) بر همه‌ی پارسایان و مومنان، خاصه شیعیان آن حضرت، مبارک باد!

دانشگاه علمی کاربردی هنر شماره یک اصفهان، با تأسی جستن از سخنان آن حضرت، توفیق همه‌ی استادان و دانشجویان را در مشارکت علمی و رسیدن به قله‌های بلند هدایت از خداوند منّان آرزومند است.

 

دکتر احسان مشکلانی

رئیس دانشگاه فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان


دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

(شنبه بیست‌وهفتم شهریور 1395)
 

به نام خدا
 

درخت شعر و ادب، چندان که در میان ما ایرانیان بالیده است و شاخه‌های ستبر خویش را به هرسو گسترده است، در کمتر سرزمینی بدین وسعت توانسته است مردمانِ دیگر کشورها را تحت تأثیر پرتوهای نافذ خویش قرار دهد. محصول بالشی چنین گسترده، میوه‌هایی از شعر و ادب فارسی است که معمار بنای فرهنگ دیرپای ما به حساب می‌آید. بزرگداشت شعر و ادب فارسی، بزرگداشت فرهنگ اصیل و شاید آسمانی این مرز و بوم است. فرهنگی که ما را در مهمان‌نوازی، وفای به عهد و گرامی‌داشت ادیان آسمانی، شهره‌ی جهانیان کرده است.

دانشگاه علمی کاربردی هنر شماره یک اصفهان، ضمن تبریک به مناسبت بیست‌وهفتم شهریورماه، روز بزرگداشت شعر و ادب فارسی، تمام دوستداران فرهنگ و هنر این مرز و بوم را به پاسداری هرچه بیشتر از این درخت تناور فرامی‌خواند.

 

دکتر احسان مشکلانی

رئیس دانشگاه فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان

پيرو اطلاعيه مورخ 95/06/17 و همچنين انتشار دفترچه راهنماي ثبت‌نام در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپيوسته) نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی سال تحصيلي 96 – 1395، بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا اين تاريخ (25/06/95) براي ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده است كه بتوانند تا روز دوشنبه مورخ 95/06/29 نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند؛ لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنماي ثبت‌نام (دفترچه راهنما از طريق پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني: www.sanjesh.org قابل دسترسي است) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز به پايگاه اطلاع رساني مذكور  مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در پذيرش مذكور اقدام نمايند.

ضمناً آن دسته از داوطلباني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نموده‌اند در صورت علاقه مندي مي‌توانند تا تاريخ فوق با مراجعه به بخش ويرايش اطلاعات نسبت به مشاهده و ويرايش اطلاعات و همچنين كدرشته محل هاي انتخابي خود اقدام نمايند.

سازمان سنجش آموزش کشور
سازمان سنجش آموزش كشور، سنجش و اندازه‌گيري و ارزيابي دانش داوطلبان ورود به آموزش عالي كشور و سطوح مختلف آموزشي، استقرار نظام كارآمد در امر سنجش آموزش
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

???
✅مراسم تودیع دکتر ذوالانواری و معارفه سرپرست جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان دکتر سید حسن قاضی عسگر  چهارشنبه 24  شهریورماه در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان  این مراسم با حضور دکتر سید علی بدری معاون اداری ،مالی و مدیریت منابع دانشگاه جامع علمی کاربردی ؛ دکتر سید حسن قاضی عسگر سرپرست جدید دانشگاه جامع واحد استان اصفهان،دکتر سید عبدالعلی ذوالانواری سرپرست سابق دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان ،دکتر منصور شریعتی رئیس اسبق دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان اصفهان،دکتر مدرس هاشمی رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان ،دکتر احسان مشکلانی سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر و بسیاری از رئسا و معاونین مراکز علمی کاربردی استان اصفهان برگزار شد.
در ابتدای مراسم دکتر مشکلانی ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و حاضرین در سالن و آرزوی توفیق و خیر مقدم برای سرپرست جدید دانشگاه جامع علمی کاربردی به ارائه  پیشنهاداتی جهت هر چه بهتر شدن دانشگاه جامع علمی کاربردی و به تبع مراکز علمی کاربردی پرداخت که میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1-  تدوین و تنظیم چشم انداز ده ساله دانشگاه جامع
2-  باز تعریف بعضی از فرآیندهای حاکم بر دانشگاه جامع علمی کاربردی جهت تعریف و تنظیم  آسانتر و سریعتر  رشته ها و مقاطع جدید متناسب با نیاز جامعه
3-  تسهیل و هدفمند نمودن فرایند جذب اساتید به  منظور به کارگیری اساتید نخبه جهت ارتقاء کیفیت آموزش مراکز
و ...

پس از دکتر مشکلانی دکتر ذوالانواری به تبیین کارها و افدامات انجام شده در دوران  چند ماهه ریاست خود بر دانشگاه جامع پرداخت.
دکتر بدری نیز سخنران بعدی مراسم بود که پس از تشکر از زحمات سرپرست پیشین و خیر مقدم و آرزوی توفیق سرپرست جدید دانشگاه به توضیح در مورد پیشنهادات ارائه شده و افزود برخی از این موارد در جلسه روز پیش دانشگاه جامع  مورد بررسی قرار گرفته و از اولویت های پیش روی دانشگاه جامع علمی کاربردی بوده  و موارد دیگر نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
در آخر نیز دکتر قاضی عسگر به شرح برنامه های آینده خود پرداخت.

گفتنی است برنامه های جنبی پیش بینی شده جهت شناساندن توانمندی های دانشجویان فرهنگ و هنر مورد استقبال مسئولین و بازدید کنندگان قرار گرفت که از آن جمله میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
✅برپایی نمایشگاه آثار فرهنگی و هنری دانشجویان
✅شاهنامه خوانی همراه با موسیقی زنده
✅اجرای تئاتر قبل از شروع مراسم همراه با موسیقی زنده
✅پذیرائی همراه با مولودی خوانی و موسیقی زنده
{gallery}zolfaghari{/gallery}

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند روز پنجشنبه مورخ یکم مهرماه نمایشگاه آثار دستی دانشجویان در محل سالن امام صادق برگزار خواهد شد لذا از دانشجویان علاقه مند دعوت میشود آثار نمایشگاهی خود را تا روز چهارشنبه به دانشگاه  ارسال فرمایند.

با سلام ، تا تاريخ 95/07/07جهت پرداخت شهريه ترم جديد و تسويه حساب نهائي شهريه با مراجعه به سامانه درگاه پرداخت اينترنتي به آدرس http://farhang91.org شهريه خود را بصورت غير حضوري پرداخت نمائيد.
تذكر:
1-از مراجعه حضوري به امور مالي مركز خودداري گردد.
2-از واريز فيش نقدي بانكي خودداري گردد.
3-واريز شهريه شما پس از سه روز كاري در سامانه سجاد ثبت خواهد شد.
                                                                                  امور مالي مركز

برنامه غذا رستوران مرکز در مهرماه توسط واحد فرهنگی دانشجویی اعلام شد.برای دریافت فایل برنامه اینجا کلیک کنید

به اطلاع متقاضیان عزیزی که پیگیر وضعیت قبولی خود در مقطع کارشناسی و کاردانی هستند می رساند:
1-اعلام نتایج از طریق سامانه سازمان سنجش می باشد.
2-پیامک مربوطه از طریق سامانه سازمان سنجش و در موعد مقرر به شماره های ثبت شده متقاضیان ارسال می گردد.
3-علاوه بر موارد فوق اطلاع رسانی از همین طریق نیز صورت خواهد گرفت.

اطلاعیه:مهم
قابل توجه متقاضیان ورود به مقطع کاردانی
??????⚪️⚪️⚪️⚫️⚫️⚫️

قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع کاردانی حرفه ای ناپیوسته نیمسال اول سال تحصیلی 96-95:
 زمان ثبت نام چهارشنبه 14/7/95 ساعت 13الی 19، پنج شنبه 15/7/95 ساعت 8الی 12 و شنبه 17/5/95 ساعت 13 الی 19 میباشد.

دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشجویان جدیدالورود مقطع کاردانی:✅✅✅
شش قطعه عکس تمام رخ 4*3 تهیه شده در سال جاری
تصویر شناسنامه و اصل ان جهت مطابقت
تصویر کارت ملی و اصل آن جهت مطابقت
اصل ديپلم كامل متوسطه و يا گواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.
اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.
اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.
گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار (براي پذيرفته‌شدگان شاغل)
مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحات3و4 دفترچه راهنماي پذيرش مشخص نمايد (براي برادران)
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

محمد نصیری
استاد زیبایی شناسی و نرم افزارهای تدوین

mohamad nasiri
متولد ۱۳۵۹در شهرستان بروجرد
عضو صنف انجمن فیلم کوتاه ایران و خانه سینما
تحصیلات
1389- 1392 کارشناسی سینما گرایش تدوین و کارشناسی ارشد سینما از دانشگاه هنر تهران (دانشکده سینما تئاتر)
گذراندن دوره های تخصصی "ریتم در فیلم" ،" شناخت سینمای مستقل آمریکا " ، " شناخت ژانرهای سینمایی" و "کارگردانی فیلم کوتاه" از مدرسه فیلم تهران
سوابق کاری
1394– 1390. تدریس در دانشگاه علمی کاربردی تهران– (دروس:"آشنایی با نرم افزارهای تدوین" ، "تدوین فیلم داستانی" ، "تدوین فیلم مستند" ،"تحلیل فیلم"،"سینمای دیجیتال"، "تصویربرداری"...)
شرکت در جشنواره فیلم کن 2014 به عنوان نماینده فیلم کوتاه (اعزامی از طرف سازمان سینمایی)
تهیه کنندگی ٦ مجموعه برنامه تلویزیونی (مجموعاً ٦۵٦۱ دقیقه)
کارگردانی ۵ مجموعه برنامه تلویزیونی (مجموعاً ٤۵٦۵ دقیقه)
تدوین ٧ مجموعه برنامه تلویزیونی (مجموعاً ٤٢١٠ دقیقه)
تصویربرداری ۲ مجموعه برنامه تلویزیونی
کارگردانی ٤ فیلم کوتاه داستانی و مستند
تدوین 26 فیلم کوتاه داستانی و مستند
کارگردانی و تدوین 5 فیلم مستند صنعتی
طراح تولید ١ فیلم کوتاه داستانی (Production Designer)
جوایز
1392. تندیس و جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی از سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران- جاده فرعی
1392. تندیس و جایزه ویژه هیئت داوران از دهمین جشنواره فیلم کوتاه نهال – جاده فرعی
1391. تندیس و جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی از جشنواره بین المللی فیلم ریور ایتالیا – کلاس اول ب
1390. جایزه سومین فیلم کوتاه داستانی از جشنواره فرهنگی هنری تسلیم– کلاس اول ب
1390. جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی از جشنواره فیلم کوتاه لرستان – کلاس اول ب
۱۳۸۸ . جایزه بهترین تدوین از جشنواره فیلم کوتاه خراسان جنوبی –  سین هفتم
۱۳۸۶ . جایزه بهترین تدوین از جشنواره فیلم کوتاه نهال–  عشق لابلای کتاب

سید عبدالحسین احمدی

استاد کارگردانی و تدوین

ahmadi

متولد 1339      

باز نشسته صدا و سیمای مرکز اصفهان با سمت کارگردان فیلم رتبه ارشد .

مسئولیت ها وسوابق مدیریتی :

-        مدیر تولید سیمای شبکه اصفهان (1378 الی1381 )

-        مدیربرنامه ریزی صدا وسیمای مرکز اصفهان ( 1384 الی 1389 )

-        مدیر طرح و برنامه (1383 الی 1384 )

-        تهیه کننده ، کارگردان ، تصویربردار و مدیر تولید دفتر نمایندگی صدا و سیما در شبه قاره هند (1381 الی 1383 )

-        کارشناس شورای فیلمنامه ، شورای علمی ، کمیته محتوائی ، شورای ارزیابی و براورد مرکز اصفهان و مشاور مدیر کل . (1/1/75 الی 30/2/94 )

-        تهیه کننده سیما ، کارگردان فیلم ، کارگردان استودیو ، تصویر بردار، تدوینگر، و نویسنده متن برنامه های مختلف تولیدی شبکه اصفهان .( 1366 تا کنون )

آثار

مستند کبوترخان ( 16م م ) ، مستند سیاه چادر ، مستند آب خیز داری ، سرای زرنگار(مستند 13 قسمت) مستند فرش نایین ، سریال داستانی ارثیه پدری ، سزیال داستانی خشت اول ، مجموعه مستند پرتره از مفاخر دینی و حوزوی اصفهان ، مجموعه دانش آموزان موفق ، سریال داستانی حادثه ، فیلم در کنار نهر ، مجموعه مستند موزه های اصفهان ، داستانی به زمین نگاه کن ( ویژه فرهنگ ایثار و دفاع مقدس ) مستند مسلمانان هند ، مستند جوانان هند ، مستند سرزمین فرهنگها از کشور هندوستان و ...

سوابق تدریس :

1-   مربی امور تربیتی و دبیر مدارس منطقه 12 تهران

2-   مرکز تربیت معلم خواهران اصفهان.

3-   مرکز تربیت معلم شهید باهنراصفهان

4-   مرکز آموزش ضمن خدمت آموزش و پرورش اصفهان دوره کارشناسی.

5-   دانشگاه سوره اصفهان.

6-   دانشگاه آزاد اسلامی میمیه 1

7-   دانشگاه هنر ( پردیس اصفهان ) تدریس

8-   دانشگاه جامعه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1.

هیات داوری و انتخاب جشنواره ها :

1-   جشنواره شهروند عضو هیئت داوران

2-   جشنواره تسنیم عضوهیئت انتخاب

3-   جشنواره حسنات عضوهیئت انتخاب

4-   جشنواره ایینه و افتاب هیئت انتخاب و داوری

5-   جشنواره فیلم مستند اصفهان عضوهیئت داوران وشورای سیاستگزاری .

6-   جشنواره با موضوع آزادگان هیئت داوران

7-   جشنواره با موضوع وقف ( اداره اوقاف اصفهان ) عضوهیئت داوران

8-   جشنواره تحکیم خانواده ( شهرداری شاهین شهر ) عضوهیئت داوران

9-   جشنواره فیلم بسیج هنرمندان عضو هیئت انتخاب وعضو هیئت داوران .

جوایز :

1-   تندیس و جایزه نقدی بهترین کارگردانی تلویزیونی ورزش

2-   جایزه بهترین کارگردانی برای راز زنده رود از مراکز استانها

3-   جایزه بهترین تدوین از نخستین جشنواره تولیدات دفاتر خارج از کشور برای برنامه سر زمین فرهنگ ها .

4-   کسب رتبه سوم طراحی و ایجاد وب سایت در بین مراکز استانها .

اطلاعيه در خصوص ثبت نام متقاضیان  پذيرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي سال تحصيلي 96 – 1395 ✅✅✅
با توجه به اعلام اسامي پذيرفته شدگان نهايي دوره مذكور در روز سه‌شنبه مورخ 95/7/27 از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش  به نشاني:  www.sanjesh.org زمان ثبت نام نهائی متقاضیان به صورت حضوری در دانشگاه اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان زمان ثبت نام نهائی متقاضیان  از  ساعت 13روز شنبه یکم آبان ماه شروع و تا ساعت 19 روز دوشنبه سوم آبان ماه ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است ساعات ثبت نام در روزهای شنبه،یکشنبه و دوشنبه از ساعت 13 الی19 بوده و محل ثبت نام سالن چند منظوره امام صادق واقع در پشت زمین چمن مصنوعی دانشگاه می باشد.

دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

اطلاعيه در خصوص مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام پذیرفته شدگان دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌اي «ناپيوسته» نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي ـ‌كاربردي سال تحصيلي 96 – 1395 : ???
تصویر تمامی صفحات شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت (2 عدد تصویر)
تصویر و اصل کارت ملی جهت مطابقت (2 عدد تصویر)
6 قطعه عکس 3*4 تمام رخ (تهیه شده در سال جاری)
اصل و تصویر گواهینامه کاردانی
حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار برای شاغلین نیروهای مسلح  از یگان مربوط
کارت پایان خدمت و تصویر آن (2عدد) و یا کارت معافیت دائم
مدارک مورد نیاز برای داوطلبانی که از سهمیه شاغل استفاده نموده اند
اصل فرم استفاده از سهمیه شاغل مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش
تصویر اخرین فیش حقوقی و یا حکم کارگزینی و یا قرارداد همکاری
تذکر 1 : پذیرفته شدگان بایستی در زمان ثبت نام فارغ التحصیل شده باشند در غیر این صورت قبولی آنها ملغی می گردد
تذکر 2: افرادی که فارغ التحصیل شده اند اما گواهی نامه فارغ التحصیلی برای ایشان صادر نشده می بایست فرم گواهی فراغت از تحصیل تایید شده از طرف مرکزی که دوره کاردانی را در آن گذرانده اند ارائه نمایند

زمان و نحوه ثبت نام جهت   تكميل ظرفيت پذيرش دوره‌هاي كارداني حرفه‌اي نظام آموزش مهارتي دانشگاه جامع علمي - كاربردي سال تحصيلي 96 –   1395   اعلام شد...

✅به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان  هم  کسانی که درسایت سنجش ثبت نام کرده باشند وهم کسانی که در سایت سنجش ثبت نام نکرده باشند می توانند درتکمیل ظرفیت شرکت نمایند ؛تکمیل ظرفیت شامل رشته عکاسی خبری نبوده ولی در همه رشته های دیگر پذیرش دانشجو صورت خواهد گرفت.


✅لازم به ذکر است در تکمیل ظرفیت اعلام شده پذیرفته شدگانی که به محل قبولی خود مراجعه وثبت نام نموده اند نیز چنانچه بخواهند درپذیرش تکمیل ظرفیت شرکت نمایند  می بایست ابتدا درسامانه سجاد مطابق مقررات انصراف نموده وشهریه ثابت ومتغیرترم جاری خود راپرداخت وسپس باخرید کارت اعتباری اقدام به ثبت نام جدید نمایند .


✅داوطلبان می بایست جهت ثبت نام در اسرع وقت از امروز چهارشنبه مورخ 5 آبان ماه از ساعت 13 لغایت 19 به واحد آموزش  سرکار خانم رحیمی مراجعه نمایند ؛ بدیهی است ثبت نام به محض تکمیل ظرفیت رشته ها به اتمام خواهد رسید .
✅کلاسهای این دسته ازدانشجویان از آبان 95 آغاز شده و مدارک لازم جهت ثبت نام به شرح زیر می باشد.

✅مدارک لازم جهت ثبت نام: ????????????
1-شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري
2-تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت
3-تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت
4-اصل ديپلم كامل متوسطه و يا گواهي آن براي داوطلبان نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن.
5-اصل مدرك ديپلم نظام جديد آموزش متوسطه و يا گواهي پايان دوره سه ساله نظام جديد با مهر و امضاي رئيس اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصيل به انضمام يك برگ تصوير آن
6- كليه داوطلبان مي‌بايست در زمان ثبت‌نام از طريق مراكز و واحدهاي آموزشي مربوط، بابت هزينه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 18.000تومان از طريق سيستم پرداخت الكترونيكي در سايت سازمان اقدام نمايند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگ و هنر نمایش و نقد و بررسی فیلم کوتاه ناگهان باد برمیخیزد با محوریت استاد محمد رضا قهرمان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار گردید خلاصه نقد و بررسی فیلم مذکور به شرح زیر است.

به نام خدا

نقد و بررسی انیمیشن : ( ناگهان باد بر می خیزد )

این انیمیشن، داستان پدر و پسری است که پدر برای شکار مرغابی و پسر برای بادبادک بازی به دشت می روند. پدر، مرغابی ها را شکار می کند و پسر بادبادک بازی می کند تا اینکه با شکار سردسته مرغابی ها توسط پدر، بادبادک بازی پسر بچه شکل دیگری به خود می گیرد. فیلم کوتاه انیمیشن هشت دقیقه ای"ناگهان باد برمی خیزد" با تکنیک تلفیقی پیپر انیمیشن و سل دیجیتال تولید شده است. در این فیلم از سایه روشن به شدت استفاده گردیده و از رنگ، استفاده چندانی نشده است و تقریبا با یک دنیای سیاه و سفید سر و کار داریم. در این فیلم دو کاراکتر وجود دارد ، یکی از آنها پدری است قوی هیکل و از اندامی تا حدی اغراق شده برخورداراست و دیگری پسری کوچک و نحیف است. در ابتدا بادی نمی وزد و بادبادک آنچنان اوج نمی گیرد ولی هنگامی که سردسته مرغابی ها توسط پدر کشته می شود و کنار پسربچه بر زمین می خورد و پسرک با نگاهی غم آلود به آن نگاه می کند و هیچ کاری از دستش بر نمیاد، ناگهان باد شروع به وزیدن می کند. همانطور که می دانیم باد در بیشتر فرهنگ ها مظهر روح و دم حیاتی عالم است. باد پیک ایزد است. به دلیل انقلاب درونی باد، بادها نماد بی ثباتی، ناپایداری، بی استحکامی و گریزپایی هستند. بنابراین باد در زمان مناسب شروع به وزیدن می کند و فکری به ذهن پسرک می افتد. او بادبادکش را به سمت آسمان می برد و مرغابی ها پشت بادبادک شروع به پرواز می کنند و پسرک از پدرش دور می شود تا مرغابی ها را نجات بخشد. بادبادک نماد پرواز، آزادی، رهایی، دوستی و آرزوهای انسان است که در این فیلم به خوبی استفاده شده است که هم باعث نجات و رهایی مرغابی ها می شود و هم پسرک به آرزوی خود می رسد که قصدش نجات گروه مرغابی ها است. مرغابی وحشی بر خلاف نام خود، نسبتا آرام و حساس است و نشانه وصلت و نیکبختی است که کاراکتر پدر با کشتن سردسته مرغابی ها باعث ایجاد خطر مرگ بطور غیر مستقیم برای فرزندش می شود و هنگامی که پسرش را نجات می دهد اسلحه اش به اعماق آب می رود و باعث وصال دوباره پدر و پسر می شود. آن برکه آبی که پدر و پسر در آن غوطه ور می شوند می تواند نشانه دور شدن از پلیدی ها و پاک شدن دوباره باشد. فیلم نسبتا خوبی است اما باید مدنظر داشته باشیم که برخی حرکات دوربین منطق خاصی را دنبال نمی کند و گاهی باعث سردرگمی مخاطب می گردد و حرکات پرسوناژها به درستی طراحی نشده و تا حدی انیمیشن آن خشک به نظر می رسد و نرمی لازم را در حرکت ندارد. در این فیلم شاهد فضایی سرد و بی روح هستیم که گویی حیات در آن مرده است و حس خوبی را به مخاطب القا نمی کند و شاید کارگردان این اثر با این کار قصد داشته تا مرگ مرغابی وحشی را بیشتر در نظر مخاطب بزرگ جلوه کند و مخاطب را با دنیایی بی رنگ و سرد مواجه کند اما باید متذکر شوم که یکی از حسن های این انیمیشن آن است که باعث ایجاد کاتارسیس در مخاطب می گردد و تماشاگر امید به زندگی و بهبود نوع زندگی و احترام به طبیعت و دفاع از حقوق حیوانات را در این فیلم می تواند احساس کند.

محمد رضا قهرمان

همایش فیلمسازی با حضور ناصر باکیده

همایش فیلمسازی با موضوع ((جایگاه امید در فیلم کوتاه و نقش آن در جامعه و جایگاه فیلم کوتاه در جشنواره های کشور)) امروز دوشنبه 17 آبان ماه ساعت 16 در قالب کارگاههای آموزشی جشنواره چشم انداز در سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگ و هنر ناصر باکیده دارای بیش از دو دهه مدیریت در عرصه سینما از جمله، مدیر عاملی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیری جشنواره فیلم کوتاه تهران، عضو شورای نظارت بر آثار ویدئویی معاونت سینمایی، مدیریت تولید و پشتیبانی و فنی در سینما، مدیر دفاتر استان تهران سینمای جوان، مؤسس انجمن سینمای جوانان سنندج، فعال در عرصه فیلمسازی آثار مستند و کوتاه، تهیه‌کننده صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و همچنین مؤسس اتحادیه فیلمسازان کوتاه مسلمان است.

فیلم کوتاه کاسکو به نویسندگی و تهیه کنندگی مجتبی قاسمی در روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۵/۸/۲۴ در ساعت ۴عصر در سالن آمفی تاتر مرکز علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره ۱ به نمایش در آمد و با استقبال خوب دانشجویان و هنرمندان سینما مواجه شد و پس از اکران این فیلم هنرمندان و اساتید مرکز به نشست نقد و بررسی این فیلم پرداختند /با حضور اساتید ی چون جناب آقایان مرتضی نیک پایان و جناب استاد احمدی از اساتید فیلم سازی و کارگردانی.
نقد فیلم ( جناب اقای مرتضی نیک پایان): در مورد نقدفیلم کاسکو به نویسندگی مجتبی قاسمی باید اشاره کرد ایجاز در سیر روایتی فیلمنامه و فیلم نقش مهمی داشته ایجاز زمانی اتفاق می افتد که به لحاظ عاطفی درزمان فشرده فیلم بیان میشود، در سکانسی از این فیلم آینه کاراکتر دختر جوان میشکند و پس از مشاهده این رویداد کاراکتر اصلی آینه رابرداشته و آن را تعمیر میکند که این اتفاق میتواند شیفتگی و یا میزان علاقه مندی کاراکتر اصلی (کاسکو)  رابه دختر جوان نشان دهد و همچنین جزيیاتی که در سیر رویداد روایت شده و اتفاقات فرعی فیلم به صورت خلاصه بیان شده و نکات مهم و مفهومی رابهتر بیان کرده و پرداخت خوبی داشته است، استاد نیک پایان افزود آینه سمبلیست از عشق کاراکتر اصلی قصه به دختر جوانی که حتی حضور این مرد را احساس نمی کند و این آینه میتواند تمثیلی از یک عشق باشد و شکستن آینه نا امیدی از عشقش است،  آزادی پرنده تمثیلی از آزادی درونی کاراکتر اصلی است.
دیدگاه یکی از دانشجویان :تعلیقی که در فیلم اشاره شد جذابیتی در فیلم ایجاد کرده و بیننده را تا آخرین پلان به تماشای فیلم نگاه می دارد (جناب آقا ی عارفان)
نقد استاد احمدی مدرس کارگردانی :پلان بندی و قاب بندی های تصویر و نحوه دکوپاژ کارگردانی کارگردان متفکرانه بوده و حس و محتوای فیلم را درست منتقل کرده است،  بنا به اشارات استاد احمدی در مورد جشنواره انسان، امید، آینده،  یکی از ویژگی های خوب این فیلم امید بوده است و میتوان امید را در این فیلم دید و همچنین نحوه بازی بازیگر و گذر زمانی که در چهره بازیگر نمایان است، استاد احمدی افزود روایتی از پاپیون یکی از فیلمهای برتر تاریخ سینما ی جهان شده که تاثیر خاصی هم در ذهن نویسنده و هم در ساختار فیلم نهاده به صورت مختصر روایت داستانی پاپیون در مورد دو زندانی است که از زندان فرار کرده اما در یک جزیره دچار مشکلاتی شده و برای رهایی تلاشهای زیادی می کنند و این در روند ساختار فیلم درامی خاص به وجود آورده که بیشتر مفهوم امید را دارد و حتی صحنه هایی از فیلم پاپیون میتواند خوابی از شخصیت کاسکو باشد،  و المان هایی چون خودکار که نماد آگاهی و دانش است ویا آویزان کردن سوسک در فیلم که نماد پلیدی است،  و حتی دیالوگی که به درک مفاهیم فیلم کمک کرده به عنوان مثال دیالوگ: جای تو دیگه توی این جامعه نیست میتواند تمثیلی از شخصیت اصلی باشد که در اجتماع و جامعه جایی ندارد و در نهایت وارد زندان درونی خود میشود، شخصیت در ابتدای فیلم از زندان آزاد شده و در پایان فیلم به زندان میرود،
پایان جلسه
تنظیم /کمیته خبری جشنواره چشم انداز
دبیرخانه جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}kasko{/gallery}

باحضور دکتر معماریان در روز شنبه مورخ ۱۳۹۵/۸/۲۳ در سالن آمفی تاتر مرکز علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره ۱ برگزار شد،
روانشناسی مثبت گرا مبحثی است که باید در مورد آن فکر کرد و هر زمان پژوهش برای بدست آوردن این علم کافی نیست و نمیتوان برای آن زمانی محدود تعیین کرد،  وقتی وارد روانشناسی مثبت شده با انسان و امید مواجه میشویم،  
روانشناسی و آغاز ترویج این علوم از جنگ جهانی دوم آغاز شد و این کمک روحی و روانی به سربازان سبب ترویج علم روانشناسی در جهان شد،
یکی از فاکتور های مهم مثبت گرایی معناست که باعث نشاط درونی هم خواهد شد،  به عنوان مثال :دعا کردن میتواند آثاری مثبت به همراه داشته باشد  چرا چون ما به یک نیروی فرا انسانی تکیه میکنیم و افرادی که دارای نشاط درونی باشند میتوانند به راحتی گره گشایی کنند،  پزشکی را در نظر بگیرید که در محیط آرام و با نشاطی حضور داشته باشد بدون دغدغه فکری و مشغله های ذهنی،  او میتواند با کمتر از حد زمان ممکن بیماری افرادی را که به او مراجعه می‌کنند تشخیص دهد و به گونه ای خوب با آن بیماری برخورد کند. سعی کنید از دغدغه های ذهنی روزانه در زمانی مشخص دور شوید به چیزی یا کسی فکر نکنید جز در لحظه بودن یعنی اگر در محیط خانه با فردی از افراد خانواده صحبت میکنید خالصانه و واقعا با او صحبت کنید در کنار او باشید و اورا احساس کنید،
افرادی که شاد هستند ویا شادابی درونی دارند بانشاط به کارشان ادامه می دهند و با کسی رقابت نمیکنند و هیچگاه خود را در زندگی با کسی مقایسه نمیکنند.

خلاصه ای از کارگاه مثبت گرا با حضور دکتر معماریان /
کمیته خبری جشنواره چشم انداز.

دبیرخانه جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

ه گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت ٢٥ آبان روز حماسه و ایثار مردم اصفهان یادداشتی را منتشر نمود.

در متن این یادداشت آمده است:

بسمه تعالی

٢٥ آبان ماه روزی است که درخشندگی ویژه آن در تاریخ بی نظیر است . به گونه ای که  حضرت امام خمینی ( ره )  بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در فرازی از سخنان خود فرمودند : در کجای دنیا جایی را مثل اصفهان پیدا می کنید که در یک روز ٣٧٠ شهیدش را تشییع کند . همین ملت شهید داده همچنان بر خدمت خود به اسلام ادامه می دهند . ٢٥ آبان روز درخشش مردم اصفهان است که با تشییع پیکر شهدای گلگون کفن برگ زرین دیگری در قاموس پر افتخار ایران اسلامی رقم زدند .

٢٥ آبان ماه روزی که مردان و زنان و مادران و فرزندان شهدا اخم به ابرو نیاوردند و راست قامت تر  و مصمم تر از دیروزشان در صف ثبت نام و حضور دوباره در جبهه ایستادند که چشم جهانیان بر این عظمت خیره ماند .

پس این عظمت و بزرگی باید در تاریخ حماسه و ایثار این دیار بماند که کمترین یادمان آن ثبت این روز در تقویم تاریخ مقاومت استان اصفهان است  .

٢٥ آبان یک روز استثنایی در تاریخ دفاع مقدس است که مردم اصفهان با رشادت ها و ایثارگری های خود آن را بر ملت ایران رقم زدند .

مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) در خصوص اهمیت این روز فرموده اند :

در آن روز عظیم مردم اصفهان همزمان با تشییع ٣٧٠ شهید ، هزاران نفر دیگر از جوانان رشید خود را راهی جبهه ها کردند و نماد برجسته ای از ایثار و سر افرازی آفریدند .

ما نیز باید با نهادینه کردن و فرهنگ سازی وقایع آن روز بتوانیم مبانی اعتقادی و انقلابی نسل های گذشته که منجر به دفاع همه جانبه در مقابل استکبار جهانی می شود  را به درستی به نسل های آینده انتقال دهیم . 

یاد و خاطره تمامی شهیدان و بالاخص شهدای ٢٥ آبان ماه  شهر و دیارمان اصفهان گرامی و راهشان ادامه راه سرور و سالار شهیدان عالم حضرت ابا عبدالله الحسین ( علیه السلام ) باد.

حبیب رضا ارزانی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

نحوه ارسال اثر به جشنواره توسط دانشجویانی که درس کارورزی را درترم مهرماه سال جاری اخذ نموده اند:

بنابراعلام دبیرخانه جشنواره چشم انداز ،نحوه ارسال اثر توسط  دانشجویانی که درس  کارورزی را درترم مهرماه سال جاری  اخذ نموده اند بشرح ذیل اعلام شد:

۱-تحویل فرم کارورزی به دبیرخانه جشنواره و ثبت مشخصات انفرادی دانشجوتوسط دبیرخانه جشنواره.
۲-تعیین واعلام بخش مسابقه جشنواره که کارورز متقاضی شرکت در آن می باشد.
۳-تمامی دانشجویان موظف اند”طرح وایده “پیشنهادی خود را درقالبی که مد نظر دارند بصورت مکتوب به دبیرخانه جشنواره حداکثر تا 10 آذر ماه تحویل دهند.
توضیح:دانشجویان میتوانند جهت اطلاع  از موضوعات و محورهای جشنواره ضمن مراجعه به سایت و استفاده ازمراجع ومنابع اعلام شده به اساتید  کارگاههای آموزشی،ریاست دانشگاه ، مدیران گروه -مشاورین علمی جشنواره-معاونت فرهنگی دانشگاه و یا اساتید کارورزی خود مراجعه نمایند.
۴-اعلام  جواب دبیرخانه جشنواره درخصوص محتوای ایده ارائه شده ازطریق سایت جشنواره 10تا15آذرماه.
۵-تولید وخلق اثر ایده ارائه شده که منطبق براهداف جشنواره باشد بانظارت استادراهنما.
۶ – تکمیل فرم تاییدیه کمی وکیفی اثر تولیدی توسط دانشجو وگرفتن امضای استاد راهنما در فرم تاییدیه  و ثبت اثر درسامانه جشنواره چشم انداز پس ازتولید نهایی براساس قوانین ومقررات عمومی جشنواره.
۷-ارائه نمره ارزیابی کارورزی توسط دبیرخانه جشنواره به دفتر کارآفرینی دانشگاه.
لازم بذکرست ثبت وتحویل اثر کارورزدرسایت جشنواره حداکثر تا ۲۰دی ماه میبایست صورت گیرد.
 

دبیرخانه جشنواره
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

به نام خدا

سلام بر حسین (ع)، آن هنگام که از طواف خانه‌ی خدا به قربانگاه آمد.

سلام بر حسین (ع)، آن هنگام که نه چونان ابراهیم، تنها اسماعیلِ خویش را- که تمامی اهل بیت خویش را- به قربانگاه آورد.

سلام بر حسین (ع)، آن هنگام که عبای خویش را بر سر کشید تا آنان را که در تردید ماندن یا رفتن‌اند، شرم رفتن، اندوهگین‌شان نسازد.

سلام بر حسین (ع)، آن هنگام که قاتلانِ خویش را به آزادگی دعوت کرد.

سلام بر حسین (ع)، آن هنگام که جان‌دادن تمامی عزیزان خویش را به نظاره نشست.

سلام بر حسین (ع)، آن هنگام که تشنه بر ریگ‌های تفته‌ی کربلا جان داد.

سلام بر حسین (ع)، در چهلمین روز پرواز روح بلندش به ملکوت اعلی، تا اگر موسی تجلی خداوند را را در طور سینا به نظاره نشست، مردمانِ جهان، تجلی ایمان را در جانبازی وی به نظاره بنشینند.

فرا رسیدن اربعین حسینی را به تمامی عاشقان آن حضرت تسلیت می‌گویم.

دکتر احسان مشکلانی

سرپرست مرکز دانشگاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان

شروع جلسه ساعت 3:30 دقیقه در ابتدابا استقبال دانشجویان مواجه شد،
استادسلطانی مدرس فیلمنامه نویسی و کارشناس سینما :برای پیدا کردن ایده باید به خودشناسی فردی برسیم یعنی ممکن است فردی با دیدن یک تصویر ذهن او دچار خلاقیت بشود و یا اگر مطلبی را بخواند ذهنش شروع به ایده پردازی کند، همچنین در بعضی مواقع از تصویر الهام گرفتن ممکن است شخصیت گذشته کاراکتر را نشان بدهد یعنی با دیدن تصویر در ذهن خود یک گذشته برای شخصیت بسازد و این عمل به شخصیت پردازی هم کمک می کند / چرا که شخصیت همان کنش است و کنش همان شخصیت.
چی می شه...؟!؟!؟        (راهکاری برای ایده یابیست)
استاد سلطانی افزود :
شخصیت پردازی در فیلمنامه‌نویسی موثر بوده و گاهی اوقات ممکن است ازیک اتفاق به شخصیت برسیم ویا ازیک شخصیت به یک اتفاق میتوان گفت از درام به درام برسیم به عنوان مثال؛دزد کیف را دزدیده و پولهارا در جیب کاراکتر اصلی و بی گناه قصه گذاشته... که این میتواند به خودی خود اوج یک درام ویا کنش باشد،
معرفی فیلم های سینمایی در چار چوب انسان، امید و آینده...
مالیخولیا
ماتریکس
دونده هزار تو
لوپر یا حلقه انداز
ایده پردازی کاربردی ترین مدل چهار گزاره‌ه ای :
شخصیت اصلی کیست؟
نیازش چیست؟
موانع او چیست؟
معمولا در فیلمنامه های بزرگ :کسی چیزی بخواهد موانعی بشدت سخت برایش به وجود می آید (همان شخصیت)
و در پایان جلسه با دو فیلم کوتاه برتر یکی با موضوع آینده به نام سروقت که مفهوم آن در رابطه با آینده بوده یعنی آینده قابلیت تغییر را دارد و دیگر ی از فیلمهای کوتاه فاخر ایرانی به نام ایمپرژن،
که نوعی فیلم آرمان شهریست،
نگاهی که میتوانم آینده را تغییر بدهم و نگاهی که نمیتوانم آینده را تغییر بدهم.
پایان جلسه /
تهیه و تنظیم '
کمیته خبری جشنواره چشم انداز /
دبیرخانه  جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

برنامه غذایی سلف مرکز توسط واحد دانشجوی فرهنگی اعلام شد.

رديف روز تاريخ نوع غذا
1 دوشنبه 1/9/95 عدس پلو با مخلفات
2 سه شنبه 2/9/95 چلو کباب
3 چهارشنبه 3/9/95 چلو خورشت قورمه سبزی
4 پنجشنبه 4/9/95 زرشک پلو با مرغ
5 شنبه 6/9/95 چلو خورشت لوبیا سبز
6 يكشنبه 7/9/95 ماکارانی با قارچ
7 سه شنبه 9/9/95 چلو خورشت قورمه سبزی
8 پنجشنبه 11/9/95 چلو خورشت بادمجان
9 شنبه 13/9/95 استامبولی
10 يكشنبه 14/5/95 چلو خورشت قورمه سبزی
11 دوشنبه 15/9/95 چلو ماهی
12 سه شنبه 16/9/95 چلو خورشت قیمه
13 چهارشنبه 17/9/95 زرشک پلو با مرغ
14 پنجشنبه 18/9/95 ماکارانی با قارچ
15 شنبه 20/9/95 جوجه کباب
16 يكشنبه 21/9/95 عدس پلو با مخلفات
17 دوشنبه 22/9/95 ماکارانی با قارچ
18 سه شنبه 23/9/95 چلو کباب
19 چهارشنبه 24/9/95 چلو خورشت لوبیا سبز
20 پنجشنبه 25/9/95 جوجه کباب
21 يكشنبه 28/9/95 چلو خورشت قیمه
22 دوشنبه 29/8/95 زرشک پلو با مرغ
23 سه شنبه 30/9/95 استامبولی

قابل توجه دانشجويان جديدالورود،ثبت نام شده در نيمسال اول 96-95
باسلام
شهريه هر ترم شما در سامانه دانشجوئي سجاد قابل روئيت مي باشد لذا كل 100% شهريه به 2 قسمت: *** مبلغ 15% سهم ستاد(نظارت دانشگاه جامع) و *** مبلغ 85% سهم مركز(موسسه آموزش عالي فرهنگ وهنر) تقسيم مي گردد و دانشجويان با مراجعه به سامانه سجاد سهم 15% را با داشتن رمز دوم عابر بانك بصورت اينترنتي پرداخت و سهم 85% را با وارد شدن به سامانه پرداخت الكترونيكي شهريه به آدرس http://farhang91.org و ايجاد حساب كاربري و بصورت اينترنتي پرداخت نماييد.
امور مالي مركز

یک استاد جامعه شناس گفت: هنرمندان حرفه ای وضعیت جامعه را بهتر درک می کنند و بر حسب فضا و بستر حاکم بر جامعه به ارائه هنر خود می پردازند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه فرهنگ و هنر، عیسی چراتی، در جلسه تبیین جایگاه شغلی انسان در آینده که در دانشگاه فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان برگزار شده بود، اظهار کرد: هنرمند باید ذائفه جامعه هنری را بشناسد تا بتواند اثر هنری پر مخاطبی را ارائه دهد.

وی در جمع دانشجویان به مفهوم هنر در گذشته تا اندیشه های معاصر و پست مدرن هنرمندان اشاره کرد و گفت: هنرمندان حرفه ای وضعیت جامعه را بهتر درک می کنند و بر حسب فضا و بستر حاکم بر جامعه به ارائه هنر خود می پردازند و می توانند آینده شغلی و هنری مناسبی داشته باشند.

این استاد جامعه شناس در ادامه بیان کرد: خلق اثر هنری تابع 3 گروه هنرمندان، دست اندرکاران دنیای هنر و مخاطبان است.

چراتی بیان داشت: تنها هنرمندی می تواند موفق باشد که ذائقه هنری جامعه و مخاطبانش را بشناسد و به صورت حرفه ای با دست اندرکاران دنیای هنر هماهنگ شود و در این قالب به خلق اثر هنری بپردازد.

استاد جامعه شناس هنر را  نوعی موفقیت بشری مبتنی بر خیال و عاطفه دانست که  در چهارچوب منطق و قواعد است و همیشه برخی از نیاز های بشر توسط سایر منابع آگاهی و معرفتی پوشش داده می شود و خلق اثر هنری نوعی پاسخ به  پرسش های بدون جواب است.

چراتی بیان داشت: اثر هنری پاسخ به مجهولات خاصی است که بشر با آن روبرو است و سبب آرامشی ناشی از دانایی است.

وی با تاکید بر اینکه شناخت ذائقه هنری جامعه سبب می شود تا هنرمند اثر هنری او مورد پذیرش در جامعه باشد ابراز داشت: این هنر در قالب هنر های شناخته شده یا در صورت نوآوری و ابداع اما ابتدا باید بستر های هنری و ذائقه هنری جامعه درک شود.
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

کارگاه نورپردازی پرتره استاد خیرخواه

{gallery}kheirkhah{/gallery}

چشم انداز در مثنوی(استاد شریعتی)

{gallery}masnavi{/gallery}

تشکیل خانواده کارآفرین(دکتر خسروی)

{gallery}khsravi{/gallery}

به گزارش روابط عمومی جشنواره چشم انداز امروز پنج شنبه مورخ4/9/95 سمینار معرفی کارآفرینان برتر ساعت 14:45 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار خواهد شد.
برخی از سوابق آقای رضازاده بدین شرح است:
کارآفرین نمونه در حوزه لوازم خانگی ،
 موسس بزرگترین کتابخانه دیجیتال ایران ،
 واقف چندین درمانگاه در مناطق محروم ،
واقف خوابگاه متاهلین دانشگاه صنعتی،،،
حمایت از تالیف و چاپ ده ها عنوان کتاب ،،
برگزارکننده صدها همایش در حوزه مفاخرفرهنگی،،،
شخصیتی بسیار پر انرژی و امیدوار به آینده ،پرکار و موثر
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

دومین کارگاه نورپردازی تخصصی پرتره(استاد خیرخواه) روز جمعه  5 آذر ماه ساعت 13:30 در سالن آمفی تئاتر دانشگاه برگزار شد.
طبق قرار قبلی:
از پذیرفتن دانشجویانی که 5 عکس خواسته شده در کارگاه عکاسی پیشین را تهیه نکرده اند معذوریم.
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}kheirkhah{/gallery}

کارگاه طراحی پوستر با موضوع انسان امید آینده (استاد معصومه احمدی)
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}masomehahmadi{/gallery}

مهارت های کلیدی افراد موفق در افق 2020( دکتر سقائی)
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}maharatha{/gallery}

تاثیر مدیریت زمان در خلق آینده(دکتر دوازده امامی)

روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}davazdahemami{/gallery}

چشم انداز کار آفرینان(این هفته جناب آقای حسین رضازاده )
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}rezadeh{/gallery}

آینده هنر(دکتر جوکار)

روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}jokar{/gallery}

به نام خدا

درود خدا بر شما و خاندان‌تان باد، آن زمان که آفریده شدید؛ پیش از آنکه جهان آفریده شود؛ و آن زمان که از مادر زاده شدید؛ و آن زمان که به پیغامبری مبعوث شدید؛ و آن زمان که برای متحد ساختن مردمان به پا خاستید؛ و آن زمان که افق‌های روشن خوشبختی را به پیروان خویش نشان دادید؛ که در هر زمانی درود خدا بر شما و خاندان‌تان باد!

ای پیامبر رحمت!

دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان، بیست‌وهشتم صفر، روز رحلت پیامبر اسلام (ص) را به تمامی استادان و دانشجویان تسلیت می‌گوید.

دکتر احسان مشکلانی

رئیس دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان


دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

به نام خدا

بیست‌وهشتم صفر، روز شهادت امام حسن مجتبی (ع)، اسوه‌ی بردباری در راه متحدساختن مسلمانان را به تمامی پیروان آن حضرت تسلیت می‌گویم.

دکتر احسان مشکلانی

رئیس دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

سلسله نشست های چشم انداز مفاخر با حضور  استاد کریم تخشا - نگارگر موزه ای در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار شد.
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}takhsha{/gallery}

نمایش ،نقد و بررسی آثار امیدگرا در بخش انیمیشن (زنی که زیر برف ها آواز میخواند)

تحلیل انیمیشن " زنی زیر یخ ها آواز می خواند "
محمد رضا قهرمان
داستان این انیمیشن این گونه است که شخصیت اصلی فیلم، پسر بچه کوچکی است که روح بزرگی دارد و همراه پدرش بیرون از دهکده، نزدیکِ دریاچه ای زندگی می کنند، مدتی است پسر صدای آواز زنی را نزدیک دریاچه می شنود ، پسر می خواهد بداند صدا از کجاست و دنبال صدا می گردد تا اینکه تصمیم خود را می گیرد و به دنبال صدای بی گناهیه مادرکشته شده اش می رود و داستان شکل دیگری به خود می گیرد و احساسات و تفکر مخاطب را به خود معطوف می کند...اگر کمی تامل کنیم دریافت خواهیم کرد این انیمیشن داستانی شاعرانه دارد و درست مثل ِ یک رویاست . نامه ای مجهول در باد حرکت می کند . باد خبر ها را می آورد ، خبر های دروغ...، اتفاق یک بار می افتد و پشیمانی سودی ندارد ، این کابوس ِ پدر است ، پدر قلبی مهربان دارد ، اما خیلی زود عصبانی و زود پشیمان می شود ، مادر بی گناه کشته شده ، و بی گناهی خود را فریاد می زند ، پسر بچه به دنبال صدایی است که او را صدا می کند ، تمام اینها در فضایی سرد و بی روح و یخ زده ، قصه ی زنی زیر یخ ها آواز می خواند را شکل می دهد، هر کدام از شخصیت ها به دنبال نوری هستند که قلب یخ زده شان را آب کند و این نور چیزی جز حقیقت و دانایی نیست که گاهی انسان ها آن را نادیده می گیرند اما هستند کسانی که همیشه بدنبال کشف حقایقند.تکنیک ِ کار دو بعدی است ، که به صورت دستی انیمیت شده و مراحل بعدی ، رنگ آمیزی ، فریم چینی و کامپوزیت ِ آن توسط نرم افزارهای انیمیشنی انجام شده ونقاشی های زمینه ی آن، به صورت دستی و با آبرنگ کار شده است. مهم‌ترین ویژگی آن پرداختن به طراحی فضاهاست که سبک بصری فیلم را شکل می‌دهد. تمام فضاها نقاشی آبرنگی دستی است که برای ایجاد عمق به صورت لایه لایه کار شده است و در رنگ آمیزی آن فیلمساز حس خود را نیز دخیل کرده است. صدا و موسیقی در این داستان اهمیت بسیار زیادی دارد و از ابتدا توجه مخاطب به آن جلب می گردد. به طور مثال برای شخصیت پدر، ویولنسل، برای مادر و گردنبندی که نمادی از او است از فلوت و همین طور از ارکستر زهی برای کمک به این دو ساز استفاده شد. شایان ذکر است که کارگردان این اثر لایه های زیرینی نیز برای مخاطب خاص خود قائل بوده است و از نماد هایی چون زمستان، دریا، شب، کلاغ، ماهی، نهنگ، یخ زدگی، آب و دریاچه بدرستی و مناسب استفاده کرده است. انتخاب نوع تکنیک ساخت این اثر نیز به شیوه ای درست انتخاب شده  و حاصل آن فیلمی تاثیر گذار و مطلوب و پرورش نگرشی متفکرانه در مخاطب گردیده است.
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}zanikeavazmikhanad{/gallery}

روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

ویژه برنامه رحلت پیامبر اکرم(ص) با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و جمعی از هنرمندان استان یکشنبه شب در مرکز برگزار شد.
اولین گردهمایی هنرمندان پیشکسوت و اساتید فرهنگ و هنر اصفهان
{gallery}rehlat{/gallery}

نمایش ،نقد و بررسی آثار امیدگرا در بخش مستند با حضور استاد عبدالحسین احمدی و استاد سجادیه با پخش مستند قارلی داملار صبح روز سه شنبه مورخ نهم آذر ماه برگزار شد.
 {gallery}damlar{/gallery}
روابط عمومی جشنواره چشم انداز

شهادت حضرت امام رضا (ع)

(چهار‌شنبه دهم آذر‌ماه 1395)

به نام خدا

شهادت هشتمین ستاره‌ی تابناک ولایت، حضرت امام رضا (ع) را به تمامی شیعیان آن حضرت تسلیت می‌گویم و از خداوند می‌خواهم که ما را همواره در پیروی از آن حضرت یاری فرماید.

دکتر احسان مشکلانی

سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

آموزش های نظام آموزش عالی مثمر ثمر نیست/ مبانی چشم انداز باید وسیع تر آموزش داده شود

سیستم آموزش عالی به این نتیجه رسیده است که آموزش های تئوری صرف، مثمر ثمر نبوده و در کنار آن باید به آموزش های کاربردی که در زندگی نمود پیدا می کند اهتمام ورزید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه فرهنگ و هنر،( نیما رحمانیان) ملک زاده در حاشیه مراسم سلسه نشست های مفاخر با بیان اینکه دانشجویان باید قبل از فارغ التحصیلی بدانند در چه موقعیت شغلی قرار دارند، اظهار کرد: متاسفانه تا کنون بدین صورت این موضوع عملیاتی نشده است و وزارت آموزش و پرورش و مجموعه آموزش عالی به این نتیجه رسیده اند که آموزش های خود ناکارآمد بوده است.

وی در ادامه بیان داشت: متاسفانه زمانی که دانشجویان چنین مراکزی فارغ التحصیل می شوند قادر به انجام فعالیت های کاربردی نیستند، از این رو وظیفه ما نیز این است که مبانی چشم انداز را به صورت تئوری و عملی برای دانشجویان به خوبی تبیین کنیم.

این استاد نگارگری، با بیان این مطلب تصریح کرد: بر همین اساس وظیفه ما است که شاخص های علمی را برای دانشجویان مشخص کنیم تا رسالت و ماموریت خود را بدانند و مطابق با آن فعالیت کنند.

ملک زاده، نداشتن چشم انداز برای دانشجویان را مساوی با عدم تناسب خواسته ها دانست و تاکید کرد: شخصی که چشم انداز مناسبی از آینده خود نداشته باشد با مشکلاتی مواجه خواهد شد، از این رو است که جشنواره چشم انداز برپاشده است؛ البته کاربرد های این برنامه علمی در تمام دنیا به اثبات رسیده است.

وی اذعان کرد: قبل از اینکه فرد فارغ التحصیل شود، باید رسالت، ماموریت و اهداف خود را بداند تا بتواند پویایی را درخودش لمس کند، در غیر این صورت جامعه ای غیرپویا خواهیم داشت.

این استاد نگارگری افزود: به طور کلی هدف اصلی از برگزاری جشنواره چشم انداز، پویایی، ایجاد انگیزه و امید و حرکت بخشیدن به جامعه دانشجویی و فارغ التحصیلان است.

تنها 20 درصد از افراد جامعه دارای چشم انداز هستند

ملک زاده، در پاسخ به این سوال که پیش بینی شما از بازخورد این جشنواره چیست، چنین مطرح کرد: این مسئله جنبه های مختلفی دارد، اما باید بدانیم که هر شخص، چه میزان از این جلسات بهره برده است.

وی ادامه داد: براساس قانون بیست_ هشتاد، از بین یک جامعه هزار نفری تنها 200 نفر، معادل 20 درصد از این تعداد افراد، چشم انداز داشته اند؛ جالب است که بعد از20 سال، زمانی که آمار بررسی شد متوجه شدند که مجموع دارایی ها و توفیقات آن 200 نفر از مجموع آن 800 نفر بیشتر بوده است.

افراد فاقد چشم انداز منتظر طوفان حوادث اند

این استاد نگارگری، به بیان تفاوت افراد دارای چشم انداز و افراد فاقد این مهم پرداخت و خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی ها و تحلیل اطلاعات، کسانی که چشم انداز داشته باشند در آینده می توانند به اهدافشان برسند ولی کسانی که چشم انداز نداشته باشند منتظرند جامعه مثل طوفان آنها را به هرکجا ببرد، زیرا افراد فاقد این برنامه از خود شاخصه و کارایی نخواهند داشت.

ملک زاده، درباره استقبال دانشجویان، از کارگاه های چشم انداز این مرکز، گفت: در جلسه اول حدود 50 نفر از دانشجویان در این برنامه حضور داشتند، اما نکته قابل توجه این است که باید به دانشجویانی که در این جلسات شرکت می کنند کارهای عملی داده شود تا این دروس را بهتر عملیاتی کنند.

وی اضافه کرد:مباحثی که در این جلسات گفته می شود خلاصه ای از دوره های هزار ساعتی است، پس دانشجویان باید بهره حداکثری را از این جلسات ببرند.

روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

مهلت ارسال ایده های اولیه دانشجویانی که درس کارورزی را اخذ نموده اند تا پایان آذر ماه  تمدید شد
✅به گزارش روابط عمومی جشنواره چشم انداز  ایده های رسیده به دبیرخانه جشنواره در دست بررسی قرار گرفته است و جواب آن در اسرع وقت در کانال تلگرام و سایت رسمی دانشگاه بارگذاری می گردد .
✅لازم به ذکر است به علت تقاضای متعدد دانشجویان کارورز مهلت ارسال ایده های اولیه دانشجویان به دبیرخانه جشنواره تا پایان آذرماه تمدید گردید .
✅سایر کسانی که می خواهند ارسال اثر در جشنواره داشته باشند تا 30 دی ماه برای ارسال آثار نهائی فرصت دارند.
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

کارگاه نمایش ،نقد و بررسی آثار انیمیشن امید گرابا حضور استاد قهرمان روز دوشنبه با پخش انیمیشن (گل و بلبل) در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار شد.

{gallery}golvabobol{/gallery}
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

 

فیلم کوتاه، سینمای مستقلی است که به شکل کاملا تخصصی، می‌تواند مباحث نظری و تئوریک مختص به خود داشته باشد. درست است که این مباحث به طور کلی با بسیاری از اصول و مباحث زیبایی شناسی موجود در فیلم بلند مشترکاتی دارد؛ اما در بسیاری مواقع صرفا کارکردی اختصاصی در فیلم کوتاه دارند.
ادامه مطالب :

این مباحث مستقل بیشتر در فیلمنامه کوتاه خودنمایی می‌کند و بسیار مشخص خود را از فیلمنامه بلند جدا می‌کند. اما درباره بقیه عوامل مثل تصویربرداری، تدوین و.. مسئله کمی فرق می‌کند.
در اینجا کارکرد عناصر آن عامل ممکن است تفاوت‌هایی با فیلم بلند داشته باشد وگرنه در کلیت مباحث زیبایی شناسی تشابهات فراوانی با هم دارند. برای مثال تدوین در فیلم کوتاه دارای اصول و عناصر مشترک بسياری با برادر بزرگتر خود، فيلم بلند است؛ اما بعضی از آنها کارکردهای متفاوتی در دو عرصه پیدا می‌کنند. برای روشن شدن موضوع می‌توان به مسئله ایجاز به عنوان یکی از عناصر زیبایی شناسی در تدوین فیلم اشاره کرد.
ایجاز در تدوین فیلم بلند ابزاری است در دست مونتور برای کنترل ریتم و ضرباهنگ موجود در فیلم و در نهایت، ایجاد کشش در مخاطب و بروز جذابیت‌های ویژه. اما همین ابزار در تدوین فیلم کوتاه قطعا عنصری لازم‌الاجرا و کاربردی است. ایجاز به دلیل رعایت اصل صرفه‌جویی در ذات خود و به دلیل زمان کوتاه فیلمنامه، در خدمت داستان قرار می‌گیرد تا همه جوانب و زوایای داستان، در مدتی کوتاه به مخاطب ارایه شود.
بدون توجه به این عنصر حیاتی در تدوین فیلم کوتاه امکان شکل‌گیری پیرنگی متناسب با زمان کوتاه و در نتیجه، انتقال تمام و کمال قصه فراهم نمی‌شود. بدیهی است ایجاز کارکردهای زیبایی شناسانه خود در عرصه کلی سینما را در این وادی نیز بر عهده دارد. اما هدف اساسی آن در تدوین یک فیلم کوتاه، توانایی بخشیدن به عرضه کلیت داستان در زمانی کوتاه است. ایجاز در تدوین فیلم کوتاه تابع ایجازی است که در فیلمنامه کوتاه به شکل‌های مختلف اتفاق می‌افتد؛ ایجاز در شخصیت، در تعداد صحنه‌ها، در زمان، در گفتگو  و در محتوا.
ایجاز در معنای خود به مفهوم خلاصه کردن و حذف زواید است و این به شدت با ذات فیلمنامه کوتاه سازگار است. به همین دلیل تدوینگر فیلم کوتاه با درک درست از این عنصر باید قادر باشد هر آنچه در فیلم در راستای زمان کوتاه فیلم، یا ریتم مطلوب، یا شخصیت اصلی و ماجرای اصلی نیست، حذف کند و با بکار گیری عنصر خلاقیت و بدعت (به عنوان عناصر ذاتی فیلم کوتاه) به چیدمانی تاثیر گذار و محکم در محدوده زمانی فیلم کوتاه برسد. هنگامی که تاکید می‌شود که اساسا فیلمنامه کوتاه دارای یک یا حداکثر دو شخصیت است، یعنی از وارد کردن هر گونه شخصیت اضافه پرهیز کرده‌ایم. به عبارت دیگر، در زمینه استفاده از سایر شخصیت‌ها ایجاز به کار برده‌ایم.
اساسا به کارگیری ایجاز در شخصیت، عاملی است برای رسیدن به پیرنگ متناسب فیلم کوتاه. به همین شکل ما در تعداد صحنه‌ها نیز در فیلم کوتاه با اصل صرفه‌جویی و ایجاز مواجهیم. اصولا صحنه‌ای که کمکی به داستان ما نکند، اضافه است. ضمن آن که در صحنه‌های موجود نیز بخش‌هایی که کاربردی‌اند و در انتقال کنش و مفهوم صحنه وظیفه‌ای بر عهده دارند، باقی می‌مانند و هر آن چه که تماشاگر می‌تواند در ذهن خود بازسازی کند، به عهده تماشاگر واگذار می‌گردد تا صحنه‌ها در موجزترین شکل خود عرضه شوند. در این حالت هیچ عنصر یا موقعیتی به چشم نمی‌خورد که تماشاگر نیازی به دیدنش نداشته باشد. گاهی این صحنه‌ها به قدری موجزند که امکان خلاصه‌تر شدن‌شان نا‌ممکن می‌نماید. بدیهی است استفاده از چنین ایجازی بر ضرباهنگ فیلم می‌افزاید. ضرباهنگ تند، به سمت ایجاد ریتمی مطلوب در کلیت اثر حرکت می‌کند و این مانع از خسته کننده بودن فیلم، حتی در زمانی کوتاه است.
به همین ترتیب ایجاز می‌تواند در زمان اتفاق بیفتد. زمان‌های مرده و غیرکاربردی حذف و زمان‌های مفید و دارای بار نمایشی که نقشی در پیشبرد داستان دارند باقی بمانند. این زمان‌ها زمان‌هایی هستند که می‌توانند به تعلیق اساسی فیلم در انحراف ذهن تماشاگر نسبت به این پرسش که، گره داستان چگونه باز می‌شود، کمک کنند و قبل و بعد از آن برش زمانی، قطعا کاربردی نخواهند داشت. ایجاز در زمان به ما کمک می‌کند تا زمان روایی اعم از داستانی یا دراماتیک را با زمان فیزیکی که عموما زیر سی دقیقه خواهد بود هماهنگ کنیم، یا به نحوی درست از زمان فیزیکی بهره ببریم.


یکی از مشکلاتی که در فیلمنامه‌های کوتاه فیلمنامه نویسان جوان قابل بررسی است، تلقی آنها از وظیفه‌ای است که فیلمنامه کوتاه در انتقال محتوا و مفاهیم زیرمتن خود به مخاطب دارد. تصور آنها بر این است که بسیاری از مشکلات مهم بشری، موضوعات فلسفی یا مسایل سیاسی جهان را از طریق یک فیلم کوتاه و در زمانی به اندازه 10 تا 15 دقیقه باید بررسی و حل و فصل کنند.
شاید این اشکال از آن جا آغاز می‌گردد که فیلمنامه نویسان‌،عرصه فیلم کوتاه را به درست، محلی برای حرف‌های درونی و به نوعی حدیث نفس خود می‌پندارند. ولی این حرف‌ها گاهی آن قدر بزرگ است که در کلیت یک فیلم کوتاه نمی‌گنجد. باید دانست همان گونه که عرضه یک داستان پر شاخ و برگ با پیرنگ‌های فرعی و شخصیت‌های متعدد به لحاظ عملی در محدوده فیلمنامه کوتاه امکان‌پذیر نیست، عرضه یا انتقال مفاهیمی متعدد و بی‌شمار که همه مشکلات بشر را در بر بگیرد، نمی‌تواند در این وادی ارایه شود. ایجاز در محتوا مهم‌ترین عنصر برای رسیدن به مفهوم انتقال معانی، هرچند کوچک و ساده، اما موفق و در زمانی کوتاه است. محتوا و درونمایه هر اثر کوتاه هر چقدر ساده‌تر‌، باورپذیرتر و قابل لمس‌تر باشد، مخاطب ارتباط راحت‌تری با آن برقرار می‌کند. دقت در انتخاب مفاهیم موجز و موثر برای زیرمتن اثر، در هنگام تدوین، تاثیرگذاری فیلم را دو چندان خواهد کرد. جالب است اگر بدانیم گاهی اعمال ایجاز در محتوا و رسیدن به سادگی و خلاصه کردن مفاهیم‌، خود زبانی جهان‌شمول است و تاثیراتی وسیع را به دنبال دارد که از دل یک اثر ساده و بی‌ادعا بیرون می‌تراود. محتوا در تدوین مطلوب یک فیلم کوتاه در نهایت ایجاز به مخاطب عرضه می‌شود؛ نه کلامی، نه شعاری و نه ادعایی. بهتر است برای رعایت ایجاز در محتوا ،به زدن حرف‌های بزرگ نیندیشیم، بلکه به این فکر کنیم که چه مفهومی ساده‌تر و باورپذیرتر است و این در چیدمان کدامیک از پلانهای موجود ما بذست می آید و البته به یک مفهوم واحد نظر داشته باشیم، نه مجموعه‌ای از اهداف متنوع.
بکار گیری انواع ایجاز به عنوان عنصری لازم الاجرا در تدوین یک فیلم کوتاه قطعا بر جذابیت و تاثیر گذاری فیلم کوتاه ما خواهد افزوبرداشت خبر و عکس تنها با ذکر ماخذ مجاز است.

نویسنده : آرش رصافی – سینمای جوان ایران

به نام خدا
دانشجویان در پی یافتن چراغِ معجزتی هستند که می‌تواند فقر را به ثروت بدل سازد و بیماری را به صحت؛ غم را به شادی بدل سازد و ظلمت را به روشنایی. چراغِ معجزتی که می‌تواند دریچه‌ی چشم‌اندازی روشن را به روی آنان بگشاید.
دانشجویان درخورِ تقدیرند؛ چراکه جویندگانِ واقعی چراغِ دانش‌اند.
روز دانشجو بر تمامی دانشجویان گرامی باد!
دکتر احسان مشکلانی
سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت ١٦ آذر روز دانشجو پیامی را صادر نمود.

در متن این پیام آمده است:

باسمه تعالی

امروزه در هر کشوری دانشگاه محلی برای تولید علم و نوآوری است . بدون تردید در این دنیای بزرگ و این طبیعت سترگ ، ناشناخته های فراوانی وجود دارد. لذا تولید علم یعنی پیمودن راه هایی که دیگران نرفته اند و دستیابی به آنچه تا کنون بشر به آن دست نیافته است .

کشف ناشناخته های فراوان موجود از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله العالی ) یکی از وظایف دانشگاه ها است و لازمه این امر اهمیت دادن به علم است . مقدمات ، برنامه ریزی و اهتمام شدید به بهره بردن از وقت و امکانات دانشگاه موجب می شود تولید علم از شعار و آرمان گذشته و صورت عمل به خود گیرد .

١٦آذر ماه که نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه دارد یاد آور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رساندند .

روز دانشجو روز سپاس از عزم بی کرانه دانشجویان و روز تکرار آینه های ایمان و دانش است . ایرانی سربلند و آباد در جاده روشن اندیشه های دانشجویان به انتظار نشسته و ایرانی به تماشای نگارخانه تلاش و فداکاری دانشگاهیان در فردایی آباد و روشن برخاسته است . سرسبزی فردا مدیون همت و غیرت و ایمان امروز دانشجویان است .

مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) در خصوص اهمیت این روز فرموده اند :

عشق و علاقه من به دانشجو ، بخش عمده اش ناشی از صفا و صداقت دانشجوست .

اینجانب  ١٦ آذر ماه را به عنوان نماد آزادگی و استکبار ستیزی دانشجویان گرامی داشته و  توفیقات روزافزون آن عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

موارد زير جهت اطلاع دانشجويان گرامي :
 1- پرداخت شهریه 85% فقط از طریق درگاه الکترونیکی به آدرس farhang91.org وپرداخت شهریه 15% فقط از طریق سامانه دانشجوئی سجاد. 2-پس از پرداخت شهریه85% و پس از 3 روز کاری در سامانه سجاد شما ثبت خواهد شد. 3- آخرین مهلت پرداخت شهریه تا تاریخ 95/09/30می باشد و عواقب عدم پرداخت شهریه و تسویه حساب نهائی بعهده خود دانشجو می باشد. 4-ازتاریخ 95/10/04با مراجعه به سامانه دانشجوئی سجاد نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه امتحانات خود اقدام و بامراجعه به امور مالی مرکز کارت خود را ممهور به مهر نمائید. 5- جهت پرداخت شهریه از مراجعه حضوری به امور مالی مركزخودداری نمائید. 6-ازورود دانشجوی بدهکارجهت حضوردرجلسه امتحانات ممانعت بعمل می آیدو عواقب بعهده خوددانشجومی باشد. 7- بدليل پرداخت اينترنتي شهريه پرداخت شهریه خودرابه لحظات آخر موکول نکنیدتابامشکلی مواجه نشوید.
 
امور مالي
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

دانشجويان جديدالورود،ثبت نام شده در نيمسال اول 96-95 و دانشجويان در حال تحصيل و دانشجويان ثبت نام شده در تكميل ظرفيت:
باسلام
شهريه هر ترم شما در سامانه دانشجوئي سجاد قابل روئيت مي باشد لذا كل 100% شهريه به 2 قسمت: *** مبلغ 15% سهم ستاد(نظارت دانشگاه جامع) و *** مبلغ 85% سهم مركز(موسسه آموزش عالي فرهنگ وهنر) تقسيم مي گردد و دانشجويان با مراجعه به سامانه سجاد سهم 15% را با داشتن رمز دوم عابر بانك بصورت اينترنتي پرداخت و سهم 85% را با وارد شدن به سامانه پرداخت الكترونيكي شهريه به آدرس http://farhang91.org و ايجاد حساب كاربري و بصورت اينترنتي پرداخت نماييد.لذا جهت پرداخت شهريه از مراجعه حضوري به امور مالي خودداري نمائيد.
ضمنا" آخرين مهلت پرداخت شهريه تا تاريخ 95/09/30مي باشد و عواقب عدم پرداخت شهريه و تسويه حساب نهائي بعهده خود دانشجو مي باشد.پس از پرداخت شهريه و تسويه حساب ازتاريخ 95/10/04با مراجعه به سامانه دانشجوئي سجاد نسبت به پرينت كارت ورود به جلسه امتحانات خود اقدام و بامراجعه به امور مالي مركز كارت خود را ممهور به مهر نمائيد.

نمایش،نقد و بررسی آثار امیدگرای مستند با حضور استاد احمدی ، استاد اسدالهی و استاد سجادیه روز سه شنبه مورخ 16 آذر ماه در سالن آمفی تئاتر مرکز با پخش مستند (چاق،کچل،سیبیلو) برگزار شد.

{gallery}chagh sibil{/gallery}

روابط عمومی جشنواره چشم انداز✔️✔️✔️
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

مراسم جشن روز دانشجو سال 1395

به نام خدا

شهادت یازدهمین ستاره‌ی تابناکِ آسمانِ ولایت، حضرت امام حسن عسگری (ع) را به پیشگاه فرزند گرانقدرشان، حضرت امام زمان، و پیروان آن امام بزرگوار تسلیت می‌گویم و از خداوند می‌خواهم که همواره ما را از رهروان طریق عدالت قرار دهد.

دکتر احسان مشکلانی

سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان اظهار داشت: جشنواره چشم انداز آینده پژوهانه و امید گرا ازنوع مثبت اندیش است که این امکان را به فرد می دهد تا ویژگی های شخصی آینده خویش را بررسی کند و به کنکاش آن بپرازد.

ایجاد حس تحقیق و پژوهش، استعدادیابی و معرفی آثار شرکت‌کنندگان، ارتقای همزمان سطوح علمی و عملی شرکت‌کنندگان اهدافی است که دکتر احسان مشکلانی، رئیس دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر اصفهان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان به آن اشاره کرد و گفت: هدف جشنواره چشم انداز ایجاد بسترهای لازم برای استفاده بهینه‌ اصحاب فرهنگ و هنر از کارگاه‌ها، سمینارها، همایش‌ها و کلاس‌های تخصصی کوتاه‌مدت و ایجاد بستر مناسب به منظور کشف چشم‌اندازهای شغلی مطلوب و متناسب با شخصیت  است.

وی افزود: موضوع اصلی این جشنواره انسان، امید و آینده است و شرکت‌کنندگان باید مطالب خود را تحت عناوینی که در پورتال جشنواره به آن اشاره شده، به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند.

مشکلانی دررابطه با دیگر محورهای جشنواره گفت: آرزوهای بزرگ شغلی من، چشم‌انداز شغلی من، آینده‌ی من، آینده شغلی من، آینده شغلی در شهر من، آینده شغلی خانواده من، جایگاه من در اشتغال آینده، جایگاه من در اشتغال جامعه از دیگر محورهای این جشنواره است.

وی در بخش دیگر صحبتهای خود به قسمتهای مختلف جشنواره اشاره کرد و افزود: بخش های مسـابقه شامل فرهنگی، سینمایی، عکاسی و رسانه‌ای است که علاوه بر این شرکت‌کنندگان می‌توانند در زمینه‌های اجرای نمایش، نمایشنامه‌نویسی، نمایشنامه‌خوانی، آرم  شرکت کنند که در سایت جشنواره توضیحات آن به طور کامل آورده شده است.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ وهنر شماره یک اصفهان تصریح کرد: این جشنواره همچنین دارای بخش جنبی است که برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی را شامل می شود.

وی با بیان اینکه جشنواره شروع یک فرآیند درست برای انتخاب شغلی مناسب است، افزود: این جشنواره اولین مرحله ای است تا این که بتوانیم یک شغل مناسب برای خود انتخاب کنیم.

مشکلانی با اشاره به بیانیه یونسکو گفت: یونسکو در بیانیه ایی می گوید انسان سرمایه های زیادی ازجمله سرمایه ی روانشناختی دارد که خود دارای چهار مولفه ی امید، تاب آوری، خوش بینی و مهمتر از همه خود کارآمدی است.

وی اظهار داشت:  جشنواره  چشم انداز آینده پژوهانه و امید گرا ازنوع مثبت اندیش است که این امکان را به فرد می دهد تا ویژگی های شخصی آینده خویش را بررسی کند و تحت عنوان چشم انداز به کنکاش آن بپرازد.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان با اذعان بر اینکه هر شخص باید اول نیات و ویژگی های شخصی خویش را بشناسد، عنوان کرد: چه بسا افرادی در جامعه ما هستند که حدود نیمی از عمر خودشغلی را با شغلی  که علاقه ای به آن ندارند، گذرانده اند در حالی که شخص باید در سنین نوجوانی تا جوانی با توجه به شناخت ازخود و اطلاعاتی که دارد، شغل مناسبش را انتخاب کند .

مشکلانی به پنجره طلایی انتخاب شغل اشاره کرد و افزود: پنجره طلایی انتخاب شغل از سنین 13 تا 27 سالگی شروع می شود اما باید بدانیم که فرد محدود به این پنجره  طلایی نیست و حتی می تواند در سنین بالاتر شغلی مناسب انتخاب کند به طوری که تجربه این مساله را به وضوح نشان داده است.

وی متذکر شد: در این جشنواره سعی کرده ایم به دنبال کمیت نباشیم و با نگاه این که حتی یک نفر در کارگاه های جشنواره متحول بشود، به نیت اصلی خود در جشنواره رسیده ایم.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان با بیان اینکه جشنواره تا شهریور ماه سال آینده ادامه دارد، افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده هر ترم یک زمینه مشخص در جشنواره برگزار می شود که هم اکنون با عنوان چشم انداز به مشغول فعالیت است.

وی در پایان صحبتهای خود تصریح کرد: نیت اصلی جشنواره تربیت و پرورش دانشجو های این مرکز است که علاوه بر آن مجتمع آموزشی فرهنگ وهنر که شامل مدارس راهنمایی و هنرستان می شود را نیز در بر می گیرد.

لینک خبر

چشم انداز کارآفرینان(مسعود صرامی مالک و موسس مجموعه تجاری سیتی سنتر،شهرک سلامت ،موسسات بازرگانی،کارخانجات تجاری و  ...)

{gallery}sarami{/gallery}
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

✅به گزارش روابط عمومی جشنواره چشم انداز  ایده های رسیده به دبیرخانه جشنواره در دست بررسی قرار گرفته است و جواب آن در اسرع وقت در کانال تلگرام و سایت رسمی دانشگاه بارگذاری می گردد .
✅لازم به ذکر است به علت تقاضای متعدد دانشجویان کارورز مهلت ارسال ایده های اولیه دانشجویان به دبیرخانه جشنواره تا پایان آذرماه تمدید گردید .
✅سایر کسانی که می خواهند ارسال اثر در جشنواره داشته باشند تا 30 دی ماه برای ارسال آثار نهائی فرصت دارند.
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

تریبون آزاد عکاسی به همراه شرحی بر عکاسی تایم لپس

{gallery}timelaps{/gallery}

دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

اولین رویداد ایده تاب (استارتاپ) فرهنگ و هنر و رسانه  هفته آینده در دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره چشم انداز اولین رویداد ایده تاب فرهنگ و هنر و رسانه از سری کارگاه های جشنواره چشم انداز روزهای چهارشنبه،پنج شنبه و جمعه هفته آینده در سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان برگزار خواهد شد .
✅لازم به ذکر است این جشنواره که با هدف تقویت روحیه آینده نگری،امید به آینده ، انتخاب شغلی آگاهانه و متناسب با چشم انداز فردی دانشجویان شکل گرفته است در مهم ترین کارگاه های خود به پرورش ایده های کارآفرین دانشجویان و حمایت دانشجویان جهت راه اندازی کسب و کار هنر بنیان می پردازد.
 .
?دانشجویان در این رویداد می توانند شانس خود را در جهت راه اندازی کسب و کار شخصی آزموده و پس از پرورش ایده های خود در کارگاه های مربوطه جوایز ارزشمندی نیز دریافت نمایند.
??جوایز :
???تیم اول : سه میلیون تومان حمایت دانشگاه + تندیس + گواهی رتبه

??تیم دوم : دو میلیون تومان حمایت دانشگاه + تندیس + گواهی رتبه

?تیم سوم : یک میلیون تومان حمایت دانشگاه + تندیس + گواهی رتبه

‼️?لازم به ذکر است:

❕☆☆☆ کلیه شرکت کنندگان گواهی حضور دریافت خواهند کرد.
❗️☆☆☆ثبت نام و شرکت در رویداد رایگان می باشد .
❗️☆☆☆ایده هایی که مورد پذیرش هیات داوران ایده تاب قرار گیرد به عنوان ارائه اثر کارورزی (120ساعت ارائه اثر)محسوب خواهد شد.

❓?شرح رویداد ایده تاب:
همه دانشجویان میتوانند ایده ارائه دهند و در روز چهارشنبه هر نفر یک دقیقه فرصت دارد ایده خود را در جمع بازگو کند ، اما از بین کل ایده ها ،با رای حضار در رویداد ، ده ایده  میتوانند به کار خود ادامه دهند و بقیه افراد در گروه های این ده نفر بصورت تیمی به کار خود ادامه میدهند. تیم ها در روز پنج شنبه مدل های کسب و کار خود را تهیه و به داوران ارائه میدهند .
?تذکر:
همه شرکت کنندگان لزوما نیاز به ارائه ایده ندارند ، بلکه میتوانند در گروه ها نسبت به ایده انتخابی خود ، فعالیت و ایده گروهی را به سمت تجاری شدن هدایت کنند.

?پیش نیاز لازم رویداد ایده تاب:
پیشنهاد میگردد عزیزانی که تمایل دارند در رویداد ایده تاب شرکت نمایند در کارگاه زیر که به بیان مبانی رویداد می پردازد شرکت نمایند.
کارگاه خلق ایده؛ایده پردازی وآشنایی با ایده تاب
✅با حضور جناب آقای استاد ذوالفقاری راد
⌛️زمان: جمعه 19 آذر ماه ساعت 8:30 تا 11:30
مکان:سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگ وهنر
☆☆☆این کارگاه نیز با ضریب 2 محاسبه میگردد.

?شرح مختصر رویداد سه روزه:
در سه روز رویداد کارآفرینی ایده تاب در کنار مربیان قوی کسب و کار و ایده پردازی ، یاد میگیرید چگونه از یک ایده معمولی ، ثروت خلق کنید .

روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

آینده مشاغل حوزه فرهنگ و هنر (حجت الاسلام و المسلمین قطبی)

{gallery}mashagel{/gallery}
✔️✔️✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

چشم انداز در مثنوی(استاد شریعتی)

{gallery}masnavi02{/gallery}
✔️✔️✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

دکتر احسان مشکلانی در گفت و گو با پایگاه خبری چشم انداز عنوان کرد:

تحول حتی یک دانشجو ما را به نیت اصلی خود رسانده است

جشنواره چشم انداز راهکاری برای انتخاب شغل دانشجو

✅داوود شیخ جبلی – دانشجویی که به دانشگاه وارد می شود دارای نگاه مدرک محور و بدون امید به آینده است اما نگاه دیگری نیز وجود دارد که در آن نشان می دهد انسان دانشگاه را محلی برای کسب علم دانسته و با امید به آینده حرکت خود را ادامه دهد. نگاه به کسب علم همراه با دستیابی به امیدهای آینده فرصتی بود تا دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان برای اولین بار در استان اصفهان اقدام به برگزاری جشنواره ای با نام چشم انداز کند تا دانشجویان همراه با کسب علم به مهارتهای انتخاب شغلی مناسب دست پیدا کنند و از این طریق امیدهای خود را جامع عمل بپوشانند.

« ایجاد حس تحقیق و پژوهش، استعدادیابی و معرفی آثار شرکت‌کنندگان، ارتقای همزمان سطوح علمی و عملی شرکت‌کنندگان و ... » اهدافی است که دکتر احسان مشکلانی در ابتدای گفت و گوی اختصاصی خود به آن اشاره کرد و در ادامه گفت: هدف جشنواره چشم انداز ایجاد بسترهای لازم برای استفاده بهینه‌ِی اصحاب فرهنگ و هنر از کارگاه‌ها، سمینارها، همایش‌ها و کلاس‌های تخصصی کوتاه‌مدت و ایجاد بستر مناسب به منظور کشف چشم‌اندازهای شغلی مطلوب و متناسب با شخصیت  است.

** امید و آینده، موضوع اصلی جشنواره

وی می گوید: موضوع اصلی این جشنواره انسان، امید و آینده است و شرکت‌کنندگان باید مطالب خود را تحت عناوینی که در پورتال جشنواره به آن اشاره شده ، به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند.

مشکلانی دررابطه با دیگر محورهای جشنواره گفت: آرزوهای بزرگ شغلی من، چشم‌انداز شغلی من، آینده‌ی من، آینده شغلی من، آینده شغلی در شهر من، آینده شغلی خانواده من، جایگاه من در اشتغال آینده، جایگاه من در اشتغال جامعه از دیگر محورهای این جشنواره است.

وی در بخش دیگر صحبتهای خود به قسمتهای مختلف جشنواره اشاره کرد و افزود: بخش های مسـابقه شامل فرهنگی، سینمایی، عکاسی و رسانه‌ای است که علاوه بر این شرکت‌کنندگان می‌توانند در زمینه‌های اجرای نمایش، نمایشنامه‌نویسی، نمایشنامه‌خوانی، آرم و ... شرکت کنند که در سایت جشنواره توضیحات آن به طور کامل آورده شده است.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان تصریح کرد: این جشنواره همچنین دارای بخش جنبی است که برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی را شامل می شود.

** جشنواره یک فرآیند انتخاب شغل است

وی با بیان اینکه جشنواره شروع یک فرآیند درست برای انتخاب شغلی مناسب است، افزود: این جشنواره اولین مرحله ای است تا این که بتوانیم یک شغل مناسب برای خود انتخاب کنیم.

مشکلانی با اشاره به بیانیه یونسکو گفت: یونسکو در بیانیه ایی می گوید انسان سرمایه های زیادی ازجمله سرمایه ی روانشناختی دارد که خود دارای چهار مولفه ی امید ، تاب آوری ، خوش بینی و مهمتر از همه خود کارآمدی است .

وی اظهار داشت:  جشنواره ی چشم انداز آینده پژوهانه و امید گرا ازنوع مثبت اندیش است که این امکان را به فرد می دهد تا ویژگی های شخصی آینده خویش را بررسی کند و تحت عنوان چشم انداز به کنکاش آن بپرازد.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان با اذعان بر اینکه هر شخص باید اول نیات و ویژگی های شخصی خویش را بشناسد، عنوان کرد: چه بسا افرادی در جامعه ی ما هستند که حدود نیمی از عمر خودشغلی را با شغلی که علاقه ای به آن ندارند، گذرانده اند در حالی که شخص باید در سنین نوجوانی تا جوانی با توجه به شناخت ازخود و اطلاعاتی که دارد، شغل مناسبش را انتخاب کند .

** 13 تا 27 سال، پنجره طلایی انتخاب شغل

مشکلانی به پنجره طلایی انتخاب شغل اشاره کرد و افزود: پنجره ی طلایی انتخاب شغل از سنین 13 تا 27 سالگی شروع می شود اما باید بدانیم که فرد محدود به این پنجره ی طلایی نیست و حتی می تواند در سنین بالاتر شغلی مناسب انتخاب کند به طوری که تجربه این مساله را به وضوح نشان داده است.

وی متذکر شد: در این جشنواره سعی کرده ایم به دنبال کمیت نباشیم و با نگاه این که حتی یک نفر در کارگاه های جشنواره متحول بشود، به نین اصلی خود در جشنواره رسیده ایم.

رئیس دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان با بیان اینکه جشنواره تا شهریور ماه سال آینده ادامه دارد، افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده هر ترم یک زمینه مشخص در جشنواره برگزار می شود که هم اکنون با عنوان چشم انداز به مشغول فعالیت است.

وی در پایان صحبتهای خود تصریح کرد: نیت اصلی جشنواره تربیت و پرورش دانشجو های این مرکز است که علاوه ی بر آن مجتمع آموزشی فرهنگ وهنر که شامل مدارس راهنمایی و هنرستان می شود را نیز در بر می گیرد.

✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

نمایش ،نقد و بررسی آثار امیدگرای انیمیشن(کودکان دشت)

{gallery}dasht{/gallery}

✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

کارگاه ایده،ایده پردازی و آشنایی با ایده تاب(استاد ذوالفقاری راد)

{gallery}zplfaghari{/gallery}
✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

مشاورمدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان:

خودشناسی مهمترین عامل موفقیت است

مشاور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: خودشناسی مجموعه ایی از ادراکات مختلف وجودمان است که تمامی رفتارها و هدفگذاری های ما را در بر می گیرد و یکی از مهمترین عامل های موفقیت انسان است .

علی اکبرسقایی در حاشیه برگزاری کارگاه مهارتهای کلیدی افراد موفق در افق 2020 درگفتگو ی اختصاصی با خبرنگار دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان با بیان این که خودشناسی مجموعه ای از ادراکات مختلف وجودمان است، گفت: تمامی رفتارها و هدفگذاریهای ما را در بر می گیرد و یکی از مهمترین عامل های موفقیت انسان است .

وی همچنین تصریح کرد: برای رسیدن به آرامش حقیقی نیاز داریم تا واقعیتهای پیرامون خودمان را بدانیم و بر مبنای حقیقت زندگیمان را برنامه ریزی کنیم .  


مشاورمدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان با عنوان این مطلب که خودشناسی اولین گام است، اظهار کرد: چیزهایی که ما به عنوان دانسته های خود در اختیار داریم می توانند غیرواقعی و غیر حقیقی باشند و همین امر موجب شود تا ما در بیراهه مسیر زندگیمان را طی کنیم و آنطور که شایسته است احساس آرامش و کامیابی را تجربه نکنیم به همین علت برای اینکه پا در مسیر فهمیدن بگذاریم، خود شناسی اولین گام است .

** یادگیری راه حل برای برخورد با مشکلات


وی در بخش دیگر صحبتهای خود هدف از برگزاری این کارگاه یک روزه را آموزش مهارت های کلیدی دانست و گفت : برای پاسخ به مشکلات روزمره خود باید مهارت برخورد و راه حل آن را آموزش ببینیم .


سقایی با اذعان بر اینکه انسان باشناخت ذات وفطرت خود می تواند توانمندیهای خودرا شناسایی کند، عنوان کرد: شناخت مهارت های لازم برای از بین بردن نقوص خود می تواند کمک کند تا آینده موفقی داشته باشیم.

وی در رابطه با یادگیری سه مهارت اصلی زندگی متذکر شد: یادگیری ، ادراک و تصمیم گیری سه بخش اصلی در تفکرنقادانه ی هر شخص است که اگراین سه مهارت را به خوبی اجرا کنند، در آینده با چالش های کمتری روبرو خواهند شد.

مشاور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان در پایان این گفت و گو تصریح کرد: شرکت در این کارگاه ها باعث می شود افراد چگونگی رودررویی با مشکلات خود را آموزش ببینند و این گام بزرگی در موفقیت آن هاست.

 
 الهام ابوطالبی اصفهانی

✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری: آیت الله مظاهری پرچمدار فقاهت و اخلاق است/جامعه به اخلاق مداری درعمل نیازدارد

 {gallery}mazaheri{/gallery}

دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

جشن میلاد پیامبر بزرگ اسلام رحمت للعالمین حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و اله

{gallery}milad{/gallery}
✔️✔️✔️دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

به نام خدا

به‌ روزگاري‌ برآمد كه‌ اهل‌ زمين‌ را تير تفريق‌ در ميان‌ بود و هوس‌هاي‌ گونه‌گون‌ در جان‌. هر يك‌ به‌ طريقي‌ رهسپار [و از ديگري‌ گريزان‌]. جماعتي‌ از ايشان‌ شبيه‌پنداران‌ِ خداي‌ به‌ خلق‌ بودند. گروهي‌ در نامش‌ ملحد. جمعي‌ دگر جز او را عابد. اين‌ گونه مردمان‌ را خداي‌ از كوره‌راه‌ ضلالت‌ به‌ شاهراه‌ هدايت‌ رهنمون‌ شد و از ورطه‌ي جهالت‌ برون‌ آورد. پس‌ آنگه‌ لقاي‌ خويش‌ را براي‌ محمّد، كه‌ درود حق‌ بر وي‌ و خاندانش‌ باد، پسنديد. از سر كرامتش‌ بركشيد و برايش‌ جايگاهي‌ نزديك خويش‌ گزيد، تا مباد آنكه‌ خاطر نازكش‌ را غبار رنج‌ اين‌ جهان‌ بيازارد و دلش‌ را سختي‌هاي‌ روزگار دون‌ مكدّر دارد.

میلاد منادی وحدت، پیامبر بزرگ اسلام، حضرت محمّد (ص)، بر همه‌ی مسلمانان جهان مبارک باد!
دکتر احسان مشکلانی

سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان


دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

سمینار ایده و ایده تاب چیست...

{gallery}ideatop{/gallery}

✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

نمایش،نقد و بررسی آثار امید گرا(گچ)

{gallery}gach{/gallery}
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

سومین جلسه از کارگاه طراحی پوستر با موضوع انسان امید آینده

{gallery}poster3{/gallery}
✔️✔️✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

رویداد کارآفرینی ایده تاب (استارتاپ) فرهنگ و هنر و رسانه ، دانشگاه فرهنگ و هنر ، در روزهای چهارشنبه ،پنج شنبه و جمعه این هفته برگزار خواهد شد .
جوایز :
تیم اول : سه میلیون تومان حمایت دانشگاه + تندیس + گواهی رتبه اول

تیم دوم : دو میلیون تومان حمایت دانشگاه + تندیس + گواهی رتبه دوم

تیم سوم : یک میلیون تومان حمایت دانشگاه + تندیس + گواهی رتبه سوم
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

کارگاه روانشناسی مثبت گرا با موضوع هدفداری درزندگی(دکتر شمس)

{gallery}ravanshenasi{/gallery}
✔️✔️✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

نمایش، نقد و بررسی آثار انیمیشن امید گرا( نقش هر پرده ، به اضافه یک)

{gallery}pardeh{/gallery}
✔️✔️✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

جشن آزادسازی حلب دربزرگترین شب سال "یلدا" به همراه با معرفی مسئول جدید بسیج دانشجوئی در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار شد.

{gallery}yalda{/gallery}
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

به گزارش روابط عمومی مرکز روز چهارشنبه یکم دی ماه رویداد ایده تاب با حضور دانشجویان در سالن آمفی تئاتر مرکز آغاز شد.در این جلسه دانشجویان ایده های خود را در صد ثانیه توضیح دادند و در پایان جلسه 10 ایده برتر که توسط مسئولان برگزاری این رویداد  انتخاب شدند کار خود را برای طراحی بوم کسب و کار درسالن امام صادق با حضور منتور ها آغاز کردند.

{gallery}ideh{/gallery}

به گزارش روابط عمومی مرکز روز دوم رویداد ایده تاب پنج شنبه 2 دی ماه در سالن امام صادق برگزار شد و 10 ایده برتر با تشکیل تیم ،کار خود را آغاز کردند.در این روز مربیان به راهنمایی تیم ها پرداختند .

{gallery}ideh2{/gallery}

رضا بدر السماء
 متولد  1328 اصفهان
دارای شصت سال سابقه فعالیت هنری در رشته های نگارگری ، میناکاری وآبرنگ.
کسب درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 1387
عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت ایران
برگزیده شدن به عنوان خادم قرآن کریم
هنرمند برتر صنایع دستی کشور در رشته نگارگری 1390
 فعالیتهای نمایشگاهی:
شرکت در بیش از 400 نمایشگاه گروهی وانفرادی درداخل وخارج از کشور(فرانسه،ایتالیا،آلمان،ترکیه،لبنان و ...)
فعالیت ها:
افتخار میناکاری ضریح و درب حرم های عتبات عالیات
 آثار فاخر نگارگری درباره آیات و قصص قرآن کریم، ائمه اطهار، موضوعاتی همچون اشعار شاعران بزرگ ایران و نشر آثار در قالب کتاب  
اکثر آثار در موزه ها و مجموعه عای شخصی در کشورهای مختلف نگهداری می شود
 افتخارات:
اثر برگزیده در چهارمین دو سالانه نگارگری اسلامی ایران  - موزه هنرهای معاصر تهران 1378
دریافت دیپلم افتخار و مقام اول در رشته نگارگری از دومین جشنواره فرهنگی هنری مهر – تهران 1380
کسب رتبه اول در رشته نگارگری-جشنواره هنرهای تجسمی امام رضا (ع)-شیراز 1383
کسب رتبه اول در رشته نگارگری- چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تهران 1385
کسب رتبه اول جشنواره بین المللی مینیاتور الجزایر 1389
 
آثار چاپ شده:
بیش از 15 سال همکاری با ناشران داخلی و خارجی که حاصل آن چاپ بیش از 30 کتاب نفیس می باشد(فرمان نامه حضرت علی علیه السلام به مالک اشتر،غزلیات حافظ،رباعیات خیام،مثنوی مولانا، شاهنامه
روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}badrsama{/gallery}

مراسم جشن فارغ التحصیلی دانشجویان کاردانی سینما(تدوین)

دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}tadvinfaregh{/gallery}

کارگاه آثار امیدگرا در بخش عکس با حضور جناب آقای موحد نژاد

{gallery}axomidgara{/gallery}

روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

نمایش آسانسور و بحث پیرامون مهارت ارتباطات بین اعضای خانواده به روایت تصویر

{gallery}asansoor{/gallery}
✔️✔️✔️دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

بازدید کارآفرینانه از مجموعه قلب شهر در حاشیه برگزاری رویداد ایده تاب(طبق دستورالعمل اجرایی ایده تاب)

{gallery}citycenter{/gallery}


✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

در مرکز آموزش علمي و کاربردي فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان؛

نخستين رويداد کارآفريني «ايده‎تاب» برگزار شد

اصفهان - محسن راعي

مراسم اختتاميه نخستين رويداد کارآفريني «ايده‎تاب» در مرکز آموزش علمي و کاربردي فرهنگ و هنر شماره يک اصفهان برگزار شد که طي آن از ميان 61 ايده دانشجويي ارائه شده در اين رويداد، پنج ايده به عنوان برتر معرفي شد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، اين مراسم با حضور دکتر مهدي جمالي‎نژاد شهردار اصفهان، دکتر حسيني قائم مقام صدا و سيماي مرکز اصفهان، دکتر قاضي عسکر رييس دانشگاه جامع علمي کاربردي واحد اصفهان، دکتر مشکلاني رييس دانشگاه علمي کاربردي فرهنگ و هنر شماره يک اصفهان و مسئولين، داوران و دانشجويان در سالن اجتماعات اين دانشگاه برگزار شد.

شهردار اصفهان در اين رويداد با بيان اينکه لازمه شهر خلاق، ورود دانشگاهها، دستگاههاي اجرايي و شهروندان به حوزه‎هاي خلاقانه و ايده‎هاي نوآورانه است، گفت: در سالهاي اخير استارتاپها و ايده‎تابها در شهر اصفهان فعال شده‎اند.

مهدي جمالي‎نژاد با اشاره به اينکه در اين رويداد، 10 ايده در حوزه‎هاي فرهنگ، هنر و مديريت شهري ارائه شد، افزود: پنج ايده از ميان آنها در شهرداري قابليت اجرايي دارد که از ايده‌پردازان دعوت شد تا ايده‎هاي خود را براي اجرا به مرکز خلاقيت و نوآوري شهرداري اصفهان ارائه دهند.

وي گفت: اگر همه دستگاهها در برگزاري اين ايده‎تابها ورود پيدا کنند و تمام دانشجويان را در يک رقابت سالم کنار هم قرار دهند مي‎توان اميدوار بود که در آينده نزديک گامهاي بسيار بلندي در توسعه شهر برداشته خواهد شد.

دکتر احسان مشکلاني رييس دانشگاه علمي کاربردي فرهنگ و هنر، نيز در اين مراسم ضمن خيرمقدم به ميهمانان و حاضرين اين جلسه افزود: رويداد ايده‌تاب از آينده و انتخاب شغلي آگاهانه و متناسب با چشم‎انداز فردي دانشجويان شکل گرفته است.

وي در ادامه از تشکيل کارگاههاي در زمينه پرورش ايده‌هاي کار آفرين دانشجويان و حمايت اين واحد دانشگاهي براي راه‎اندازي کسب و کار هنربنيان خبر داد.مشکلاني در ادامه افزود: دانشجويان در اين رويداد مي‎توانند شانس خود را در جهت راه‎اندازي کسب کار شغلي خود محک بزنند.

سرپرست دانشگاه علمي کاربردي واحد استان اصفهان نيز در اين مراسم با ارزيابي مثبت از برگزاري اين رويداد گفت: برگزاري اين رويدادها به دانشجويان آموزش مي‎دهد تا آموخته‎هاي خود را به ايده‌هايي تبديل کند که ممکن است آينده اقتصادي داشته باشد.

سيد حسن قاضي عسکر افزود: دانشجويان ايده‎هاي خوب و زيادي ارائه مي‎کنند که براي اجرايي کردن آنها به حمايت نياز دارند بر همين اساس تصميم گرفته‎ايم به آنها آموزشهاي لازم را ارائه دهيم تا بتوانند ايده‎هاي خود را به ايده‌هاي کارآمد و اقتصادي تبديل کنند.

وي با اشاره به 61 ايده ارائه شده در اين رويداد کارآفريني و انتخاب پنج ايده برتر گفت: سه ايده برتر وارد مرکز رشد شهرک علمي و تحقيقاتي اصفهان مي‏شود و بقيه مورد حمايت قرار مي‎گيرند.

قاضي عسکر بر جهت‎دهي کلاسهاي کارآفريني مراکز آموزش علمي کاربردي از تئوري بودن به سمت ارائه ايده‎هاي کاربردي و ايده‎تاپها تاکيد کرد و گفت: در کلاسهاي کارآفريني بايد دست کم پنج ايده اجرايي ارائه شود تا اين کلاسها به بُرون‎داد برسد.

گفتني است؛ در ادامه اين رويداد دانشجويان با ارايه ايده‏هاي خود و با راي داوران و حاضرين در اين جشنواره،ايده برتر انتخاب و به ايده‎هاي برتر از مبلغ ده تا سي ميليون ريال کمک نقدي و اهداي لوح تقدير و حمايت اين دانشگاه برخوردار شدند و از دانشجويان ارائه‏دهنده ايده با اهداي لوح تقدير شد.

اصفهان- «ایده تاپ» یک رویداد آموزشی- تجربی در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه بود که به همت دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان برگزار شد و در آن شرکت کنندگان پر انگیزه ای شامل ایده پردازان ، برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب های حرفه ای و طراحان گرافیک گرد هم آمدند.

ایده پردازان جوان در اصفهان با یکدیگر به رقابت پرداختند

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین، عضو هیأت داوران رویداد «ایده تاپ» در گفتگو با خبرنگار ما گفت: این رقابت شرایطی را فراهم کرد تا دانشجویان خلاق بتوانند ایده های خود را ارائه دهند و اولین گام هم برای خلق ایده احساس نیاز است.

سید محمد قلمکاریان با اشاره به اینکه رویداد ایده تاپ در تحول ایده های دانشجویان مثمر ثمر بود، افزود: جشنواره چشم انداز دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان بستری را فراهم آورد تا در کنار پرداختن به مسایل جشنواره و بهره گیری از ایده و ها و نظرهای دانشجویان و اساتید در خصوص پیشبرد راهبردهای این جشنواره، رویدادی با عنوان ایده تاپ در این مرکز آموزشی کلید زده شود تا در آن به عنصر خلاقیت در وجود دانشجویان بهای بیشتری داده شود.

 وی در ادامه اظهارکرد: خلاقیت، شاخصه ای مهم برای رسیدن به ایده است و در رویداد  ایده تاپ که برگرفته از چشم اندازی به ایده های دانشجویان بود سعی شد تا ایده های دانشجویان به مرز عمل و حتی بازدهی برسد.

 عضو هیأت داوران رویداد «ایده تاپ» خاطرنشان کرد:رویداد ایده تاپ شرایطی را فراهم کرد تا دانشجویان خلاق بتوانند ایده های خود را ارائه دهند و ما بر این باور هستیم قطعاً کسانی که ایده های خوبی داشته باشند در برنامه ها موفق خواهند شد.

 وی همچنین تصریح کرد: دانشجویان باید ابتدا در آینده باشند و سپس به زمان حال برسند، اگر این کار را انجام دادند می توانند به هدف و چشم انداز خود دست پیدا کنند.

 این استاد دانشگاه در بخش دیگر صحبت های خود به انتظارات از زندگی پرداخت و گفت: دانشجویان برای اینکه بتوانند چشم انداز خوبی را در آینده داشته باشند، باید برای خود شغلی ترسیم کنند و بدانند که در این منظر انتظارشان از آینده چیست.

 قلمکاریان با اشاره به اهمیت خلاقیت، اظهار کرد: داشتن این مشخصه در به وجود آوردن ایده نقش مهمی دارد، همچنین ایده وقتی می خواهد ارائه شود باید خلاقیت و نوآوری داشته باشد و البته به کمک دیگران هم احتیاج است.

 عضو هیأت داوران رویداد «ایده تاپ»  تصریح کرد: سعی کنیم با ایده هایمان افراد را متعجب کنیم و در هر جا برای برگزاری و ساخت ایده باید پتانسیل آن منطقه را در نظر گرفت.

 شایان ذکر است در مراسم اختتامیه رویداد ایده تاپ با نظر داوران، رتبه اول رویداد به تیم انیمیشن آینده، رتبه دوم به تیم تایم بانک، رتبه سوم رویداد به تیم آرت پورت، رتبه چهارم رویداد به تیم ملودی جاده و رتبه پنجم رویداد به تیم گشتار تعلق گرفت.

در مرکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان:
نخستین رویداد کار آفرینی «ایده تاب» برگزار شد
 محسن راعی  خبرنگار جشنواره چشم انداز
مراسم اختتامیه نخستین رویداد کارآفرینی «ایده تاب» در مرکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان برگزار شد که طی آن از میان 61 ایده دانشجویی ارائه شده در این رویداد، پنج ایده بعنوان برتر معرفی شد.  
به گزارش خبرنگار جشنواره، این مراسم با حضور دکتر مهدی جمالی نژاد شهردار اصفهان، دکتر حسینی قائم مقام صدا و سیمای مرکز اصفهان، دکتر قاضی عسکر رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد اصفهان، دکتر مشکلانی رییس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان و مسوولین، داوران و دانشجویان در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار شد.  
شهردار اصفهان در این رویداد با بیان اینکه لازمه شهر خلاق، ورود دانشگاه ها، دستگاه های اجرایی و شهروندان به حوزه های خلاقانه و ایده های نوآورانه است، گفت: در سال های اخیر استارتاپ ها و ایده تاب ها در شهر اصفهان فعال شده اند.  
مهدی جمالی نژاد با اشاره به اینکه در این رویداد، 10 ایده در حوزه های فرهنگ، هنر و مدیریت شهری ارائه شد، افزود: پنج ایده از میان آنها در شهرداری قابلیت اجرایی دارد که از ایده پردازان دعوت شد تا ایده های خود را برای اجرا به مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان ارائه دهند.  
وی گفت: اگر همه دستگاه ها در برگزاری این ایده تاب ها ورود پیدا کنند و تمام دانشجویان را در یک رقابت سالم کنار هم قرار دهند می توان امیدوار بود که در آینده نزدیک گام های بسیار بلندی در توسعه شهر برداشته خواهد شد.
دکتر احسان مشکلانی رییس دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر، نیز در این مراسم ضمن خیر مقدم به میهمانان و حاضرین این جلسه افزود: رویداد ایده تاب از آینده و انتخاب شغلی آگاهانه و متناسب با چشم انداز فردی دانشجویان شکل گرفته است.
وی در ادامه از تشکیل کارگاه های در زمینه ی پرورش ایده های کار آفرین دانشجویان و حمایت این واحد دانشگاهی برای راه اندازی کسب و کار هنر بنیان خبر داد.
مشکلانی در ادامه افزود: دانشجویان در این رویداد می توانند شانس خود را در جهت راه اندازی کسب کار شغلی خود محک بزنند.
سرپرست دانشگاه علمی کاربردی واحد استان اصفهان نیز در این مراسم با ارزیابی مثبت از برگزاری این رویداد گفت: برگزاری این رویدادها به دانشجویان آموزش می دهد تا آموخته های خود را به ایده هایی تبدیل کند که ممکن است آینده اقتصادی داشته باشد.  
سید حسن قاضی عسکر افزود: دانشجویان ایده های خوب و زیادی ارائه می کنند که برای اجرایی کردن آنها به حمایت نیاز دارند بر همین اساس تصمیم گرفته ایم به آنها آموزش های لازم را ارائه دهیم تا بتوانند ایده های خود را به ایده های کار آمد و اقتصادی تبدیل کنند.  
وی با اشاره به 61 ایده ارائه شده در این رویداد کار آفرینی و انتخاب پنج ایده برتر گفت: سه ایده برتر وارد مرکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می شود و بقیه مورد حمایت قرار می گیرند.  
قاضی عسکر بر جهت دهی کلاس های کارآفرینی مراکز آموزش علمی کاربردی از تئوری بودن به سمت ارائه ایده های کاربردی و ایده تاپ ها تاکید کرد و گفت: در کلاس های کار آفرینی باید دست کم پنج ایده اجرایی ارائه شود تا این کلاس ها به بُرونداد برسد.
گفتنی است؛ در ادامه این رویداد دانشجویان با ارایه ایده های خود و با رای داوران و حاضرین در این جشنواره،ایده برتر انتخاب و به ایده های برتر از مبلغ ده تا سی میلیون ریال کمک نقدی و اهدا لوح تقدیر و حمایت این دانشگاه برخوردار شدند و از دانشجویان ارایه دهنده ایده با اهدا لوح تقدیر شد.
✔️✔️✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

بازتاب برگزاری اولین رویداد ایده تاب فرهنگ و هنر و رسانه


✔️✔️✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

کارگاه های
آشنایی با زبان بصری و ویژگی آن در جهت کادر بندی فیلم و مفهوم نور و نورپردازی در فیلم با حضور استاد صیادی

{gallery}saiadinor{/gallery}
✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

بازتاب برگزاری رویداد ایده تاب فرهنگ و هنر و رسانه در وب سایت باشگاه خبرنگاران جوان

نخستین رویداد کار آفرینی فرهنگ و هنر و رسانه در اصفهان برگزار شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران از اصفهان،61 ایده دانشجویی در این رویداد ارائه شد که از میان آنها پنج ایده برتر معرفی شد.
شهردار اصفهان در این رویداد با بیان اینکه لازمه شهر خلاق، ورود دانشگاه ها، دستگاه های اجرایی و شهروندان به حوزه های خلاقانه و ایده های نوآورانه است، گفت: در سال های اخیر استارتاپ ها و ایده تاپ ها در شهر اصفهان فعال شده اند.

مهدی جمالی نژاد با اشاره به اینکه در این رویداد، 10 ایده در حوزه های فرهنگ، هنر و مدیریت شهری ارائه شد، افزود: پنج ایده از میان آنها در شهرداری قابلیت اجرایی دارد که از ایده پردازان دعوت شد تا ایده های خود را برای اجرا به مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان ارائه دهند.
وی گفت: اگر همه دستگاه ها در برگزاری این ایده تاپ ها ورود پیدا کنند و تمام دانشجویان را در یک رقابت سالم کنار هم قرار دهند می توان امیدوار بود که در آینده نزدیک گام های بسیار بلندی در توسعه شهر برداشته خواهد شد.
همچنین سرپرست دانشگاه علمی کاربردی واحد استان اصفهان با ارزیابی مثبت از برگزاری این رویداد گفت: برگزاری این رویدادها به دانشجویان آموزش می دهد تا آموخته های خود را به ایده هایی تبدیل کند که ممکن است آینده اقتصادی داشته باشد.
سید حسن قاضی عسکر افزود: دانشجویان ایده های خوب و زیادی ارائه می کنند که برای اجرایی کردن آنها به حمایت نیاز دارند بر همین اساس تصمیم گرفته ایم به آنها آموزش های لازم را ارائه دهیم تا بتوانند ایده های خود را به ایده های کار آمد و اقتصادی تبدیل کنند.
وی با اشاره به 61 ایده ارائه شده در این رویداد کار آفرینی و انتخاب پنج ایده برتر گفت: سه ایده برتر وارد مرکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می شود و بقیه مورد حمایت قرار می گیرند.
همچنین سرپرست مرکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان بر جهت دهی کلاس های کارآفرینی مراکز آموزش علمی کاربردی از تئوری بودن به سمت ارائه ایده های کاربردی و ایده تاپ ها تاکید کرد و گفت: در کلاس های کار آفرینی باید دست کم پنج ایده اجرایی ارائه شود تا این کلاس ها به بُرونداد برسد.
احسان مشکلانی افزود: دنیای آینده، دنیایی نیست که افراد فقط با داشتن مدرک تحصیلی، شغلی نیز داشته باشند بلکه در آینده افراد خودشان باید شغلشان را انتخاب کنند.
نخستین رویداد کار آفرینی (ایده تاب) فرهنگ و هنر و رسانه از اول تا سوم دی در مرکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان برگزار شد.

لینک مربوط به خبر اینجا کلیک کنید

✔️✔️✔️روابط عمومی جشنواره چشم انداز
دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

بازتاب برگزاری رویداد ایده تاب فرهنگ و هنر و رسانه در وب سایت روزنامه اطلاعات

لازمه شهر خلاق، ورود همه به حوزه‌های خلاقانه است

شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵
اصفهان ـ خبرنگار اطلاعات: ورود دانشگاه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و همه شهروندان به حوزه‌های خلاقانه و ایده‌های نوآورانه، لازمه شهر خلاق است. شهردار اصفهان در نخستین رویداد کارآفرینی (ایده‌تاب) فرهنگ، هنر و رسانه مرکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان با بیان این مطلب افزود: خوشبختانه استارتاپ‌ها و ایده‌تاپ‌ها در شهر اصفهان فعال شده‌اند و اگر همه دستگاه‌ها در برگزاری این ایده‌تاپ‌ها ورود پیدا کنند و تمام دانشجویان را در یک رقابت سالم کنار هم قرار دهند، می‌توان امیدوار بود که در آینده نزدیک گام‌های بسیار بلندی در توسعه شهرمان برداریم.
مهدی جمالی‌‌نژاد با اشاره به اینکه در این رویداد، ۱۰ ایده در حوزه‌های فرهنگ،‌ هنر و مدیریت شهری ارائه شد افزود: ۵ـ۶ ایده آن در شهرداری قابلیت اجرایی دارد که از ایده‌پردازان دعوت شد تا ایده‌های خود را برای اجرا به مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان ارائه دهند تا بتوان از آنها در مدیریت شهری استفاده کرد.
همچنین سرپرست دانشگاه علمی کاربردی واحد استان اصفهان با ارزیابی مثبت از برگزاری این رویداد کارآفرینی گفت: برگزاری این رویدادها به دانشجویان یاد می‌دهد تا آموخته‌های خود را به ایده‌هایی تبدیل کنندکه ممکن است آینده اقتصادی داشته باشد.
سیدحسن قاضی عسکر افزود: دانشجویان ایده‌های خوب و زیادی ارائه می‌دهند که برای اجرایی‌کردن آنها به حمایت نیاز دارند بر همین اساس تصیمم گرفته‌ایم به آنها آموزش‌های لازم را ارائه دهیم تا بتوانند ایده‌های خود را به ایده‌های کارآمد و اقتصادی تبدیل کنند.
او با اشاره به ۶۱ ایده ارائه شده در این رویداد کارآفرینی و انتخاب ۵ ایده برتر گفت: ۳ ایده برتر واردمرکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می‌شود و بقیه مورد حمایت قرار می‌گیرد.
 

بازتاب برگزاری رویداد ایده تاب فرهنگ و هنر و رسانه در وب سایت مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا

ورود دانشگاه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و همه شهروندان به حوزه‌های خلاقانه و ایده‌های نوآورانه، لازمه شهر خلاق است. شهردار اصفهان در نخستین ایده‌تاب (ایده‌تاب) فرهنگ، هنر و رسانه مرکز آموزش علمی‌و‌کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان با بیان این مطلب گفت: خوشبختانه استارت‌آپ‌ها و ایده‌تاپ‌ها در شهر اصفهان فعال شده‌اند و اگر همه دستگاه‌ها در برگزاری این ایده‌تاپ‌ها ورود پیدا کنند و تمام دانشجویان را در یک رقابت سالم کنار هم قرار دهند، می‌توان امیدوار بود که در آینده نزدیک گام‌های بسیار بلندی در توسعه شهرمان برداریم.
مهدی جمالی‌‌نژاد با اشاره به اینکه در این رویداد، ۱۰ ایده در حوزه‌های فرهنگ،‌ هنر و مدیریت شهری ارائه شد افزود: ۵ تا ۶ ایده آن در شهرداری قابلیت اجرایی دارد که از ایده‌پردازان دعوت شد تا ایده‌های خود را برای اجرا به مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان ارائه دهند تا بتوان از آن‌ها در مدیریت شهری استفاده کرد.

همچنین سرپرست دانشگاه علمی‌کاربردی واحد استان اصفهان با ارزیابی مثبت از برگزاری این رویداد کارآفرینی گفت: برگزاری این رویدادها به دانشجویان یاد می‌دهد تا آموخته‌های خود را به ایده‌هایی تبدیل کنندکه ممکن است آینده اقتصادی داشته باشد.
سیدحسن قاضی‌عسکر افزود: دانشجویان ایده‌های خوب و زیادی ارائه می‌دهند که برای اجرایی‌کردن آن‌ها به حمایت نیاز دارند بر همین اساس تصیمم گرفته‌ایم به آن‌ها آموزش‌های لازم را ارائه دهیم تا بتوانند ایده‌های خود را به ایده‌های کارآمد و اقتصادی تبدیل کنند.

او با اشاره به ۶۱ ایده ارائه شده در این رویداد کارآفرینی و انتخاب ۵ ایده برتر گفت: ۳ ایده برتر وارد مرکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می‌شود و بقیه مورد حمایت قرار می‌گیرد.

لینک خبر

بازتاب برگزاری رویداد ایده تاب فرهنگ و هنر و رسانه در وب سایت تفسیر نیوز

به گزارش روز شنبه ایرنا، 61 ایده دانشجویی در این رویداد ارائه شد که از میان آنها پنج ایده برتر معرفی شد.
شهردار اصفهان در این رویداد با بیان اینکه لازمه شهر خلاق، ورود دانشگاه ها، دستگاه های اجرایی و شهروندان به حوزه های خلاقانه و ایده های نوآورانه است، گفت: در سال های اخیر استارتاپ ها و ایده تاپ ها در شهر اصفهان فعال شده اند.
مهدی جمالی نژاد با اشاره به اینکه در این رویداد، 10 ایده در حوزه های فرهنگ، هنر و مدیریت شهری ارائه شد، افزود: پنج ایده از میان آنها در شهرداری قابلیت اجرایی دارد که از ایده پردازان دعوت شد تا ایده های خود را برای اجرا به مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان ارائه دهند.
وی گفت: اگر همه دستگاه ها در برگزاری این ایده تاپ ها ورود پیدا کنند و تمام دانشجویان را در یک رقابت سالم کنار هم قرار دهند می توان امیدوار بود که در آینده نزدیک گام های بسیار بلندی در توسعه شهر برداشته خواهد شد.
همچنین سرپرست دانشگاه علمی کاربردی واحد استان اصفهان با ارزیابی مثبت از برگزاری این رویداد گفت: برگزاری این رویدادها به دانشجویان آموزش می دهد تا آموخته های خود را به ایده هایی تبدیل کند که ممکن است آینده اقتصادی داشته باشد.
سید حسن قاضی عسکر افزود: دانشجویان ایده های خوب و زیادی ارائه می کنند که برای اجرایی کردن آنها به حمایت نیاز دارند بر همین اساس تصمیم گرفته ایم به آنها آموزش های لازم را ارائه دهیم تا بتوانند ایده های خود را به ایده های کار آمد و اقتصادی تبدیل کنند.
وی با اشاره به 61 ایده ارائه شده در این رویداد کار آفرینی و انتخاب پنج ایده برتر گفت: سه ایده برتر وارد مرکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می شود و بقیه مورد حمایت قرار می گیرند.
همچنین سرپرست مرکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان بر جهت دهی کلاس های کارآفرینی مراکز آموزش علمی کاربردی از تئوری بودن به سمت ارائه ایده های کاربردی و ایده تاپ ها تاکید کرد و گفت: در کلاس های کار آفرینی باید دست کم پنج ایده اجرایی ارائه شود تا این کلاس ها به بُرونداد برسد.
احسان مشکلانی افزود: دنیای آینده، دنیایی نیست که افراد فقط با داشتن مدرک تحصیلی، شغلی نیز داشته باشند بلکه در آینده افراد خودشان باید شغلشان را انتخاب کنند.
نخستین رویداد کار آفرینی (ایده تاب) فرهنگ و هنر و رسانه از اول تا سوم دی در مرکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان برگزار شد.
3011 ** 2093 ** خبرنگار: آسیه معینی ** انتشاردهنده: اصغر دواتگر

لینک خبر

بازتاب برگزاری رویداد ایده تاب فرهنگ و هنر و رسانه در وب سایت خبروان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران از اصفهان،61 ایده دانشجویی در این رویداد ارائه شد که از میان آنها پنج ایده برتر معرفی شد.
شهردار اصفهان در این رویداد با بیان اینکه لازمه شهر خلاق، ورود دانشگاه ها، دستگاه های اجرایی و شهروندان به حوزه های خلاقانه و ایده های نوآورانه است، گفت: در سال های اخیر استارتاپ ها و ایده تاپ ها در شهر اصفهان فعال شده اند.
مهدی جمالی نژاد با اشاره به اینکه در این رویداد، 10 ایده در حوزه های فرهنگ، هنر و مدیریت شهری ارائه شد، افزود: پنج ایده از میان آنها در شهرداری قابلیت اجرایی دارد که از ایده پردازان دعوت شد تا ایده های خود را برای اجرا به مرکز خلاقیت و نوآوری شهرداری اصفهان ارائه دهند.
وی گفت: اگر همه دستگاه ها در برگزاری این ایده تاپ ها ورود پیدا کنند و تمام دانشجویان را در یک رقابت سالم کنار هم قرار دهند می توان امیدوار بود که در آینده نزدیک گام های بسیار بلندی در توسعه شهر برداشته خواهد شد.
همچنین سرپرست دانشگاه علمی کاربردی واحد استان اصفهان با ارزیابی مثبت از برگزاری این رویداد گفت: برگزاری این رویدادها به دانشجویان آموزش می دهد تا آموخته های خود را به ایده هایی تبدیل کند که ممکن است آینده اقتصادی داشته باشد.
سید حسن قاضی عسکر افزود: دانشجویان ایده های خوب و زیادی ارائه می کنند که برای اجرایی کردن آنها به حمایت نیاز دارند بر همین اساس تصمیم گرفته ایم به آنها آموزش های لازم را ارائه دهیم تا بتوانند ایده های خود را به ایده های کار آمد و اقتصادی تبدیل کنند.
وی با اشاره به 61 ایده ارائه شده در این رویداد کار آفرینی و انتخاب پنج ایده برتر گفت: سه ایده برتر وارد مرکز رشد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می شود و بقیه مورد حمایت قرار می گیرند.
همچنین سرپرست مرکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان بر جهت دهی کلاس های کارآفرینی مراکز آموزش علمی کاربردی از تئوری بودن به سمت ارائه ایده های کاربردی و ایده تاپ ها تاکید کرد و گفت: در کلاس های کار آفرینی باید دست کم پنج ایده اجرایی ارائه شود تا این کلاس ها به بُرونداد برسد.
احسان مشکلانی افزود: دنیای آینده، دنیایی نیست که افراد فقط با داشتن مدرک تحصیلی، شغلی نیز داشته باشند بلکه در آینده افراد خودشان باید شغلشان را انتخاب کنند.
نخستین رویداد کار آفرینی (ایده تاب) فرهنگ و هنر و رسانه از اول تا سوم دی در مرکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان برگزار شد.

لینک خبر

فرزندان یونس کاری از :علیرضاابراهیمی وسیدمهدی محمدی دانشجویان فعال دانشگاه

{gallery}yones{/gallery}
✅یادبودی ازافتخار آفرینی شهدای عزیزغواص وبه بهانه بزرگداشت حماسه حضورنهم دی
با حضورعزیزان حاضردرعملیات

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای دانشجویان عزیز در امتحانات پایان ترم , خواهشمندیم به نکات مهم ذیل در مورد امتحانات توجه نمایید:
?1_ همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت دانشجویی الزامی بوده و دانشجویان ترم 1 که کارت دانشجویی ندارند می بایست کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشند.

? 2_درب های ورودی سالن امتحانات 20 دقیقه قبل از امتحان باز خواهد بود و راس ساعت شروع امتحان بسته میشود و از ورود دانشجویانی که با تاخیر در سر جلسه  امتحان حضور پیدا میکنند ممانعت به عمل می آید.
?3_از آوردن هر گونه جزوه ،کتاب و یاداشت به همراه خود جدا خوداری فرماید.
?4_ تلفن همراه خود را حتما سر جلسه امتحان خاموش نمایید.
? 5_استفاده از هندزفری خلاف مقررات امتحان میباشد و در صورت مشاهده با متخلفین برابر مقررات رفتار خواهد شد.
?6_ هر گونه سر و صدا ، اختلال و بی نظمی که سبب بهم خوردن تمرکز دیگران شود جدا خوداری فرمایید.
? 7_ جهت امتحاناتی که نیاز به وسایل متفرقه نظیر مداد رنگی ،خط کش و هر گونه وسایل دیگر دارند هر دانشجو می بایست از قبل پیش بینی نموده و همراه خود بیاورد بدیهی است از رد و بدل کردن اینگونه وسایل ممانعت به عمل خواهد آمد.
? 8_ قبل از شروع امتحان حتما اسم و مشخصات خود را بالا برگه امتحانی بنویسید.
?9_ بعضی برگه سوالات به صورت چند صفحه و پشت و رو می باشند بادقت تمام قسمت های برگه راببیند که سوالی  بدون پاسخ نماند و همچنین سوالاتی که جوابشان باید در پاسخنامه داده شود حتما در پاسخنامه وارد نمایید.
?10_حتما قبل از خروج از سالن امتحانات صورتجلسه را امضاء نمایید بدیهی است عدم امضای دانشجوبه منزله غیبت برایشان محسوب میگردد
?11 _در صورت هر گونه سوال و مشکل در امتحان به نزدیکترین مراقب اطلاع دهید،
?12_ با مراقبین و مسولین امتحانات همکاری لازم را داشته باشید،
?13_همیشه با صبر حوصله و آرامش و توکل به خداوند به سوالات پاسخ بدهید .
 
✅با تشکر دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان.

به نام خدا

ولادت یازدهمین ستاره‌ی تابناک آسمان ولایت، حضرت امام حسن عسگری (ع)، را به همه پیروان آن حضرت تبریک می‌گویم و تعجیل در به اهتزاز درآوردن رأیت عدالت به دست فرزند بزرگوار ایشان، حضرت مهدی (عج)، را از خداوند منّان آرزومندم.

دکتر احسان مشکلانی

سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.

 متن پیام تسلیت سیدرضا صالحی امیری به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال یار دیرین امام و رهبری و استوانه مستحکم انقلاب اسلامی و مفسر قرآن کریم، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، خسرانی عظیم و ضایعه ای جبران ناپذیر است.

شخصیتی که عمر گرانقدر خویش را مصروف خدمت به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی کرد و از عنفوان جوانی تا آخرین دقایق زندگانی پرفراز و نشیب خود، لحظه ای از دغدغه حفظ ارزش ها و تحقق آرمان های ملت بزرگ ایران غافل نبود.

آیت الله هاشمی سرمایه ای عظیم برای انقلاب، پشتوانه ای تکرار ناپذیر برای ملت بزرگ ایران و یاری وفادار برای امام و رهبری بود و با عروج خویش همه دوستداران انقلاب و وفاداران به این مرزو بوم را به سوگ نشاند.

اینجانب این ضایعه اسفبار را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای و عموم هموطنان تسلیت عرض نموده و تسلای خاطر بازماندگان محترم بویژه همسر گرانقدر و خانواده گرامی و وابستگان ایشان از خداوند متعال مسالت دارم.

در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و با توجه تعطیلی روز سه شنبه مورخ 21 دیماه ، کلیه امتحانات این روز در روز شنبه مورخ 2 بهمن ماه سال  95 طبق ساعت اعلامی قبلی برگزار خواهد شد.

بسم‌الله الرحمن الرحیم
انّا لله و انّا الیه راجعون
با دریغ و تأسف خبر درگذشت ناگهانی رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی، و همکار نزدیک سالهای متمادی در عهد جمهوری اسلامی جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی را دریافت کردم. فقدان همرزم و همگامی که سابقه‌ی همکاری و آغاز همدلی و همکاری با وی به پنجاه و نه سال تمام می‌رسد، سخت و جانکاه است. چه دشواریها و تنگناها که در این دهها سال بر ما گذشت و چه همفکریها و همدلیها که در برهه‌های زیادی ما را با یکدیگر در راهی مشترک به تلاش و تحمل و خطرپذیری کشانید. هوش وافر و صمیمیت کم‌نظیر او در آن سالها، تکیه‌گاه مطمئنی برای همه‌ی کسانی که با وی همکار بودند به ویژه برای اینجانب به شمار می‌آید. اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت در برهه‌هائی از این دوران طولانی هرگز نتوانست پیوند رفاقتی را که سرآغاز آن در بین‌الحرمین کربلای معلّی بود به کلی بگسلد و وسوسه‌ی خناسانی که در سال های اخیر با شدت و جدیت در پی بهره برداری از این تفاوت های نظری بودند، نتوانست در محبت شخصی عمیق او نسبت به این حقیر خلل وارد آورد.
او نمونه‌ی کم نظیری از نسل اول مبارزان ضد ستم شاهی و از رنج دیدگان این راه پر خطر و پر افتخار بود.
سال ها زندان و تحمل شکنجه های ساواک و مقاومت در برابر این همه و آن گاه مسئولیت های خطیر در دفاع مقدس و ریاست مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و غیره، برگ های درخشان زندگی پر فراز و نشیب این مبارز قدیمی است.
با فقدان هاشمی اینجانب هیچ شخصیت دیگری را نمی شناسم که تجربه ای مشترک و چنین دراز مدت را با او در نشیب و فرازهای این دوران تاریخ ساز به یاد داشته باشم.
اکنون این مبارز کهنسال در محضر محاسبه‌ی الهی با پرونده‌ای مشحون از تلاش و فعالیت گوناگون قرار دارد، و این سرنوشت همه‌ی ما مسئولان جمهوری اسلامی است.
غفران و رحمت و عفو الهی را برای وی از صمیم قلب تمنا می‌کنم و به همسر گرامی و فرزندان و برادران و دیگر بازماندگان ایشان تسلیت عرض میکنم .
غفرالله لنا و له
سید علی خامنه ای
 ۱۹ دیماه ۱۳۹۵

طبق وحدت رویه شماره 8 موارد زیر به شورای انضباطی بدوی در واحدهای استانی ابلاغ گردیده است.
1.ارتکاب تقلب به هر نحو ( استفاده دانشجو از اطلاعات, تجهیزات و یا امکانات به صورتی که مجاز نباشد، با قصد قبلی برای ارائه نتیجه یک فعالیت آموزشی یا پژوهشی موظف).
2.فرستادن دیگری به جای خود یا شرکت به جای دیگری در جلسه آزمون
3.همراه داشتن کتاب، جزوه، برگه (به جز مواردی که قبلاً توسط مدرس یا بخش آزمون محل آموزش به صورت کتبی اعلام گردیده باشد).
4.همراه داشتن تلفن همراه، پیجر،پخش کننده های صدا و تصویر (پلیرها)، سایر دستگاه های الکترونیکی ضبط و پخش و ارسال صدا و تصویر و تجهیزات آن ها.
5.همراه داشتن ماشین حساب (به جز مواردی که قبلاً توسط مدرس یا بخش آزمون محل آموزش به صورت کتبی اعلام گردیده باشد).
6.مبادله هر شیء یا وسیله بین دانشجویان داخل جلسه آزمون
7.تمرکز نگاه به سایر دانشجویان در حال آزمون و برگه آن ها
8.صحبت با دیگر دانشجویان و مراقبین در حین برگزاری آزمون (مدرس در حد معقول و محدود از این مورد استثناء است).
9.ارتکاب هر عملی که موجب برهم خوردن نظم و آرامش جلسه آزمون و مجموعه آموزشی باشد، همانند تجمع بعد از خروج از جلسه در اطراف محل برگزاری.
10.عدم رعایت تذکرات و توصیه های مراقبان و مسئولان جلسه آزمون (مانند ننشستن بر روی صندلی شماره گذاری شده غیر مرتبط).
11.از بین بردن یا تخریب مدارک و یا تجهیزات محل آزمون.
12.تفکیک و جداسازی برگه های امتحانی به هم دوخته شده (منگنه شده).
13.خارج نمودن مستندات، مدارک و اوراق امتحانی از محل آزمون بدون اطلاع مسئولان جلسه
14.همراه نداشتن کارت شناسایی دانشجویی ( نوشتن هرگونه یادداشت بر روی کارت مذبور معادل برگه تقلب محسوب می گردد).
15.عدم رعایت سایر ضوابط از قبل اعلام شده توسط حوزه آموزش نظیر حضور به موقع در جلسه آزمون

?????
قابل توجه دانشجویان عزیزی که این ترم درس کارورزی اخذ نموده ولی نتوانسته اند  بیست جلسه کامل در کارگاههای جشنواره چشم انداز شرکت نمایند:
?منبع امتحان دو و نیم نمره کارگاه جشنواره چشم انداز کتاب معجزه چشم انداز می باشد.
✅یادآوری:قبلا اطلاع رسانی گردید که جهت اخذ 5 نمره کامل کارگاه،دانشجویان کارورز می بایست در بیست جلسه کارگاه شرکت نموده و برگه کارورزی به مسئولین اجرایی تحویل نمایند و یا در ده جلسه کارگاه ها شرکت و ده نمره دیگر را از طریق امتحان مربوطه کسب نمایند...
تذکر:
?1-این امتحان مخصوص دانشجویانی می باشد که بیست جلسه از کارگاه های جشنواره را شرکت ننموده ولی تمایل دارند پنج نمره کامل را در این بخش اخذ نمایند.
?2-عدم شرکت در امتحان حتی برای دانشجویانی که بیست جلسه کامل شرکتت ننموده اند به منزله حذف درس نیست و فقط این امتحان جهت افزایش نمره دانشجویان می باشد.(2.5 نمره)
?3_امتحان 60 سوال تستی بوده و هر پنج سوال صحیح معادل 2. نمره محسوب میگردد.
?4_ زمان امتحان بعد از آخرین امتحانات بوده و زمان دقیق آن متعاقبا اعلام میگردد.
?5_کسانی که تمایل دارند در این امتحان شرکت نمایند تا شنبه 2 بهمن ماه در دبیرخانه جشنواره ثبت نام نمایند.(دبیر خانه جشنواره از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15 الی 17 آماده ثبت نام خواهد بود)
?6- و در آخر این کتاب در کتابخانه دانشگاه موجود بوده که دانشجویان عزیز با ارائه کارت دانشجویی میتوانند به امانت گیرند...
روابط عمومی جشنواره چشم انداز

 

تاریخ و ساعت برگزاری امتحانات عملی دانشجویان رشته کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی 

جمعه 1/11/95 ساعت 9 صبح
1 علیرضاخدابخش 2 پویا محبی مقدم لنگرودی 3 گلرخ رجایی دهکردی
4 فرزاد الماسی هاچه سو 5 عادل مهدی پور 6 سجاد جابری
7 فرانک فدایی 8 سید محمدرضا نیسان 9 توفیق نامداریان
10 سعید فریدی دستجردی 11 منصور صفاییان 12 آرش رامشگری چشمه سلطانی
13 بنیامین قاسمی علویجه 14 مرضیه نامداری خلیل آبادی 15 محسن عبدالهی
16 سیمین غیوری 17 سجاد عبدالمحمدی 18 ابراهیم احمدی
19 مهران شریفی جندانی 20 علی کریمی اله دهکردی 21 الناز عسکری بهجت آبادی
22 پارسا حاج هاشمی 23 نگار محزونی 24 امیر عباس اسماعیلی کرکوندی
25 سید امیر محمد کرمانی 26 امیر حسین معلم 27 وحید عزیزی
28 نجمه روحانی زاده 29 امید جهانگیری حیدری 30 سروش باسوری
31 فائزه عنایتی 32 33
جمعه 1/11/95 ساعت 10صبح
1 آریا بدری زاده 2 شکیبا صیفی شلمزاری 3 آرام میر لوحی
4 زهرا امید 5 سید مهران رشتیان 6 بنیامین طالبیان
7 نوید بزرگ زاد 8 نسرین آقاعلی سیچانی 9 سید مسلم شریفی
10 ناصرمحمدی 11 ناهید تاج امیری رستمی 12 مهدی اسحاقیان ریزی
13 مرجان احمدی 14 ناصرمحمدی 15 آرزو بابایی بارچانی
16 محسن ذوالفقاری 17 نگار محزونی 18 دلارام شهبازی بختیاری
19 علی شفیعی دستگردی 20 احسان علیزاده خوانساری 21 ایلیاشار گودرزی فرد
22 امیرعباس اسماعیلی کرکوندی 23 فرشته دانش 24 امیرحسین معلم
25 امید بابک پور 26 مرجان ستایش فر 27 علی بهادران باغبادرانی
28 عاطفه محمدی 29 راضیه مطلب زاده 30 آزاده وطنی
31 سیده عسل روزی طلب 32 ایمان بهلول
جمعه 1/11/95 ساعت 11صبح
1 کیمیا جودکی 2 رستم نامداری 3 مائده شهابی آزادانی
4 مرضیه عباسی قلعه شاهی 5 ناصر میرزائی 6 مژگان کمالی
7 نیما کلانتری 8 علیرضا دادخواه تهرانی 9 الهه بابایی باغبادرانی
10 سید مسلم شریفی 11 جواد نادری بنی 12 شهاب زرین نقش
13 سعید جهاندار ملک آبادی 14 عماد رحیمی پور 15 سمیه مرادی سیافشاری
16 سید امیر مهدی مفید مقدم 17 طاها هیجانی زادگان 18 علیرضا کامران
19 مطهره کرمانی اصفهانی 20 پرنیان حاج زرگرباشی 21 آناهیتا مجیدی
22 پروانه کریمیان 23 آرزو ملکی 24 حسن ده کامه
25 سید کمال میرحسینی رنانی 26 محمد علیمرادی جزی 27 سپیده نصر اصفهانی
28 تهمینه جمشیدیان 29 سعید قربانی شاه کوچکی 30 نگار طاهرزاده
31 روح اله تلخه کار 32 وحید نریمانی زمان آبادی 33 حسین رشیدی
جمعه 1/11/95 ساعت 12
1 همایون فروغی 2 سینا ثانی مقدم 3 محسن فرح
4 حامد قلمزن 5 یوسف بدیحی 6 علی محمدی
7 محمد مزارعی 8 میلاد نعمت الهی 9 مرجان زاغیان
10 نظر علی صادقی 11 نوید نادری 12 سیدعلی آتشین
13 حسین هوشنگی 14 کیمیا باب هادی عشر 15 الهه سادات میر احمدی کرمی
16 سارینا نادری اشکفتگی 17 محمد امین سرمست 18 نگین کفاش افتخاری
19 مرضیه سادات اعتصامی 20 مینا ذوالفقاری 21 روح اله تلخه کار
22 فاطمه بهزادی 23 محمد محمدی 24 سمیه ابراهیمی
25 سید شهاب الدین روحانی 26 سعید علی اکبری رنانی 27 علی رفیعی دولت آبادی
28 بابک جهان بین 29 پروین حاجیان فروشانی 30 ملیحه پور ابراهیم
31 مجید شمس فلاورجانی 32 حمیدرضا شیرانی
جمعه 1/11/95 ساعت 13
1 سید ابوالفضل خلیلی حسین آبادی 2 ابوالفضل مژگانی 3 مهشید روزعلی زاده کرانی
4 عادل بیگدلی مشهدی 5 محمدرضا فدایی 6 مسیح شعرای نجاتی
7 ابراهیم حاج هاشمی 8 علی ابوطالبی 9 مطهره کرمانی اصفهانی
10 ارغوان آرمان فر 11 آرزو ملکی 12 نظرعلی صادقی
13 سید رضا ملکوتی 14 محبوبه منزه نجف آبادی 15 محمد جواد محمدی قهدریجانی
16 رویا رئوفی 17 فاطمه باقری سراروی 18 پیمان پور آذری نجف آبادی
19 احمدرضا زارع 20 علی نقدی سده 21 محسن اره کش
22 ترنم شیرازی 23 احمد محمدیان 24 کیمیا انصاری
25 زینب السادات حجازی 26 دانیال نیکبخت نصر آبادی 27 غزل رحیمی
28 غزل میرزایی 29 احمد شاه بنده نجف آبادی 30 سید بهنام محمدیان جزی
31 علی زارع 32 فرشته مین جانی
جمعه 1/11/95 ساعت 15
1 پگاه مظاهری اسدی 2 سمانه مردانی 3 فیروزه علویان مهر
4 مژگان مشتاقیان 5 سیدمحمد حسینی نره 6 فاطمه جلالی
7 نگار پارسا 8 محسن بلالی دهکردی 9 جواد طاهری
10 بهنام شاه زمانی سیچانی 11 ناهید عابدی دولت آبادی 12 احسان کریمیان ریزی
13 مهرداد شهبازی پور 14 لاله زهیدی 15 حسین حیدری سودجانی
16 نجمه روحانی زاده 17 ندا احمدی دارانی 18 بهنام زمانیان جوزدانی
19 سروش باسوری 20 سید آرین هاشمی تنگستانی 21 رضا مهدی
22 مجتبی مینوتن حبیب آبادی 23 حمید معتمدی ادرمنابادی 24 نیما محمودی
25 نوید مظاهری 26 افشین غفوری 27 سپیده نفیسی
28 محمد قاسمی شرودانی 29 حجت اله محمدی ده نویی
جمعه 1/11/95     ساعت 16
1 ابراهیم حقیقی اشنی 2 فرشاد شیرانی بیدآبادی 3 مهران ربیعی
4 فاطمه نصیری 5 کاوه سلطانی افارانی 6 حسین علی اکبری کریمی
7 سینا اسکندری 8 ثنا سادات سجادی 9 فرحنار حسنی نژاد
10 پروانه کوچکی ورنوسفادرانی 11 محسن نصر اصفهانی 12 زهرا صنعتی کوپایی
13 کیمیا آذری 14 شایان مشیر فرهمند 15 مائده نورمندی پور
16 علی حیدری چالشتری 17 علی اکبر صفرزاده 18 رامین رحیمی
19 داود معصوم زاده جوزدانی 20 فائزه ایروانی 21 شقایق صفایانی
22 ندا احمدی دارانی 23 مهران شیران 24 شیدا صالحی
25 محسن آقاجانی 26 آرمان خوشبویی 27 سهند اقدامیان
28 مازیار قاسمی 29 رزا نادعلی 30 احمدرضا عظیمی
جمعه 1/11/95     ساعت 17
1 ارشیا پور بلورچیان 2 محمدرضا صادقی 3 علی شهبازی دستجرده
4 حسن بدیعی خوزانی 5 پرنیا غفاری 6 محسن کوهستانی ورزنه
7 رضا شاهرخی 8 حمید رضا صحافی پورفرد 9 محمد حسین زارع اندلانی
10 سید محمد حسینی دستگردی 11 سجاد جمالی گندمانی 12 مهدی محمودی
13 امیر میرزائی 14 محمد حسین صابری 15 مینا رضازاده
16 مسلم حاجیان حسین آبادی 17 سید مجید قدوسی شمس آبادی 18 علی قاضی اف
19 کاوه افشاری 20 حمیدرضا ضیایی 21 رامین خلیلیان گورتانی
22 سمیرا قاری تهرانی 23 نازنین نیک رهی 24 فاطمه صالحی ریزی
25 مهدی محمدی نژاد 26 زهرا مهیاری ده سرخی 27 مهناز نعمتی زاده جوشقانی
28 الهام طاهری جبلی 29 آصف روشنایی 30 صنم صومی خلجی
31 نرگس سورانی یانچشمه 32 میثم زمانی علویجه 33 فاطمه صادقی چرمهینی
34 امید مزروعی
جمعه 1/11/95     ساعت 18
1 داود اسلفی 2 هانیه قاضی زاده 3 اردشیر ترکی
4 علی خسرویان 5 محسن ترابی باغمکه 6 احسان انصاری
7 محمد مفتخریان اصفهانی 8 مریم صفری 9 میلاد یزدانی بخش
10 محمدرضا قنبری 11 عباس رضایی 12 مجید مطیعی
13 مرضیه پاکروان 14 مریم یادگاری دهنوی 15 مرضیه مهدیه نجف آبادی
16 محمد علی ظریفی 17 محمدرضا یونسی 18 علی مظفری زاده
19 قاسم صادقی 20 جواد وحیدا 21 سلمان سعیدی ولاشانی
22 کامران زمانی 23 وحیداکبر پور 24 محسن کبیری
25 کیمیا کیوان داریان 26 سید ابوالفضل میر حسینی رنانی 27 حمیدغلامی حسن آبادی
28 پوریا مرادی 29 سید محمد موسوی هاردنگی
جمعه 1/11/95     ساعت 19
1 فرناز مظاهری 2 احمدرضا صابریان بروجنی 3 ریحانه احمدی
4 مهدی نادری 5 علی رضا داود وند 6 نرجس شریفی نصرآبادی
7 میثم حسن زاده چایجانی 8 محمد حسین حیدری 9 محمود شریف
10 سمیه محمود صالحی 11 معین الدین بشیری گورتی 12 امیر مسعود اقبالی
13 مریم ابراهیمی 14 15

 معاونت آموزش مرکز تاریخ انتخاب واحد دانشجویان مرکز را از روز چهارشنبه 6 بهمن ماه لغایت پنج شنبه 14 بهمن ماه به شرح زیر اعلام نمود.دانشجویان باید در تاریخ اعلام شده به سامانه خود مراجعه نمایید و نسبت به انتخاب واحد دروس ارائه شده اقدام نمایند.

 با توجه به اعلام معاونت آموزش مرکز دانشجویان فقط تا پایان زمان حذف و اضافه (9/11/95 لغایت3/12/95) فرصت دارید نسبت به تهیه فرمهای کارورزی و گرفتن تأیید آن اقدام فرمایید شایان ذکر می باشد تکمیل نکردن فرمهای کارورزی و عدم اخذ تأییدآن به منزله عدم انتخاب واحد میباشد.
مراحل اخذ تأیید فرمهای کارورزی به ترتیب ذیل میباشد:1- کارشناس آموزش2- کارشناس مالی3- مدرس درس4- مدیر گروه.

نظر به اینکه تعدادی از دانشجویان در موعد مقرر برای نیمسال دوم تحصیلی 96-95 موفق به انتخاب واحد نشده اند به اطلاع میرساند دانشجویان میتوانند بشرح زیر جهت انتخاب واحد در سامانه جامع اقدام نمایند.
لازم بذکر است دانشجویان موظفند در زمان انتخاب واحد نسبت به واریز 15% حق نظارت دانشگاه
( مصوبه کمیته تعیین شهریه دانشگاه مورخ 95/10/27) اقدام نمایند. بدین ترتیب تاریخ 95/11/15 که مقرر شده بود دانشجویان جامانده انتخاب واحد نمایند به تاریخهای زیر تغییر یافت.
تمامی ورودیهای 94-93(1و2) و ماقبل در تاریخهای 16 و 17و 18 بهمن
تمامی ورودیهای 95-94(1و2) در تاریخهای 19و20و21 بهمن
تمامی ورودیهای 95-96(1و2) در تاریخهای 23و24و25 بهمن

به گزارش روابط عمومی مرکز گردهمایی کارشناسان فرهنگی مراکز  علمی کاربردی استان اصفهان با حضور دکتر ارزانی و دکتر قاضی عسگر در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماهر یک یکشنبه مورخ دهم بهمن ماه برگزار شد.

{gallery}gerdehamaei{/gallery}

افتتاحیه دفتر دانشجویی تایم بانک
 به مناسبت دهه فجر

{gallery}timebank{/gallery}

 

به نام خدا

بازیافتن سلامتِ از دست‌رفته را با هیچ نعمتی نمی‌توان قیاس کرد؛ چراکه در فقدانِ سلامت، هیچ نعمتی نمی‌تواند آدمی را خرسند سازد. پرستاران، باغبانان صبور درختانی هستند که برگ‌هایشان به زردی نشسته است تا در پرتو مواظبت آنان دوباره سلامت و نشاط از دست‌رفته‌ی خویش را بازیابند. منتسب ساختن روز پرستار به روز میلاد بانوی گرانقدر اسلام، حضرت زینب (س)، اهمیت و تقدّس این شغل خطیر را آشکار می‌سازد.

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان، افتخار دارد میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را به تمامی پرستاران تبریک بگوید.

دکتر احسان مشکلانی

سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

برای دیدن فیلم های جشنواره فیلم فجر به سیمنا های طبق جدول زیر مراجعه نمایید

سینما ساحل:
۱- سارا و آیدا
۲- یادم تو را فراموش
۳- ماجرای نیم روز
۴- ماه گرفتگی
۵- اسرافیل
۶- بن بست وثوق
۷- چراغ های ناتمام
۸- فصل نرگس

?سینما فلسطین در سه سانس ۱۷ ، ۱۹ و ۲۱ :
۱۴ بهمن، فیلم «انزوا»
۱۵ بهمن، فیلم «یک روز بخصوص»
۱۶ بهمن، فیلم «خانۀ دیگری»
۱۷ بهمن، فیلم «آزادی به قید شرط»
۱۸ بهمن، فیلم «کمدی انسانی»
۱۹ بهمن، فیلم «دعوت نامه»
۲۰ بهمن، فیلم «دریاچۀ ماهی»
۲۱ بهمن، فیلم «خوب، بد، جلف»
/منبع: امور سینمایی استان

به نام خدا
ایران عزیزمان در طول تاریخ سرفرازخود شاهد از خود گذشتـــگی مردمان زیادی بوده است .کوروش ها، آرش ها،اندرزگوها،خــرازی ها،باکری ها که با هدف استقلال و عزت این خاک پر گوهر چه رنج ها که نبرده و چه تلاش هایی که انجام نداده اند. خواندن و شنــیدن از خودگذشتگی ها و فداکاریهای رزمندگان اسلام و ایران سربلندمان در طول دوران انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی قامت هر انــــــــسان  منصف و میهن پرستی را  صاف کرده و با افتخار به آن مردانگـــی ها می بالد. ولی از خودگذشتگی ها محدود به دوران انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی نشد و پس از آن نیز در زمینه های مختف انســان های فداکاری بودند که با هدفی والا و با تقدیم جـــان خود از شرف و کیان این مرز و بوم حتی دور از مرز ها دفاع کردند همـین قدرت ایمان و اخلاص بود که قدرت ایران را به جایی رساند کــــــه تصور دست درازی به وجبی از خاک ایران در ذهن دســـیسه جوی کسی  حتــــــی خطور نکند.اما استکبار جهانی پس از نا امید شدن از راههای نظامی برای مقابله و خنثی کردن قدرت و تفکر انقلابــــــــی صادر شده از ایران چاره ای جز برنامه ریزی برای تغییر الگوهای فکری و تغییر ارزش های مردم عزیز ایران نیافت و با هزیــنه های سرسام آور در حوزه فرهنگ و هنر و  رسانه  بنیان خانواده و ارزش هــای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را هدف گرفت. در ایـــــن برهه حساس چشمها به اهالی فرهنگ دوخته شده و انتظار میرود با قدرتی افزون تر با  تولید آثاری هدفمــــــند و باز تعریف ارزش های والای ایران اسلامیمان به شیوه ای نوین ادامه دهنده راه فداکارانه شهـــدا و رزمندگان تاریخ ایران زمین باشند. مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره 1 اصفهان به عنوان بزرگ ترین مرکز علمی کاربــردی استان اصفهان و همچنین دارنده بیشترین تعداد دانشجو در بین مراکز علمی کاربردی اصفهان و فعال در زمینه فرهنگ وهنر این مـــرز و بوم نیز هم قدم با دیگر آحاد ملت شریف ایران و دیگر اهالی محترم فرهنگ و هنر در  راهپیمایی روز 22 بهمن ماه با قدرت و پرشکوه شرکت خواهد کرد تا به صورت نمادین آمادگی خود را در جـــــهت ادامه راه شهدا این بار در زمینه فرهنگ اعلام دارد.

دانشجویان عزیز میتوانند با استفاده از دوربین های حرفه ای و یا تلفن همراه خود تصاویر و فیلم های کوتاه خود را که در راهپیمایی 22 بهمن ماه 1395 گرفته اند حداکثر تا 25 بهمن ماه بر روی سی دی و با ذکر اسم و شماره تماس خود به روابط عمومی دانشگاه ارائه نمایند.
?بدیهی است به نفرات برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی
جمعه 95/11/29__ اجرا در پلاتو
ردیف نام ونام خانوادگی ساز استاد برنامه ساعت
1 وحید نریمانی عود سلیمانی همایون 9صبح
2 مهران شریفی تار جم دشتی 9صبح
3 سجاد جمالی نی ملکی دشتی 9صبح
4 توفیق نامداریان تار فریدی زاده ماهور 9صبح
5 سارینا نادری تار فریدی زاده چهارگاه 9صبح
6 مطهره کرمانی سه تار فریدی زاده ابوعطا 9صبح
7 روح ا... تلخه کار لزر رضایی نژاد سه گاه 9صبح
8 کمال میر حسینی کمانچه معتمدیان شور 9صبح
9 تهمینه جمشیدیان کمانچه میرزایی   9صبح
10 مهدی محمودی سه تار     9صبح
11 ساغر شفیعی سنتور رضایی نژاد   9صبح
12 نگین کفاش افتخاری       9صبح
13 مینا ذوالفقاری       9صبح
14 ارغوان ارمان فر       9صبح
           
تاریخ و ساعت برگزاری امتحانات عملی دانشجویان مقطع کارشناسی حرفه ای
موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی
جمعه 95/11/29__ اجرا درسالن
ردیف نام ونام خانوادگی ساز استاد برنامه ساعت
1 ناصر محمدی کمانچه اختیاری بیات ترک 8-8.30
2 مهری قره خانی نی اله دادی ابوعطا 8.30-9
3 وحید عزیزی لزر اختیاری بیات ترک 9-9.30
4 فائزه عنایتی عود اختیاری دشتی 9.30-10
5 لیلا مسائلی تار اختیاری ابوعطا 10-10.30
6 ناهید تاجمیری کمانچه میرزایی چهارگاه 10.30-11
7 سوزان قدرتی پور لزر رضایی نژاد ابوعطا 11-11.30
8 امیر حسین معلم لزر رضایی نژاد نوا 11.30-12
9 یوسف امیریان تار میرزایی ماهور 12-12.30
10 مهدی وحید دستجردی سه تار رضایی نژاد دشتی 12.30-13
11 سید امیر محمد کرمانی کمانچه میرزایی چهارگاه 13-13.30
12 نهال بریانی قانون اختیاری ابوعطا 13.30-14
13 امیر عباس اسماعیلی       13:00

22 بهمن همراه با مراسم آتش زدن ابلیسک و آتش بازی

{gallery}22bahman{/gallery}

بهمن ماه در قاب تصویر
کاری از دانشجویان دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

{gallery}ax22bahman{/gallery}

مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها)
?عکاس:فواد جزایری

{gallery}fatemezahra{/gallery}

نشست اساتید گروه معارف مراکز علمی کاربردی استان اصفهان

{gallery}maref{/gallery}

 

اکران فیلم کوتاه پنجاه و هفت(57)

{gallery}57{/gallery}

خلاصه داستان :
جوانی انقلابی که زندگی و آینده یک مامور ساواک راتغییر میدهد ،  گاهی تغییر مسیر میتواند به قیمت جان انسان ها تمام شود..
....
 نقش آفرینان :
✅ ابراهیم حاجی حیدری
✅شهاب حاجی زاده
✅داود رفیعی
✅امید موسوی
✅وحید سواری زاده
و با حضور :
 ✅حسن کیان ارثی


✅تهیه کننده : مجید رضا رفیعی
✅کارگردان : میلاد داوری دولت آبادی
✅نویسنده : شهاب حاجی زاده
✅تصویر و نور : میلاد داوری دولت آبادی
✅تدوین و صداگذاری: علی رحمانی
✅صدابرداری : رامین قدیریان

زمان :
زمان: پنجشنبه 28 بهمن ماه ساعت 15:30
مکان:
سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

تذکر :
?ورود برای عموم آزاد و رایگان است.

اولین نشست داوران جوان ششمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان

{gallery}hasanat{/gallery}

مرکز دانشگاهی فرهنگ و هنر شماره یک برگزار می کتد .

دوره تخصصی آموزش انیمیشن سه بعدی برای فیلم سازی از صفر تا صد

مدرس :استاد قهرمان

شماره تماس:09036571194

شماره تماس:09134723135

قابل توجه دانشجویان ، از روز یکشنبه مورخ یکم اسفند ماه ورود به دانشگاه منوط به داشتن کارت دانشجویی میباشد.قابل توجه دانشجویان عزیز جهت دریافت کارت دانشجویی سریعا به امور دانشجویی مراجعه نمایید

زمان حرکت جهت دانشجویان خواهر : 18 / 12 / 1395 و 21 / 12 / 1395
زمان حرکت جهت دانشجویان برادر : 24 / 12 / 1395

مهلت ثبت نام:
تا ساعت 17 چهارشنبه مورخ 4 / اسفندماه
 
نحوه ثبت نام:
پیامک یا تلگرام موارد ذیل  :
✅نام و نام خانوادگی دانشجوی متقاضی
✅نام پدر دانشجوی متقاضی
✅کد ملی وشماره تماس دانشجوی متقاضی

به شماره :
09120745639

✅با تشکر دفتر بسیج دانشجویی

جلسه بررسی ده ایده برگزیده اولین رویداد ایده تاب فرهنگ و هنر و رسانه
✔️با حضور مسئولین محترم شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

{gallery}idehjalseh{/gallery}

به نام خدا

به جز فاطمه (س) چه کسی می‌تواند فرزندی چونان حسین در دامان خویش بپرورد که رأیت اسلام را در سرزمین کربلا برافرازد و رهروانِ خویش را به ساحل رهایی رهنمون سازد؟

به جز فاطمه چه کسی می‌تواند آن‌سان عطوفت و عصمت و طهارت را در هم آمیزد که فخر جهان و جهانیان، خود به او نازد؟

شهادت بانوی گرانقدر اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) را به پیروان راه ایشان و پیروان راه خاندان پاک ایشان تسلیت می‌گویم.

دکتر احسان مشکلانی

سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

مراسم استقبال از شهدا و عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)

{gallery}shohada{/gallery}

?عکس:احسان ابدالی

نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اصحاب رسانه صبح امروز در دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر یک اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان،  نشست خبری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اصحاب رسانه صبح امروز(15 اسفند) در این مرکز برگزار شد.

در این نشست خبری معاونان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دکتر احسان مشکلانی رئیس دانشگاه علمی و کاربردی فرهنگ و هنر شماره یک اصفهان نیز حضور داشتند.

 حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی گزارشی از فعالیت های مختلف فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سال جاری را بیان کردند.

این نشست خبری با حضور بالغ بر 70 خبرنگار و عکاس برگزار شد.

نویسنده: مرتضی علی اکبری

به گزارش خانم داودیان گزارش گر گروه تایم بانک کارگاه آموزشی چگونه موزاییک را فرش کنیم با حضور دکتر عابدی در سالن آمفی تئاتر مرکز برگزار شد.می توانید خلاصه ای از این کارگاه را در ادامه بخوانید .
"اعتماد به نفس لازمه ی موزاییک فرش کردن"

دکتر عابدی:
گاهی موزاییک کردن را دوست نداریم اما وظیفه ی ماست. در راه رسیدن به هدف، 5 دشمن وجود دارد: افکار مختلف / احساسات مختلف / میل / خاطرات / حالات جسمانی.
افرادی که منطقه ی زندگی شان "ذهنی" است، هدف شان آرامش ذهنی است. اهل مشورت هستند. معمولا افرادی که همیشه شاکی هستند، در این منطقه زندگی می کنند.
افرادی که منطقه ی زندگی شان "واقعیت" است، به دنبال تحت تاثیر قرار دادن هستند. اهل محاسبه و مشورت هستند.
افرادی به دنبال کسب رضایت هستند، در منطقه ی "ارزشها" و دائم به دنبال احقاق حق شان می باشند. کسانی که در منطقه ی ارزش ها هستند، در هر زمانی ارزش هایشان را در نظر می گیرند.
افرادی که در دسته ی"معنویت" قرار دارند، به دنبال شفقت هستند. شفقت به خودشان و دیگران.

•  وقتی می توانیم موزاییک فرش کنیم که منطقه ی زندگیمان را مشخص کنیم.


{gallery}mozaeik{/gallery}

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، احسان مشکلانی در نشست خبری پایان سال در جمع خبرنگاران ضمن عرض خیر مقدم و تبریک روز احسان و نیکوکاری گفت: ایده شو فرهنگ، هنر و رسانه در روز ٣٠ فروردین سال آینده در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان برگزار می شود.

رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره ١ اصفهان با بیان اینکه هرکسی که ایده نوآورانه و در حوزه فرهنگ و هنر داشته باشد می تواند در ایده شو شرکت کرده و ایده خود را ارائه نماید، افزود: امسال نیز یک ایده شو برگزار شد و ۱۰ ایده انتخاب شد که اکنون از آنها حمایت می شود

وی خاطرنشان کرد: بحث جشنواره چشم انداز در راستای مباحث اقتصاد مقاومتی با تاکید بر گروه سنی نوجوان و جوان، به منظور آموزش تخصصی در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری در سال ۹۶ در این دانشگاه برگزار شد همچنین به دنبال برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی کوتاه مدت تحت عنوان تک پودمان هستیم.

مشکلانی با اشاره به برگزاری دوره آموزشی تخصصی فرهنگی برای نخبگان فرهنگ و هنر تصریح کرد: رشته کارگردانی سینما و تدوین سینما در مقطع کارشناسی به رشته های دانشگاه فرهنگ و هنر اضافه شد و تا کنون ۵۰۰ نفر متقاضی ثبت نام در این رشته بودند.

خاطرنشان می‌شود، نشست خبری پایان سال مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، احسان مشکلانی رئیس مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره ١ اصفهان، پرویز طاهری معاون فرهنگی هنری و حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی رئیس دفتر توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی این اداره کل ١٥ بهمن در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر شماره ١ اصفهان برگزار شد.

{gallery}neshastkhabari{/gallery}

کسب رتبه سوم بهترین فیلم کوتاه داستانی در جشنواره فیلم بهشت در قاب تصویر
توسط سعید موذنی
دانشجوی دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان
برای فیلم همراه

آغاز فعالیت سلف دانشگاه با طراحی داخلی جدید

{gallery}self{/gallery}

آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی از 24 اسفند
دکتر حاتمی گفت: ثبت نام پذیرش بدون آزمون دوره های كارداني فني، كارداني حرفه‌اي،  مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی نیمسال دوم سال تحصیلی 96- 95  این دانشگاه  از 24 اسفندماه آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر جواد حاتمی سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه با اعلام این خبر گفت: طی هماهنگی‌های انجام شده با سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام متقاضیان پذیرش بدون آزمون دوره های كارداني فني، كارداني حرفه‌اي،  مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی مربوط به نیمسال دوم سال تحصیلی 96- 1395 از رو سه شنبه 24 اسفند ماه آغاز و تا 15 فروردین 96 ادامه دارد.

وی افزود: ظرفیت پذیرش در هر یک از کدرشته محل‌های مقطع کاردانی 70 نفر و در مقطع کارشناسی 50 نفر است.

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص روش پذیرش در این دوره ها نیز افزود: پذیرش دانشجو در هریک از کد رشته محل‌های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا غیر مرتبط)، سهمیه‌های آزاد، شاغل، رزمندگان، ایثارگران، بومی بودن و با توجه به صلاحیت‌های عمومی داوطلبان براساس ضوابط دانشگاه جامع علمی کاربردی و مصوبات مربوط صورت می‌گیرد.

دکتر حاتمی اظهار داشت:
 داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی‌کاربردی(www.uast.ir) و یا سایت سازمان سنجش آموزش کشور (www.sanjesh.org) و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای پذیرش، از رشته های تحصیلی دایر در مراکز آموزشی اطلاع حاصل کرده و با همراه داشتن مدارک ذیل و در تاریخ مقرر به مراکز آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

وی عنوان کرد: پس از انجام ثبت نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط ( در مراکز آموزشی که به آن مراجعه کرده‌اند) تلقی می‌شوند و تحصيل آنان تا زمان تاييد نهايي سازمان سنجش آموزش کشور بصورت مشروط خواهد بود.

مدارك لازم براي ثبت‌نام:

?1-  پرداخت مبلغ 180،000ریال برای متقاضیان مقطع کاردانی و 230،000 ریال برای مقطع کارشناسی به کاربر مرکز مورد نظر جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام

?2- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

?3- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

?4- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.

?5- اصل مدرک تحصیلی مقطع قبلی به انضمام يك برگ تصوير آن.

?6- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

?7- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار ( براي متقاضيان شاغل)

?8- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش مشخص نمايد.

✅شایان ذکر است: كليه متقاضيان مقطع کاردانی مي‌بايست حداكثر تا تاريخ 30/11/1395 داراي مدرك سه ساله نظام جديد (فني و حرفه‌اي، كار دانش و نظري) و يا ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه (چهارساله يا شش ساله نظري و فني و حرفه‌اي) باشند.  

✅همچنین کلیه متقاضیان مقطع کارشناسی نیز در صورتی‌که تا تاریخ 30/11/1395 موفق به اخذ مدرک کاردانی شده ‌اند مجاز به انتخاب کد رشته محل‌های مقطع کارشناسی هستند.

بديهي است كنترل اين مدارك در مركز ذيربط با دقت نظر بالا صورت مي‌پذيرد.

ثبت نام نیم سال دوم 95_96دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان آغاز شد.
علاقه مندان میتوانند با مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی‌کاربردی به آدرس:(www.uast.ir)و یا سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس: (www.sanjesh.org)

 و مطالعه دقیق دفترچه راهنمای پذیرش، از رشته های تحصیلی دایر در دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان اطلاع حاصل کرده و پس از انتخاب رشته مورد نظر خود در روزهای:

 دوشنبه 14 فروردین ماه از ساعت 12 الی 19 تا تاریخ 20 فروردین ماه سال جاری

با در دست داشتن مدارک ذیل:

✅1-  پرداخت مبلغ 180،000ریال برای متقاضیان مقطع کاردانی و 230،000 ریال برای مقطع کارشناسی جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام

✅2- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

✅3- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

✅4- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.

✅5- اصل مدرک تحصیلی مقطع قبلی به انضمام يك برگ تصوير آن.

✅6- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

✅7- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار ( براي متقاضيان شاغل)

✅8- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش مشخص نمايد.

به آدرس:✅ اصفهان،✅خیابان رباط سوم،✅خیابان دانش،دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان مراجعه نمایند.

آدرس کانال تلگرامی ما:https://telegram.me/farhangvahonar1

1-مراجعه به سایت دانشگاه جامع علمی‌کاربردی:
 (www.uast.ir)
، مطالعه دفترچه ثبت نام و اطلاع از رشته های ارائه شده در دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان
تذکر مهم:
?هنوز دفترچه ثبت نام در سایت سازمان سنجش و سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی بارگذاری نشده است .
? به محض بارگذاری توسط سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.

2-مراجعه به دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان در روزهای:
از روز دوشنبه 14 فروردین ماه از ساعت 12 الی 19 تا تاریخ 15 فروردین ماه سال جاری

3_مراجعه به واحد تایپ و تکثیر دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان دانشگاه و دریافت پوشه ثبت نام

✔️4_مراجعه به واحد مالی جهت خرید کارت ثبت نام
کاردانی:18000 تومان
کارشناسی:23000تومان

5-تکمیل فرم های تحویل گرفته شده از واحد تایپ و تکثیر توسط داوطلب

6_تجمیع فرم های تکمیل شده و مدارک مورد نیاز اطلاع رسانی شده  توسط داوطلب

7-مراجعه به واحد آموزش جهت تحویل و اصلاح فرم ها و مدارک

مدارک مورد نیاز:

✅1-  پرداخت مبلغ 180،000ریال برای متقاضیان مقطع کاردانی و 230،000 ریال برای مقطع کارشناسی به کاربر مرکز مورد نظر جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام

✅2- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

✅3- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

✅4- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.

✅5- اصل مدرک تحصیلی مقطع قبلی به انضمام يك برگ تصوير آن.

✅6- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

✅7- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار ( براي متقاضيان شاغل)

✅8- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش مشخص نمايد.

آدرس کانال: https://telegram.me/farhangvahonar1

رشته های تحصیلی مرکز فرهنگ و هنر شماره یک در  نیم سال دوم 95-96:

?رشته های مقطع کاردانی

✅کاردانی حرفه ای امور فرهنگی
✅کاردانی حرفه ای انیمیشن
✅کاردانی حرفه ای چاپ- طراحی چاپ
✅کاردانی حرفه ای روابط عمومی
✅کاردانی حرفه ای سینما- تدوین فیلم
✅کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی
✅کاردانی حرفه ای موسیقی –نوازندگی ساز ایرانی
✅کاردانی حرفه ای موسیقی - نوازندگی ساز کلاسیک

?رشته های مقطع کارشناسی

✅کارشناسی حرفه ای انیمیشن-کارگردانی
✅کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک
✅کارشناسی حرفه ای روابط عمومی –امور رسانه
✅کارشناسی حرفه ای موسیقی –نوازندگی ساز کلاسیک
✅کارشناسی حرفه ای موسیقی –نوازندگی ساز ایرانی
✅کارشناسی حرفه ای سینما –تدوین فیلم
✅کارشناسی حرفه ای سینما-کارگردانی

مدارک مورد نیاز:

✅1-  پرداخت مبلغ 180،000ریال برای متقاضیان مقطع کاردانی و 230،000 ریال برای مقطع کارشناسی به کاربر مرکز مورد نظر جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام

✅2- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

✅3- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

✅4- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.

✅5- اصل مدرک تحصیلی مقطع قبلی به انضمام يك برگ تصوير آن.

✅6- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

✅7- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار ( براي متقاضيان شاغل)

✅8- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش مشخص نمايد.

ادامه ثبت نام های نیم سال دوم 96_95 دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان در سال 1396

از روز دوشنبه 14 فروردین ماه از ساعت 12 الی 19 تا تاریخ 15 فروردین ماه سال جاری

مدارک مورد نیاز:

✅1-  پرداخت مبلغ 180،000ریال برای متقاضیان مقطع کاردانی و 230،000 ریال برای مقطع کارشناسی به کاربر مرکز مورد نظر جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام

✅2- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده در سال جاري.

✅3- تصوير شناسنامه و اصل آن جهت مطابقت.

✅4- تصوير كارت ملي و اصل آن جهت مطابقت.

✅5- اصل مدرک تحصیلی مقطع قبلی به انضمام يك برگ تصوير آن.

✅6- اصل فرم تأييديه معدل جهت فارغ‌التحصيلاني كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

✅7- گواهي اشتغال به كار با امضا و مهر بالاترين مقام مسؤل، آخرين فيش حقوقي و آخرين حكم كارگزيني يا قرارداد معتبر انجام كار ( براي متقاضيان شاغل)

✅8- مدركي كه وضعيت نظام وظيفه داوطلبان مرد را با توجه به بند 3-2 مقررات وظيفه عمومي مندرج در دفترچه راهنماي پذيرش مشخص نمايد.

@uastca_esf1bot?
@farhangvahonar1?

روز زن، روز فرمانروایی احساس‌های لطیف فرشتگان آسمانی است؛ آن هنگام که جهان از استدلال‌های بی‌تمکینِ زمینی به ستوه می‌آید.

میلاد اسوه‌ی پاکدامنی و عطوفت، حضرت فاطمه زهرا (س)، و روز زن بر همه زنان میهن اسلامی‌مان مبارک باد!

دکتر احسان مشکلانی

سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

فروردین، آغاز آفرینش جهان است؛ چراکه جهان هرگز با خزان آغاز نمی‌گردد؛ و آفرینش، اولین صفت خداوند است؛ چراکه خداوند پیوسته در حال آفرینش جهان است تا بر آن حکم راند؛ و نوروز، تداعی‌کننده‌ی آفرینشی است که به شکرانه‌ی آغاز آن می‌کوشیم تا همچون گل‌ها و سبزه‌ها، پیوسته، پیام‌آور شادی باشیم.

دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان، فرارسیدن اولین روز شکوفایی طبیعت را، که نماد آغاز هستی است، به همه‌ی مردم ایران، خاصه اصحاب فرهنگ و هنر ،استادان و دانشجویان ارجمند، تبریک می‌گوید و سالی همراه با شادی، روشنی و فراوانی را برای آنان آرزومند است.


دکتر احسان مشکلانی
سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

به نام خدا

سوم رجب مصادف با سالروز شهادت دهمين ستاره تابناك آسمان ولايت، امام علي النقي الهادي را به پيروان آن حضرت تسليت مي گويم و از خداوند مي خواهم همواره ما را از پرتو هدايت آن امام همام بهره مند سازد.


دكتر احسان مشکلاني
سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر  اصفهان

✔️داوطلبان عزیز می توانند جهت ثبت نام از روز دوشنبه مورخ 14 فروردین ماه تا روز سه شنبه 15 فروردین ماه از ساعت 12 الی 8 شب (با در دست داشتن مدارک) به دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان مراجعه نمایند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت uast.ac.ir مراجعه فرمایید زمان 21 الی 23 فروردین ماه 1396

ایده شو یک گردهمایی علمی و در عین حال صمیمانه و دوستانه است برای گفتن و شنیدن ایده ها که در این حین بسیاری از اتفاقات خوب خواهد افتاد...

هدف از ایده شو⁉️

برآیند این فرآیند خلاقیت و ایده پردازی که اصطلاحا به آن ایده شو میگویند و اولین بار در ایران از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان شروع گردید سبب شکل گیری آینده بهتر برای شخص و جامعه خواهد شد...

ایده شوی فرهنگ و هنر و رسانه⁉️

تا کنون 26 ایده شو برگزار شده که 27 امین آن طی تعامل دانشگاه ما با شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان شکل گرفته است.
حضور  همه اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه و مخصوصا دانشجویان دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان در این ایده شو آزاد می باشد.
ایده های مطرح شده در این ایده شو ⁉️
1_مربوط به فرهنگ،هنر و رسانه باشد.
2_بر اساس نیاز باشد.
3_تکرار پذیر باشد.
4_نوآورانه باشد.
5_توجیه اقتصادی داشته باشد.


علل ناموفق بودن ایده های قبلی ما⁉️

 ایده های بسیاری در زندگی به ذهن ما رسیده است که حتما پیگیری و به بازده اقتصادی رساندن آن در کیفیت زندگی شخص و جامعه ما بی تاثیر نبوده است...
ولی به جهت نداشتن همت و امید به فردا،ندانستن چگونگی رسیدن به تجاری سازی ایده  و یا نداشتن پشتوانه مالی، علمی و تخصصی از حرکت به سمت عملی کردن آن ایده صرف نظر نموده ایم...

شکل کلی ایده شو⁉️

در این گردهمایی ایده های عزیزان توسط کارشناسان دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان ، کارشناسان شهرک علمی تحقیقاتی و حضار در جلسه شنیده شده و مطابق با فرآیندی که طی سال ها در این جلسات حاکم بوده است و بعضا تغییراتی در آن نیز شکل گرفته است ایده های برتر انتخاب شده جوایز مادی و معنوی به آن ها تعلق گرفته و مقدمات پذیرش آن ها در مرکز خلاقیت فرهنگ و هنر و رسانه پی ریزی خواهد شد....پذیرش در مرکز خلاقیت و نوآوری مقدمه بهره مندی از حمایت های مادی و معنوی دانشگاه و شهرک علمی تحقیقاتی خواهد بود ...

روند کار⁉️

روند کار به این صورت است که:
عزیزانی که مایل هستند در ایده شو ایده ارائه دهند به آدرس اینترنتی مندرج در پوستر

http://www.startupevent.ir/Index.aspx?sub=17&lang=1
مراجعه
و
پس از مطالعه مطالب وب سایت قسمت مربوط به ثبت نام را تکمیل می نمایند.
پس از ثبت نام 11 تا 16 ایده برتر از بین ایده ها انتخاب شده و این عزیزان فرصت ارائه ایده در جلسه ایده شو را کسب خواهند کرد...
در روز برگزاری ایده شو،لیست ایده ها و نفرات ارائه کننده ایده چاپ شده و در اختیار حضار و داوران قرار خواهد گرفت...
و عزیزان منتخب به ترتیب لیست چاپ شده دعوت به ارائه ایده در زمان سه دقیقه خواهند شد...
در زمان شروع ایده زمان سنج بر روی پرده روشن خواهد شد و به صورت معکوس سه دقیقه شمارش خواهد شد...

?تذکر:
?ارائه کننده ها باید در این زمان بهترین ارائه را داشته باشند و قبلا تمرین کرده باشند که زمان کم نیاورند.
?در ارائه بحث های نیاز جامعه ، اقتصاد و بازار
،تونایی تیم در خلق ایده مورد توجه قرار گیرد.

پس از این ارائه ها زمانی نیز به داوران اختصاص یافته که سوالات خود را مطرح نمایند و پاسخ آن را از ارائه   کننده ها جویا شوند... پس از طی این فرآیند حضار در برگه های رای ایده های منتخب خود را نوشته و در صندوق های رای قرار میدهند...
پس از شمارش رای که با پذیرایی از حضار و زمان استراحت همزمان است نفرات برتر انتخاب شده و با بازگشت عزیزان به سالن نفرات برتر اعلام و جوایزی به آنها اعطا خواهد شد...

?تذکر :
?جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به آدرس اینترنتی:
http://www.startupevent.ir/

مراجعه نمایید.لینک ثبت نام

 

به گزارش روابط عمومی مرکز نشستی با دبیر بخش فیلنامه سی امین جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان، استاد علی اکبر قاضی نظام تحت عنوان اندیشه های نو ... روز دوشنبه 21 فروردین ماه در سالن آمفی تئاتر با حضور دانشجویان و اساتید مرکز برگزارشد.

{gallery}gazi{/gallery}

جشن ولادت حضرت علی (ع)
روز پدر

{gallery}ali{/gallery}
?عکاس:عطیه کاملی

به نام خدا

كيست‌ که گاهِ عشق‌بازي‌ از بلا نمي‌پرهيزد و گاهِ سلطاني‌ با گدايان مي‌آميزد؟

كيست که با فرودستان‌ به‌ نرمي‌ سخن‌ مي‌راند و عاملان‌ و نزديكان خويش‌ را از آهن‌ تفته‌ و ‏شمشير آخته‌ مي‌ترساند؟

به‌ راستي‌ او كيست‌؟ دستان‌ كدامين‌ باغبانش‌ به‌ رنگ‌ و بويي‌ چنين خوش‌ پرورد؟

نور كدامين‌ ستاره‌اش‌ چنين‌ روشني‌ بخشيد؟

هيبت‌ كدامين معبودش‌ به‌ نيايشي‌ چنين‌ خاكسارانه‌ برانگيخت‌؟

ديدار كدامين‌ معشوقش چنين‌ بيخود كرد؟

كه‌اش‌ چنين‌ سخن‌ گفتن‌ آموخت‌ كه‌ خداي‌ مي‌داند اگر مخاطبان علی (ع)‌ همه‌ دانايان‌ سخن‌ بودند، پرواز سيمرغ‌ سخن‌ را تا كجا رهنمون‌ مي‌شد؟

روز ولادت پیشوای پرهیزکاران و روز پدر بر همه‌ی پارسایان مبارک باد!

دکتر احسان مشکلانی

سرپرست دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان

@uastca_esf1bot?
@farhangvahonar1?

مراسم یادبود یکمین سال درگذشت هنرمند جوان
 سید محمود موسوی
دانشجوی زنده یاد دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان
جمعه 25 فروردین ماه ساعت 16:30 الی 18:30
مکان : سالن فرشچیان

اکران فیلمهای برگزیده جشنواره رویش

?مکان:
✅سالن آمفی تئاتر دانشگاه فرهنگ و هنر اصفهان